X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)
Odpowiedz

Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)

Oceń ten wątek:
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Po poronieniu dostałam skierowanie na p.ciała przeciw kardiolipinie - na szczęście w porządku, i powtórka tarczycy, która w lutym była w normie (1,03), a w maju wywaliła na 4,69 :/

    Może ja już trochę przesadzam i powinnam po prostu poczekać na ustabilizowanie tarczycy (biorę Euthyrox od 1,5 miesiąca)... sama już nie wiem :(

    Co ta tarczyca tak skoczyla nagle ?! Niepokojace :/ udało już Ci się zbić tsh?

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 lipca 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę poszukać dobrego lekarza w Bródnowskim

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5261 3167

    Wysłany: 27 lipca 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Co ta tarczyca tak skoczyla nagle ?! Niepokojace :/ udało już Ci się zbić tsh?

    Udało się zjechać TSH w ciągu dwóch miesięcy do 1,47 :) Biorę euthyrox 75.
    Miałam wielkie nadzieje na ten cykl, TSH w normie, wykres piękny, bzyki kiedy trzeba i niestety dupa... 13dpo biel vizira na teście, tempka idzie w dół. Co dziwne nie mam swoich zwykłych objawów PMSu, w środę termin @, zobaczymy czy przyjdzie na czas.

    Polecicie jakiegoś dobrego ginekologa od niepłodności z Warszawy lub okolic? :(

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2061 1464

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Udało się zjechać TSH w ciągu dwóch miesięcy do 1,47 :) Biorę euthyrox 75.
    Miałam wielkie nadzieje na ten cykl, TSH w normie, wykres piękny, bzyki kiedy trzeba i niestety dupa... 13dpo biel vizira na teście, tempka idzie w dół. Co dziwne nie mam swoich zwykłych objawów PMSu, w środę termin @, zobaczymy czy przyjdzie na czas.

    Polecicie jakiegoś dobrego ginekologa od niepłodności z Warszawy lub okolic? :(
    Ja obecnie chodzę do doktora Artura Drobniaka. Przyjamuje wFeminature ul. Wynalazek2. Jest to gin-endo więc przy problemach hormonalych jak znalazł. Bardzo uprzejmy, rzeczowy lekarz. Czuje się zaopiekowana. Ciązy jak na razie brak ( w maju cb) i spokojnie czekam co dalej..

    Clausix lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Zuzzka Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Udało się zjechać TSH w ciągu dwóch miesięcy do 1,47 :) Biorę euthyrox 75.
    Miałam wielkie nadzieje na ten cykl, TSH w normie, wykres piękny, bzyki kiedy trzeba i niestety dupa... 13dpo biel vizira na teście, tempka idzie w dół. Co dziwne nie mam swoich zwykłych objawów PMSu, w środę termin @, zobaczymy czy przyjdzie na czas.

    Polecicie jakiegoś dobrego ginekologa od niepłodności z Warszawy lub okolic? :(

    Dziewczyny, jeśli potrzebujecie dobrych lekarzy to ja Wam mogę polecić tych z Invicty. Klinika jest świetna pod każdym względem. Sama jestem jej pacjentką. Wszyscy lekarze z kliniki mają duże doświadczenie, są naprawdę opiekuńczo nastawieni do pacjentek. Nie zdażyło mi się, żebym wyszła z kliniki niezadowolona albo nie czuła się komfortowo podczas badania. Same wiecie, że badania ginekologiczne nie należą do najprzyjemniejszych. A mimo to w Invikcie poczułam się wyjątkowo swobodnie - na ile można się poczuć na takim badaniu.

    Zuzzka
  • KasiaDam Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzka wrote:
    Dziewczyny, jeśli potrzebujecie dobrych lekarzy to ja Wam mogę polecić tych z Invicty. Klinika jest świetna pod każdym względem. Sama jestem jej pacjentką. Wszyscy lekarze z kliniki mają duże doświadczenie, są naprawdę opiekuńczo nastawieni do pacjentek. Nie zdażyło mi się, żebym wyszła z kliniki niezadowolona albo nie czuła się komfortowo podczas badania. Same wiecie, że badania ginekologiczne nie należą do najprzyjemniejszych. A mimo to w Invikcie poczułam się wyjątkowo swobodnie - na ile można się poczuć na takim badaniu.
    Od siebie mogę dodać, że też jestem pacjentką Invicty. Ja też jestem bardzo zadowolona. Przekonałam się do kliniki, gdy miałam problemy z zajściem w ciążę. To dopiero początek mojego leczenia, jednak najprawdopodobniej będziemy z mężem startować z in vitro.

  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, tutaj sie jeszcze z Wami nie witalam :) my staramy sie od czerwca, to jest w sumie 2 cykl staran, dzis 21 dc , 5dpo
    Jak sie uda to bede szukala pomocy w znalezieniu dobrego ginekologa w Warszawie😊 mam niedoczynność tarczycy ale tsh obecnie pod kontrola i w normie. Mieszkam tu od 4 lat ale za pol roku wracam do swojej rodzinnej miejscowości wiec na poczatku ewentualnej ciąży bede chodzic do gina tutaj.

    atdc2n0a92hantdh.png
  • Lori7 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Was poleca jakiegos fajnego ginekologa? Najlepiej jakby to blya kobieta, ale nie bede wybredna. Nigdy nie bylam u mezczyzny stad opor. Fajnie gdyby tez zajmowal sie prowadzeniem ciazy w razie szczesliwego cyklu. I oczywiscie zeby usg bylo w cenie wizyty a nie dodatkowo platne ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to przez kilka lat byłam zapisana do babki która pracuje w Wawie i w moim rodzinnym mieście.
    Ale ostatnio mnie wkurzyła i teraz się zapisałam przypadkowo w bródnowskim do faceta Krzywdzińskiego. Narazie byłam na 1 wizycie było ok. Teraz mam w piątek. Będę szła do niego z wynikami badan bo wczoraj robiłam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 1 września 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szukam caly czas fajnego, ale nie za miliony :D bo wiekszosc to 200 zl wizyta + 150 zl jeszcze za usg . Chcialabym aby usg bylo juz w cenie :)

    atdc2n0a92hantdh.png
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 3 września 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Ja szukam caly czas fajnego, ale nie za miliony :D bo wiekszosc to 200 zl wizyta + 150 zl jeszcze za usg . Chcialabym aby usg bylo juz w cenie :)

    Zazwyczaj w klinikach masz wizytę za 200-300 zł i w tym już jest usg. Np w Dębski Clinic tak jest. W Bocianie gdzie się leczymy i w Novum gdzie zaczynaliśmy to też w trakcie wizyty jest usg.
    Podzwoń po różnych klinikach i podpytaj :)

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pja to wcześniej chodziłam do medi Space i było ok.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ