Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Podpytam na pewno :)

A co się dzieje, że leżysz?

Zawroty glowy... Nie wiem czy to cisnienie czy co. Nudnosci tez sa. Ale to lepsze niz wymioty ostatnie.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj okropnie boli głowa i nie wiem od czego to ;/;/

Ech ja jechałam w majówkę z mężem 500 km samochodem bez klimy. Daliśmy radę ;) Co do samolotu to ni wiem jak to jest, ale chyba przeciwskazań brak.

• futuremama Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z samolotem co lekarz to opinia z tego co czytam :) Ale też nigdy nie zgłębiałam naukowych źrodeł. My myślimy żeby w II trym się do Anglii do szwagra wybrać, bo potem z dwójką to na pewno prędko się nie wybierzemy a już dawno chcieliśmy ich odwiedzić.

Magda afery nie robimy ale kciuki są mega mocno zaciśnięte.

Simons za Twoją wizytę też :)

Mi stres i nerwy odpuściły. Oglądam oczywiście nagranie, patrzę na małego człowieczka, na jego wygibasy i maleńkie paluszki no i cóż... chyba hormony robią swoje :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19ea1dbdd59b.jpg

veritaserum, Paula_071, Simons_cat, Magda - mbc lubią tę wiadomość

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba cisnienie... Mamy slaby klimat ;p

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama przepiękne zdjęcie i maluszek!!

• Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa ;D ale człek <3 ja chyba emocjonalnie nie dam rady na prenatalnych ;p dzis co chwila pochlipuje bo sie swoim kluskiem wzruszam

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powiem Wam że ja jestem dziwna. Myślałam że będę płakać nie wiadomo co tam zrobię, a ja w zasadzie tylko raz uroniłam malutką łezkę i głos mi się załamał jak usłyszałam serce pierwsze raz. Tak to nic a nic.
    Aczkolwiek mąż mi tylko coś powie, albo zwróci uwagę na coś a ja w ryk w zasadzie bezpodstawnie.

• Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    To powiem Wam że ja jestem dziwna. Myślałam że będę płakać nie wiadomo co tam zrobię, a ja w zasadzie tylko raz uroniłam malutką łezkę i głos mi się załamał jak usłyszałam serce pierwsze raz. Tak to nic a nic.
    Aczkolwiek mąż mi tylko coś powie, albo zwróci uwagę na coś a ja w ryk w zasadzie bezpodstawnie.

Ja myslalam, ze bede plakac, na zadnej wizycie nie plakalam ;p dzis po, jak odetchnelam to mi lezki polecialy. Pewnie plakac nie bede a smiac sie ale potem bede przezywac jaka to mala rozkosz ;p psychiczna :D

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Ja ide w środę na wieczór. Wiem, że wcześnie, ale muszę go wypytac, bo chcieliśmy w lipcu wyjechać, trzeba kupować bilety, a ja mam wątpliwości.

A jak Twoja beta? Bo chyba przeoczylam.
    Magda, kciuki zacisniete! :)

Magda - mbc lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, miałam pisać, a rozproszylam się tym wyjazdem :D beta 29, progesteron 31 :) jest super :)

Futuremama, jaki duży bobas już :D

Ja poprzednio też nie płakałam. Nie docierało do mnie. Ale też nie zdążyłam za wiele zobaczyć. No i podswiadomie czułam chyba, że nie skończy się to dobrze. Oby teraz od początku wszystko było wzorowo:)

Co do głowy to mnie bolała przeokrutnie wczoraj. Chyba nigdy nie miałam takiego bólu :o zasnąłam o 22 z kompresem chłodnym na głowie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2018, 19:55

Paula_071 lubi tę wiadomość

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Czas uleczy rany.
    Ale wciąż pokrywam się bliznami.
    Rozrywam szwy."
  • Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to pogoda ;/ okropna jest ;/

Do mnie dopiero dziś dotarło chyba... Jakoś nie czułam tego wcześniej, a teraz? jestem mamusią :D

Simons_cat, futuremama, Paula_071 lubią tę wiadomość

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie nie dociera że jeszcze te 4 tygodnie i w zasadzie myślę że cokolwiek by sie nie działo to dziecko będzie z nami nawet jako wcześniak ;) Ale wiadomo byleby jak najdłużej siedziało w tym brzuchu.

futuremama lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Do mnie nie dociera że jeszcze te 4 tygodnie i w zasadzie myślę że cokolwiek by sie nie działo to dziecko będzie z nami nawet jako wcześniak ;) Ale wiadomo byleby jak najdłużej siedziało w tym brzuchu.

Myślisz,że tak wcześnie?

dZhdp1.png

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Bo to pogoda ;/ okropna jest ;/

Do mnie dopiero dziś dotarło chyba... Jakoś nie czułam tego wcześniej, a teraz? jestem mamusią :D

Jak to cudownie brzmi! :)

verita, wypluj te słowa :) dzidziuś jeszcze posiedzi :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2018, 20:01

veritaserum lubi tę wiadomość

PCOS, IO

"Czas uleczy rany.
    Rozrywam szwy."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jasne że nie chcę urodzić za wcześnie i niech posiedzi do minimum 37 tygodnia. Bardziej chodziło mi o to że od tego 30 tygodnia przeżywalnośc jest już wysoka.

Moja kuzynka urodziła w 27 tygodniu córkę, miała niecały kg chyba 850 gram. Dziś jest 2,5 letnią zdrową dziewczynką.

Simons_cat lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Nie no jasne że nie chcę urodzić za wcześnie i niech posiedzi do minimum 37 tygodnia. Bardziej chodziło mi o to że od tego 30 tygodnia przeżywalnośc jest już wysoka.

Moja kuzynka urodziła w 27 tygodniu córkę, miała niecały kg chyba 850 gram. Dziś jest 2,5 letnią zdrową dziewczynką.

Niech się trzyma długo :D ile musi :)

veritaserum lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:20

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Simons, no wlasnie - jakies objawy?
    Bo mnie tylko dółnbrzucha bardzo boli (inaczej niż na okres), tak że promieniuje na nogi. Nie mam śluzu, może troche białych grudek. I nic więcej.

Mnie brzuch wtedy naparzał jak na okres, mega :P jak dawno.

dZhdp1.png

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w piątek okropny ból brzucha. Ale bardziej taki wzdęciowy... O Boże jak to bolało :D A tak to w sumie nic :(

PCOS, IO

"Czas uleczy rany.
    Rozrywam szwy."
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie do mnie też dziś dotarło ale dopiero jak stres puścił :D

Magda wiem, że Ciężko ale nie ma co porównywać :) Mnie też zbytnio nie bolało a uczucie ciągnięcia z jednej strony właśnie miałam i to mnie dziwiło. Za to śluzu dużo także wydaje mi się że różnie jest :)

Paula a jak u Ciebie? Bo planujesz badania na następny cykl ale może teraz coś się tam dzieje? :)

Magda - mbc, Seli, Simons_cat lubią tę wiadomość

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego