X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Letitbe plamienie - zagnieżdżenie?
    Nie sądzę :/

    Marta możemy spróbować, podobna strona do 28dni.pl ale grafika nieco lepsza

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie ładniejsza grafika tylko jest bezpłatna? To 28 dni mnie zastanawia? :D

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bedziecie sie przenosiły, to mowcie, spotkamy sie na ichniejszym wątku :)

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 28 premium jest platne a podstawa chyba nie. Wykres jest chyba za free i jest na pewno duza baza artykułów i wiedzy ale musze oblukac co i jak

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnęłam temat. Wygląda to podobnie jak tutaj, tzn wykres itp za opłatą ale znacznie niższą bo:
    Pierwszy miesiąc gratis
    12 miesięcy - 79 zł
    6 miesiecy - 49 zł
    3 miesiące - 33 zł
    Przy przedłużaniu abonamentu mamy 10 zł rabatu.
    Możemy wpisać dwie znajome z forum, którym gratisowo damy po miesiącu gratis.
    Czyli jak dobrze sie rozegramy to 3 miesiace wychodzą nam gratis, 3 następne 33 zł a przy przedłużeniu następne 3 miesiące już po 23 zł.

    Sama nie wiem co o tym myśleć
    Funkcjonalność jest podobna, są objawy, wykresy, komentarze pod nimi, przyjaciółki itp Nie wiem jak tutaj sprawa wygląda od strony fioletowej ale na pewno na 28dni jest karta ciąży z wizytami, opisami itp

    Mąż dzisiaj przyrządził raki na kolacje. Mam obiekcje co do tego dania. Spróbować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 18:05

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam kiedyś raki. :D mama uczyła mnie jak je przyrządzać. :D dobre mięsko.

  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyszne! Ja jadłam tylko raz, ale bardzo mi smakowały.
    Ale owoce morza to jak oliwki albo lukrecja - kocha sie albo nienawidzi :)

    Jak spedzacie weekend?

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja standardowo, zakupy, odwiedziny rodzinki i odpoczynek.
    W ogole dzisiaj cały dzień brzuch mnie boli tak, jak drugiego dnia okresu. Tzn wytrzymuje ale czuje ze cos mi tam przeszkadza. Błagam powiedzcie, że jest inna opcja niz ciąża, bo bede o tym myslec :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpoczywam. Mam zapalenie pęcherza więc weekend u mnie pod znakiem leczenia. :D

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę na urodzinach teścia. Atmosfera się rypla, po alkoholu wszyscy się powadzili. Jest moc.

    f1d9680377.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe może układ pokarmowy jak nie ciąża;)

    Ja do 16 wymiotowalam teraz już jest ok nawet do filmu zrobilam popcorn i zjadłam. Oczywiście taki w garnku na oleju robiony a nie z mikrofali:)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sobie popcorn ostatnio robilam w garnku, chcieliśmy z mężem poczuć się jak za dawnych lat. Nasze mamy nam regularnie taki robiły, moja to juz w ogole bez przerwy zamiast smakołyków, bo wychodziło taniej niż jakas czekolada itp (jakieś 70 gr na dwie duze miski). Mama często na takich rzeczach oszczedzala, ale w sumie wyszlo na dobre, bo zamiast zajadac się batonikami zrobila najzwyklejsza babke i byłyśmy z siostrą wniebowziete :P ale mnie na wspominki wzięło

    Też obstawiam układ pokarmowy, od początku tygodnia mnie coś męczy w tych flaczkach a od dwóch dni się nie wysypiam i chodze jak zombie (u mnie niewyspanie=rozjechany zoladej do konca dnia), więc to pewnie to. Na pewno :D

    Mycha jak ja Ci współczuję... Mnie niedługo czeka taka impreza, maa saa kraa
    Nie ma to jak spieprzyc sobie wieczór cudzymi problemami :/ trzymaj się tam bidusiu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, już jestem w domu :) Ale impreza niezapomniana. Nie wiem jak w innych rodzinach ale u nas nigdy czegoś takiego nie było. Bywało, że ktoś tam był obrażony i nie rozmawiał z inną osobą, ale ogólnie atmosfera na takich spędach była super.
    A tutaj wszyscy na siebie wrzeszczeli a ja nie wiedziałam czy skoczyć oknem, czy wystrzelać ich po pysku :)
    Co poniektórzy nie powinny dotykać alko.

    Letitbe to masz przekichane. Ja dosyć często jestem niewyspana, gdyby do tego dodać jeszcze inne objawy to nie byłoby jak funkcjonować. Współczuje.

    A ja w sumie popcorn w domu zaczęłam jeść dopiero na swoim. W dzieciństwie popcorn kojarzył mi się tylko z kinem, w domu nigdy nie jedliśmy. Ale też, gdy szliśmy do kina to był to dodatkowy profit, na który długo się czekało :)

    Tak się jeszcze zastanawiam apropo moich niskich temperatur, że chyba mam anemię. Mam zawroty głowy, koszmarne bóle głowy, ciągle jestem zmęczona. Muszę iść na badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 23:41

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to też jest sposób, bo to takie świętowanie dnia z popcornem i kinem ;)
    U mnie do kina dalekooo wiec sie tylko ze szkołą wybieralo niestety, bo repertuar szkoła wybierała mało interesujący.
    W mojej rodzinie nie raz zdarzały sie totalnie klotnie na imprezkach z alkoholem, czy to święta, czy inne. Ludzie "starej daty" nie wyobrażają sobie spotkania bez alkoholu i jak juz zaczną pić to na umor, aż zasną. Wiadomo, że w takim stanie wszystko jest mozliwe i awantury to był kiedys dla mnie chleb powszedni. Rodzina meza alkoholu prawie nie rusza, maksymalnie kieliszek wina od święta, więc klotnie rodzinne polegają jedynie na "fochu" i zazwyczaj żeńskiej części to dotyczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 23:48

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra i jak tu się cieszyć ze spotkań z rodziną...
    A faktem jest niestety, że kobiety pod względem kłótni są duuużo gorsze :(

    f1d9680377.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza dzisiaj :)

    Przyszłam się pochwalić/żalić że dziś bym pierwszy raz w życiu zemdlała.. Straszne uczucie. Nie spodziewałam się, że ten mały robak we mnie może tak nabroić. Na szczęście mąż był ze mną i szybko usiadłam bo zrobiło mi się biało przed oczami.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kiedyś zdarzyło 2 czy 3 razy zemdleć, bardzo nieprzyjemne przeżycie. To było w okresie dojrzewania i lekarz powiedział, że to wysiłek i hormony, a że w ciąży jeszcze bardziej szaleją niestety mogą się przytrafić.
    Dobrze, że mąż był obok :)

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta bierzesz jakieś suplementy na wzmocnienie?

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Marta bierzesz jakieś suplementy na wzmocnienie?

    Tylko pregne plus, od dziś żuravit bo mam bakterię w moczu. Generalnie sporo wymiotuję i mało się ruszam, a słabo mi się zrobiło po staniu w superpharmie z 30min i szukaniu tego nieszczęsnego żuravitu, no i mąż w aptece tam też szukał czegoś na oczy. Wyniki miałam bardzo dobre, więc nic nie miałam brać.
    Będę pytać lekarza na następnej wizycie czy coś jeszcze by się nie przydało.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zwyczajnie od stania krążenie zawiodło.
    Ja mdleję regularnie, a właściwie mdlałam, bo już od 2.5 roku nie zemdlałam ale takie sytuacje, jak Twoja że mi slabo, to zdarzają się cały czas i jeżeli nie usiade, poloze sie czy coś to konczy sie na podlodze wlasnie. Nic miłego :/ Współczuję i oszczędzaj się kochana ;)
    Ja od kilku dni coś się źle czuje i mam nadzieję, że żadne chorobsko mnie nie dopadnie

    A w ogole chcialam prosić wszystkie "ciężarówki" o napisanie do mnie prywatnie.
    Chciałabym was przed czymś przestrzec ale nie chce tu na forum szczegółów opisywać ze względów prywatnych. W sumie nieciezarne też moga pisac, bo na przyszłość sie przyda albo komus w rodzinie możecie przekazać informację a zaoszczędzi wam to niepotrzebnego w ciąży stresu.
    Piszcie śmiało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 18:24

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ