X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Poczekalnia, strasznie mi przykro. Szkoda, że wszystkie musimy tak często przechodzić przez takie rozczarowanie.

    Ja aktualnie znowu licze, planuję bo się dzisiaj zorientowałam, że to już 9 dc. Od jutra robie testy owu, może coś wykażą :) W zeszłym cyklu zaczęłam później i nic nie pokazały, więc albo nie miałam owulacji, albo paski były felerne, albo za późno zaczęłam.

    Dziewczyny życzę Wam, aby to były ostatnie nasze święta bez upragnionych dzieciaczków :) Zdrowych, mimo wszystkich pogodnych świąt i oby to był nowy początek :D

    Marta..a lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekalnia .....:( jest mi niewyobrażalnie przykro... wierzyłm :( :( ściskam mocno.

    Kochane życzę Wam spełnienia marzeń, a marzenia mamy najpiekniejsze:) duuuuuużo zdrowia dla Was i dla swoich połówek i chyba tyle, bo szczęście i miłość wszystkie mamy :)
    Napiję się w pierwszy dzień świąt za Wasze zdrowie :) gdyby nie Wy moja psychika by juz podupadla chyba mocno ;) Jestescie najlepszym wsparciem! <3

    Marta..a lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mi Mama powiedziała że mam się nie martwić. Bo jej przyjaciel jest właścicielem kliniki w której się lecze i powiedział że mam najlepszego lekarza więc musi się udać:)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 01:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadłam w jakiś świąteczny amok, do tego mam super trudna sytuacje w rodzinie :( nadrabiam co piszecie ale sama się znów będę udzielać chyba dopiero po świętach.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekalnia pewnie juz mialas niezłe nadzieje, szkoda że tak wyszło :(

    A ja oczywiście mam Święta do dupy i mam ochotę zostacyw pokoju i sie nie wynurzać. Moja rodzina ma inne plany (beze mnie) a rodzina męża jak zwykle zaprasza nas no bo tak wypada. Wszyscy ze soba mają super relacje a mnie dzisiaj tak skutecznie olali, że nie mam ochoty korzystać z łaski ich obecności tylko głupio siedzieć samotnie kilka metrów dalej. Mąż dodatkowo chyba tego nie rozumie :/ echh

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekalnia wrote:
    @ ....... testu już nie potrzeba :-(
    To mamy tak samo, ja dostałam w piątek wieczorem :(

    Dziewczyny życzę Wam ciepłych rodzinnych świąt w gronie życzliwych Wam osób, spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia, szczęścia, miłości oraz aby 2018 Rok przyniósł same szczęśliwe chwile :* ściskam Was mocno!

    Marta..a lubi tę wiadomość

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe przykro mi, my mieliśmy u siebie robić a tydzień temu teście nagle się rozmyslili i ze u nich będzie. Ja najchętniej bym Was zaprosiła i razem byśmy sobie fajne święta urządzili :) przynajmniej by było miło i wesoło, a nie sztywno i dretwo ;)

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że z ogromną radością przyjęłabym każde zaproszenie. Nie ma nic gorszego niż samotne Święta a moje nawet siedząc z nimi przy stole są samotne, bo czuję się jak piąte koło u wozu. Wszyscy mają jakieś sprawy do siebie, zachwalają siebie nawzajem a ja jestem tam jak powietrze.
    Mam urodziny niedługo i już zapowiedziałam, że nie chce ich wizyty, bo nie chcę spędzać moich urodzin z ludźmi, których nie obchodzę. Szkoda tylko, że skończę sama w domu.
    W tej sytuacji poważnie zaczęłam się zastanawiać nad dalszymi staraniami, bo jak mam wychować dzieci w takiej chorej atmosferze

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem.. też się czuje jak piąte koło. Do tego wzięłam teraz apap bo mnie kac męczył i nie mogę pić przez 8h:/

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Frelcia, mowilam że jedziemy na tym samym wózku :/
    Ty masz chociaż wizję przeprowadzki i ja na Twoim miejscu zwiewałabym gdzie się da :D a ja muszę mieszkać obok, tyle kasy wsadziliśmy w mieszkanie i nawet gdybym chciała to go nie sprzedam, bo dom dzielimy z bratem męża i ta wstrętną jego żoną, więc nikt go nie kupi. Ach...życie, życie
    Wpadaj do mnie na Święta to nastroje sobie poprawimy :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wam również życzę Wesołych Świąt i żebyście Wy i wasi bliscy uczynili ten czas magicznym. Niech spełnią się wasze najskrytsze życzenia i pamiętajcie, że wiara czyni cuda dlatego nie wolno się poddawać i zawsze trzeba walczyć do końca:) <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 14:45

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wpadam do Was z życzeniami świątecznymi.

    Po pierwsze - wiadomo czego ;) Następnie szczęścia w życiu osobistym i powodzenia w pracy zawodowej. Mam nadzieję, że wbrew (standardowym) rodzinnym niesnaskom, spędzicie cudowne Święta.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście wszyscy życzyli mi dziecka. Dobrze że to już koniec. Letitbe to wpadaj do mnie :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dzidziusia, jedna ciotka mezaa nawet blizniakow ZA TO OPOZNIENIE ...... no nie wiem czy to mialo byc smieszne czy co....

    U mnie juz po kolacjach (trzech!!!!), toczę się na kanapę przed tv z mężusiem i na dwójce leci p.s. Kocham Cię. Koooooch ten film

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolę Holiday. Mam brzuch jak w 5miesiacu Co najmniej a w sumie malutko zjadłam. Dostałam ciepły polarek i skarpety. Obleklam się i zaleglam przed tv. Jem pestki dyni i pomidory dobre na endometrium i zagniezdzanie:p A mąż się zmyl z laptopem na górę. Ciekawe co tam ogląda xD

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia bo to najpierw brzuch a potem ciąża :D
    Pomidory też są dobre na endometrium? Ja planuję popijac wino i zagryzac migdały jak tylko ta @ w końcu się pojawi. Dziś 29 dc

    Mnie tesc życzył zdrowia ale tak na serio a nie jak to się mówi z przyzwyczajenia każdemu a teściowa spełnienia marzeń. Reszta życzyła mi żebym była szczęśliwa, wszystkiego najlepszego itp

    Chciało mi się płakać. Połowa życzeń nieszczera, druga wywolująca smutek ale cóż
    Doła Swiatecznego mam za soba, teraz cieszę się, że Święta dopiero za rok. Uff

    Aaaa mąż mi życzył mądrego męża. Myślicie, że mówił o sobie? :D

    PS Frelcia jak tylko będziesz wybierala się nad nasze morze lub mazury to wpadaj śmiało. Wina mam zawsze pod dostatkiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 23:39

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na święta mam grypę żoładkowa, wiec ani wigilii ani życzeń. Zamiast się najeść to walczę z odwodnieniem. Do tego z tego powodu nie mogłam dziś iść na monitoring, więc musiałam odstawić leki i przeszło 2 tygodnie kłucia się w brzuch pójdzie totalnie na marne.
    Do tego jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że dziadek ma złośliwego guza mózgu i w najlepszym razie będzie żył jeszcze 3 miesiące. Także tak. Fantastyczne święta...

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... tym_janek jak mi przykro :( w takich sytuacjach wychodzi na wierzch jak błahe są te nasze codzienne problemy. My tu użalamy się nad naszymi życzeniami a Ty ich nawet nie dostałaś i jeszcze takie wieści :(
    Och te Święta chyba nie są zbyt łaskawe

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wino na endometrium, pomidory na śluz a pestki dyni na zagniezdzanie:)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam o pomidorach na sluz :o ale wypróbuje bo pewnie po clo będzie susza

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ