X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wadowic i okolicy
Odpowiedz

Staraczki z Wadowic i okolicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałabym założyć wątek ze staraczkami z "moich" stron" do ploteczek i rad o lekarzach, sklepach, aptekach itp., czy znajdę tu jakieś?

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie ma żadnych a szkoda :(

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    ja jestem z "okolic" chodziłam do Olszewskiego a teraz chodze do Czerwika, którego polecam:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już myślałam, że żadnej nie znajdę
    do żadnego nie chodzę, ale oby dwóch kojarzę dobrze, nawet mnie badali jak leżałam w szpitalu, miałam się wybrać do Czerwika ale kolejki do niego mnie zniechęcają
    a długo się starasz?

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja tez z okolic :-) nie chce straszyc ale moja kuzynka stracila dzidzie przy porodzie u czerwika wlasnie. Nie dopytywalam ale podobno u niego byla duza wina. Ja chodze do borowki-bobrowskiej do andrychowa i w sumie zadowolona jestem z naszej wspolpracy. Na nie wszystko ma sie wplyw...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W wadowicach mo polecic dr.pawla mączke. Nie bylam u niego na wizycie ale on przyjmowal mnie do porodu i robil mi cc. Bardzo dobrze mnie przyjal. Tak samo bylam u niego potem 2 razy w szpitalu porozmawiac, byl zajety ale kazal poczekac i znalazl dla mnie czas. Z tego co wiem to przyjmuje w wadowicach tam gdzies kolo skleou 5 10 15

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marzusiax,
    Dr. Mączkę również pamiętam ze szpitala, wykonywał mi zabieg łyżeczkowania, ale muszę przyznać, że ze wszystkich lekarzy miał chyba najlepsze podejście do pacjentki, umiał podtrzymać na duchu i znajdował czas na rozmowę
    bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, tulam:*

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym by kolejna moja ciaze tez on mi rozwiazywal :-) bardzo dobre wrazenie na mnie zrobil, pocieszal i obiecal ze 2 raz do takiej sytuacji nie dojdzie i bede miala bobaska :-) uczepilam sie tych slow 'jak rzep psiego ogona' ale tylko to mnie jakos trzyma przy duchu. Korci mnie zeby pojsc do niego na wizyte przed staraniami ale pewnie mi karze zaczekac jeszcze. Wiem ze po pol roku juz spokojnie mozna sie strac po cc jezeli 'trzeba'. Ja mysle jeszcze 2 @ poczekac i rzucimy gumki :-)

    Gaga ty dlugo sie juz starasz po poronieniu?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też pocieszał, że jeszcze nie jest najgorzej, że skoro w jedną ciążę zaszłam to w następną też zajdę, że gorzej jakbym w ogóle zajść nie mogła.
    ja miałam ciążę obumarłą :(
    teraz już będzie ok 9 miesięcy także już sporo, a na przed ostatniej wizycie gin stwierdził u mnie PCOS, byłam oddać krew do badań w szpitalu żeby wiedzieć z czego to się u mnie bierze to nie wysłali jednej kartki ze zleceniem oczywiście tych ważniejszych badań i muszę czekać do następnego cyklu żeby się coś dowiedzieć i zacząc ewentualne leczenie

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to wczesniej nie widzial pcos? Jak sie leczy to teznspokojnie mozna znajsc tylko troche jest z tym akrobacji :-) dziewczyny tutaj na innym watku sa tak obcykane w kobiecym cyklu ze ja ie dziwie jak bez takich obliczen i badan w monitorowaniu cyklu udalo mi ze zajsc. U mnie sie sprawdzilo mierzenie temperatury i licze na to ze teraz tez ta metoda sie sorawdzi :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 marca 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga92 wrote:
    a już myślałam, że żadnej nie znajdę
    do żadnego nie chodzę, ale oby dwóch kojarzę dobrze, nawet mnie badali jak leżałam w szpitalu, miałam się wybrać do Czerwika ale kolejki do niego mnie zniechęcają
    a długo się starasz?

    staram się długo...wyniki mamy ok a ciąży brak...co kobieta to inna opinia o lekarzach:)..do Bobrówki tez chodziłam..Maczkę również znam... co kto lubi :)zycze Wam powodzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 06:15

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wiesz co ja zmieniłam nie dawno lekarza bo wcześniej chodziłam na NFZ, i dopiero jak poszłam prywatnie to zobaczył, że mam PCOS

    Zizia dokładnie co kto lubi :) i Tobie oczywiście tez szybkiego zafasolkowania :)

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak moja kuzynka. Na fundusz pcos nie widzieli a na wudruku usg jak byk bylo widac jak inny lekarz prywatnie zrobil

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 30 marca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety tak jest, także jestem zadowolona ze zmiany na prywatnego gina. a co do Twoich starań po cc to moja siostra w lipcu miała cesarkę, a we wrześniu już zaszła w ciążę z drugim i na szczęście wszystko dobrze przebiega, na czerwiec ma termin :)

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze zaglądnie tu jeszcze któraś z was! Poszukuje dobrego gina, najlepiej specjalistę od nawracających poronień
    Okolice Wadowic-Bielsko.
    Bede wam bardzo wdzięczna !!

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Olszewskiego, doprowadził mnie do 1 ciąży po długich staraniach, więc polecam, choć ma swoje wady. W ciąży chodziłam do niego i do dr Borówki-Bobrowskiej i powiem tylko koszmarna baba. Milion badań, milion problemów, które były tylko w jej głowie, bo zupełnie nie potrafi robić usg. Gdyby nie Olszewski to bym oszalała. Dr Mączka przyjmował poród i mam nadzieję, że drugi raz też na niego trafię. Super facet, specjalista od rozładowywania napięcia :)

    Aradia myślę, że takich specjalistów najlepiej szukać w klinikach niepłodności, bo zazwyczaj problem jest bardziej skomplikowany niż tylko pod kątem ginekologicznym i pewnie trzeba będzie też szukać immunologa albo genetyka.. W Bielsku jest klinika. Napisz do Zizi, bardziej pomoże.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedz!
    Wszystkie konieczne badania zarowno pod katem genetyki jak i immunologi mialam juz robione i kompletnie nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci. Szukam kogos kompetentnego kto mialby jakikolwik pomysl co zrobic ze mna dalej. Moze faktycznie wspomniana przez Ciebie klinika w Bb bylaby najlepszym pomyslem bo Olszewski i Bobrowska zdecydowanie odpadaja.Dr.Maczka tez byl mi parokrotnie polecany wiec zawsze mozna sprobowac
    Dziekuje i pozdrawiam :)

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze Gilowski w Kętach.. Ordynator z Wadowic.. Koleżance pomógł po poronieniu.. Może akurat?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo...wątek ożył :D

    ja polecam dr Czerwika...na Gilowskim sie sparzyłam..ale jak pisałam wczesniej co kto lubi :)

    Obecnie chodze co GynCentrum w Bielsku lub w Katowicach ( zależy do jakiego lekarza chcesz chodzic)

    Aradia jeśli chcesz szukac przyczyny niepłodnosci to polecam naprotechnologie..a jesli myślisz o in vitro lub inseminacji to juz lepiej isc do kliniki..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Aradia*** Ekspertka
    Postów: 180 207

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za kolejne namiary. U mnie problem leży raczej w utrzymaniu ciąży bo jestem juz po 3 stratach ale we wszystkie ciąże zachodziłam za pierwszym cyklem starań . Tak jak pisałam wyżej miałam zrobiony komplet badań jaki wykonuje sie po poronieniach nawracających i wszystko wyszło wręcz ksiazkowo.
    Wydaje mi sie ze to juz chyba czas na klinikę bo zwykli lekarze niestety chyba nie sa juz w stanie nic dla mnie zaradzić (w Andrychowie przerobiłam juz wszystkich ! )

    qdkk4z17vp90lfbe.png
    m3sxgov390omtlvc.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ