Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli spokojnie. Przystawiaj i jestem pewna że przejdziecie. Z tą noca to się zmieni 500 razy. Boże jak ten czas zapiernicza. Moja Ania jutro 3 miesiące kończy :)

U nas noc koszmar, wstawałam co 2h czuję się jak wrak , jeszcze ten okres ,włosy leca na potęgę no makabra. Dobrze że weekend i mąż jest to chociaż w dzień trochę odpocznę ,tylko dziś mamy gości :/ ale liczę na jutro. Kupiłam sobie fajna sukienkę świąteczna do karmienia i chociaż to poprawiło mi humor :p

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Seli, jak noc?

Simons, w kazdym dniu cyklu mozesz zrobic badanie.

Nie ma ktoras z Was do odstapienia moze wizyty 14 lub 17 grudnia? Mam 13.12 i chetnie sie zamienie. Nie mam tego dnia z kim mlodego zostawic.
    17.12 ma Fozzie Bear, tylko musisz ją tu znaleźć na forum. Jeśli jej nie ma, to wyślę Ci smsem jej dane z fb., bo ja miałam jak coś wiziąć tę wizytę.

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Karmelova23 Ekspertka

Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy w dobrym temacie ale macie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu na NFZ? Najlepiej okolice Psiego Pola

• Seli Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli spokojnie. Przystawiaj i jestem pewna że przejdziecie. Z tą noca to się zmieni 500 razy. Boże jak ten czas zapiernicza. Moja Ania jutro 3 miesiące kończy :)

U nas noc koszmar, wstawałam co 2h czuję się jak wrak , jeszcze ten okres ,włosy leca na potęgę no makabra. Dobrze że weekend i mąż jest to chociaż w dzień trochę odpocznę ,tylko dziś mamy gości :/ ale liczę na jutro. Kupiłam sobie fajna sukienkę świąteczna do karmienia i chociaż to poprawiło mi humor :p

U nas w nocy tez jest aktywny a w dzien spi :) juz zrobilam obiad na dzis, przygotowalam na jutro i ciasto jakies machne chyba :)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2018, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    17.12 ma Fozzie Bear, tylko musisz ją tu znaleźć na forum. Jeśli jej nie ma, to wyślę Ci smsem jej dane z fb., bo ja miałam jak coś wiziąć tę wizytę.

Poprosze jej dane :)

Wczoraj mlody byl u moich rodzicow, wzielam sie za porzadne sprzatanie jego pokoju. Zeszlo mi dobre 3 h i zaczely bolec plecy. Dzisiaj wstalam, poszlam umyc glowe i nue bylam w stanie ustac. Tak mnie boli kregoslup, ze sama nie moge wstac, jak sie schylam to lece na podloge. Oszaleje, nie wiem jak sobie z tym poradze. Musze jutro dorwac fizjoterapeute.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Karmelova23 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2018, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu na NFZ? Najlepiej okolice Psiego Pola

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadna z nas do takiego nie chodzi.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Astereae Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 11:42

Karmelova23 lubi tę wiadomość

A1298C hetero
    APA +++
    Antytrombina III
    ↑ 128,0 / po szczepieniach 107 [83,0 — 120,0]
    Czynnik krzepnięcia VIII
    ↑ 152,00 / po szczepieniach 76 [50,00 — 150,00]

starania od 2015r.
    5 poronień na etapie 6-8 tc
    Szczepienia limfocytami męża - Allo MLR 13%
    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane - Allo MLR 44%🍀
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro prenatalne, trzymajcje kciuki :)

Paula_071, Pati88 lubią tę wiadomość

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Któras z Was leczyla endo u Rubisza?

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kciuki !!

Nefre chyba żadna. Ale jeśli nasz potwierdzona Endo to polecam tego lekarza w 100%. Byłam u niego na dwóch wizytach ( przed ciążą i w ciąży ) i lekarz z klasą. Naprawdę. Z tego co wiem specjalizuje się głównie w laparoskopii i właśnie leczeniu endometriozy

Seli jak tam ?

Futuremama a u Ciebie ?

Paula jak samopoczucie ?

Pati, Simons ?

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, mocno trzymam kciuki!

A ja konam, prawie w ogole nie spalam. Taki bol, ze ledwo zyje. Paracetamol nie pomaga nic. Ide dzisiaj po l-4 do ortopedy i mam nadzieje, ze dzisiaj uda sie spotkac z rehabilitantka, polecil mi F.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda kciuki !!

Nefre chyba żadna. Ale jeśli nasz potwierdzona Endo to polecam tego lekarza w 100%. Byłam u niego na dwóch wizytach ( przed ciążą i w ciąży ) i lekarz z klasą. Naprawdę. Z tego co wiem specjalizuje się głównie w laparoskopii i właśnie leczeniu endometriozy

Seli jak tam ?

Futuremama a u Ciebie ?

Paula jak samopoczucie ?

Pati, Simons ?

Dzięki za info
    Zapisałam się do niego na zwykłą wizytę ale w ginamedica a nie w tej klinice zi nie udało się zapisać jako konsultacja z endo.. Mam nadzieję że on i tak zbada mnie w tym kierunku.. Boję się że wyśle mnie na wizytę do kliniki a tam nie da się wbić..

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzięki za info
    Zapisałam się do niego na zwykłą wizytę ale w ginamedica a nie w tej klinice zi nie udało się zapisać jako konsultacja z endo.. Mam nadzieję że on i tak zbada mnie w tym kierunku.. Boję się że wyśle mnie na wizytę do kliniki a tam nie da się wbić..
    może jeśli Cię tam skieruje, to zadba i o termin dla Ciebie :)

Nefre_ ms lubi tę wiadomość

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki =)

W ogóle nie pisałam tu ale wbilam do f i powiedział że Jajniki są nieruchome prawdopodobnie zrosniete z macica i endo jest od dawna..
    A ja regularnie zawsze chodziłam do lekarzy i w ostatnim roku przecież miałam wizyty 2 razy w miesiącu.. Byl zabieg lyzeczkowanua i hospitalizacja.. Tyle ginekologow co mi tam patrzylo nic nigdy nie powiedziało że jajka się nie ruszają.. A pytałam czy mogę mieć endo bo strasznie bolesne miesiaczki były...

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzięki =)

W ogóle nie pisałam tu ale wbilam do f i powiedział że Jajniki są nieruchome prawdopodobnie zrosniete z macica i endo jest od dawna..
    A ja regularnie zawsze chodziłam do lekarzy i w ostatnim roku przecież miałam wizyty 2 razy w miesiącu.. Byl zabieg lyzeczkowanua i hospitalizacja.. Tyle ginekologow co mi tam patrzylo nic nigdy nie powiedziało że jajka się nie ruszają.. A pytałam czy mogę mieć endo bo strasznie bolesne miesiaczki były...
    ojej, nawet nie wiedziałam, że tak może być. Myślę, że wizyta u dra Rubisza, to bardzo dobry pomysł! :)
    Trzymam kciuki!

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda

Podobno mam to od zawsze... Jest x czym walczyć i wierzę że on mi pomoże.. Nawet nie chce myśleć co by było gdybym była w innej sytuacji finansowej

Magda - mbc lubi tę wiadomość

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest dobrze, dziś 12+4, przewidywany termin porodu: 20.06

veritaserum, Seli, Simons_cat lubią tę wiadomość

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum troszkę Ci zazdrosciłam że tak wpadłaś i urodziłaś. No i zrobiłam podobnie :D
    Zwlekałam ile się dało, a w końcu wyszło że stwierdziłam że do Strzelina nie dojedziemy :D
    Oczywiście że blisko szpitala korki, a przed nami karetka i tak się skończyło że mieliśmy eskortę do szpitala :D
    Na IP babka szybko zbadała, szybko wózkiem na porodówkę i od razu do rzeczy. Chwilkę później miałam małą przy sobie.
    I tak o to o 8:20 na świat przyszła mała Hania. 3680g wagi, nie wiem ile cm :D
    Teraz jest na noworodkach a ja na porodówce dalej czekam na wolną salę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 11:51

Magda - mbc, veritaserum, Paula_071, Seli, Pati88, Simons_cat lubią tę wiadomość

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future, wielkie gratulcje!! :)

futuremama lubi tę wiadomość

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego