X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli spokojnie. Przystawiaj i jestem pewna że przejdziecie. Z tą noca to się zmieni 500 razy. Boże jak ten czas zapiernicza. Moja Ania jutro 3 miesiące kończy :)

    U nas noc koszmar, wstawałam co 2h czuję się jak wrak , jeszcze ten okres ,włosy leca na potęgę no makabra. Dobrze że weekend i mąż jest to chociaż w dzień trochę odpocznę ,tylko dziś mamy gości :/ ale liczę na jutro. Kupiłam sobie fajna sukienkę świąteczna do karmienia i chociaż to poprawiło mi humor :p

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Seli, jak noc?

    Simons, w kazdym dniu cyklu mozesz zrobic badanie.

    Nie ma ktoras z Was do odstapienia moze wizyty 14 lub 17 grudnia? Mam 13.12 i chetnie sie zamienie. Nie mam tego dnia z kim mlodego zostawic.
    17.12 ma Fozzie Bear, tylko musisz ją tu znaleźć na forum. Jeśli jej nie ma, to wyślę Ci smsem jej dane z fb., bo ja miałam jak coś wiziąć tę wizytę.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy w dobrym temacie ale macie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu na NFZ? Najlepiej okolice Psiego Pola

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli spokojnie. Przystawiaj i jestem pewna że przejdziecie. Z tą noca to się zmieni 500 razy. Boże jak ten czas zapiernicza. Moja Ania jutro 3 miesiące kończy :)

    U nas noc koszmar, wstawałam co 2h czuję się jak wrak , jeszcze ten okres ,włosy leca na potęgę no makabra. Dobrze że weekend i mąż jest to chociaż w dzień trochę odpocznę ,tylko dziś mamy gości :/ ale liczę na jutro. Kupiłam sobie fajna sukienkę świąteczna do karmienia i chociaż to poprawiło mi humor :p

    U nas w nocy tez jest aktywny a w dzien spi :) juz zrobilam obiad na dzis, przygotowalam na jutro i ciasto jakies machne chyba :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    17.12 ma Fozzie Bear, tylko musisz ją tu znaleźć na forum. Jeśli jej nie ma, to wyślę Ci smsem jej dane z fb., bo ja miałam jak coś wiziąć tę wizytę.

    Poprosze jej dane :)

    Wczoraj mlody byl u moich rodzicow, wzielam sie za porzadne sprzatanie jego pokoju. Zeszlo mi dobre 3 h i zaczely bolec plecy. Dzisiaj wstalam, poszlam umyc glowe i nue bylam w stanie ustac. Tak mnie boli kregoslup, ze sama nie moge wstac, jak sie schylam to lece na podloge. Oszaleje, nie wiem jak sobie z tym poradze. Musze jutro dorwac fizjoterapeute.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu na NFZ? Najlepiej okolice Psiego Pola

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadna z nas do takiego nie chodzi.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1308 670

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 11:42

    Karmelova23 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro prenatalne, trzymajcje kciuki :)

    Paula_071, Pati88 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Któras z Was leczyla endo u Rubisza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kciuki !!

    Nefre chyba żadna. Ale jeśli nasz potwierdzona Endo to polecam tego lekarza w 100%. Byłam u niego na dwóch wizytach ( przed ciążą i w ciąży ) i lekarz z klasą. Naprawdę. Z tego co wiem specjalizuje się głównie w laparoskopii i właśnie leczeniu endometriozy

    Seli jak tam ?

    Futuremama a u Ciebie ?

    Paula jak samopoczucie ?

    Pati, Simons ?

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, mocno trzymam kciuki!

    A ja konam, prawie w ogole nie spalam. Taki bol, ze ledwo zyje. Paracetamol nie pomaga nic. Ide dzisiaj po l-4 do ortopedy i mam nadzieje, ze dzisiaj uda sie spotkac z rehabilitantka, polecil mi F.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda kciuki !!

    Nefre chyba żadna. Ale jeśli nasz potwierdzona Endo to polecam tego lekarza w 100%. Byłam u niego na dwóch wizytach ( przed ciążą i w ciąży ) i lekarz z klasą. Naprawdę. Z tego co wiem specjalizuje się głównie w laparoskopii i właśnie leczeniu endometriozy

    Seli jak tam ?

    Futuremama a u Ciebie ?

    Paula jak samopoczucie ?

    Pati, Simons ?

    Dzięki za info
    Zapisałam się do niego na zwykłą wizytę ale w ginamedica a nie w tej klinice zi nie udało się zapisać jako konsultacja z endo.. Mam nadzieję że on i tak zbada mnie w tym kierunku.. Boję się że wyśle mnie na wizytę do kliniki a tam nie da się wbić..

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzięki za info
    Zapisałam się do niego na zwykłą wizytę ale w ginamedica a nie w tej klinice zi nie udało się zapisać jako konsultacja z endo.. Mam nadzieję że on i tak zbada mnie w tym kierunku.. Boję się że wyśle mnie na wizytę do kliniki a tam nie da się wbić..
    może jeśli Cię tam skieruje, to zadba i o termin dla Ciebie :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki =)

    W ogóle nie pisałam tu ale wbilam do f i powiedział że Jajniki są nieruchome prawdopodobnie zrosniete z macica i endo jest od dawna..
    A ja regularnie zawsze chodziłam do lekarzy i w ostatnim roku przecież miałam wizyty 2 razy w miesiącu.. Byl zabieg lyzeczkowanua i hospitalizacja.. Tyle ginekologow co mi tam patrzylo nic nigdy nie powiedziało że jajka się nie ruszają.. A pytałam czy mogę mieć endo bo strasznie bolesne miesiaczki były...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzięki =)

    W ogóle nie pisałam tu ale wbilam do f i powiedział że Jajniki są nieruchome prawdopodobnie zrosniete z macica i endo jest od dawna..
    A ja regularnie zawsze chodziłam do lekarzy i w ostatnim roku przecież miałam wizyty 2 razy w miesiącu.. Byl zabieg lyzeczkowanua i hospitalizacja.. Tyle ginekologow co mi tam patrzylo nic nigdy nie powiedziało że jajka się nie ruszają.. A pytałam czy mogę mieć endo bo strasznie bolesne miesiaczki były...
    ojej, nawet nie wiedziałam, że tak może być. Myślę, że wizyta u dra Rubisza, to bardzo dobry pomysł! :)
    Trzymam kciuki!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda

    Podobno mam to od zawsze... Jest x czym walczyć i wierzę że on mi pomoże.. Nawet nie chce myśleć co by było gdybym była w innej sytuacji finansowej

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest dobrze, dziś 12+4, przewidywany termin porodu: 20.06

    veritaserum, Seli, Simons_cat lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 21:24

    Magda - mbc, veritaserum, Paula_071, Seli, Pati88, Simons_cat lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future, wielkie gratulcje!! :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ