X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no u mnie F. ewidentnie zkapitulował i zostawił z namiarem do katowic.. Więc jestem mu wdzięczna bo był najlepszym lekarzem ale wycofał się kierując się moim dobrem. Wyniki androgwnów miałam podobme do pioprzednich a teraz stwierdził że są złe

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, nie masz się czego doszukiwać, taki okres/egzemplarz i już. Mój ma ponad 3 lata a tej nocy obudził się 4 razy. Na piersi potrafił spać całą noc, potrafił też się budzić po kilkanaście razy. Jak miał 10 msc przeszedł na mm, bo miałam dość zarwanych nocy, ale budził się z taką samą częstotliwością jak na piersi. Plus był taki, że mógł wstawać do niego mąż, a nie ja. Bo jaki jest sens podawać mm i wstawać samemu dalej? Tylko więcej kosztuje i śmierdzi (wg mnie). Ja miałam ten komfort, że mój mąż wtedy już miał wakacje i mógł zarywać noce tak samo jak ja. Próbowałam też opcji, że ciągam mleko i mąż podawał młodemu (gdy miał mniej niż 6 msc i nie potrafił pić z bidonu czy kubeczka), ale ten nie miał ciągnąć smoka. Dopiero gdy przyszło rozszerzanie diety i nauka picia zaczęliśmy mu podawać z kubeczka w nocy, ale nie było to łatwe :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:

    tych dobrych bakterii lacto mam bardzo mało, może jakiś probiotyk dostanę, zobaczymy.


    Jedz ogórki kiszone i kapustę kiszoną ;-) oraz jogurty naturalne z bakteriami :
    Lactobacillus acidophilus LA-5
    Bifidobacterium lactis BB-12
    Bifidobacterium lactis DN-173010 (nazwa marketingowa to ActiRegularis)

    To jest najlepsze źródło bakterii probiotycznych ;-)

    Po co faszerować się lekami ;-)


    a31il5w.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paula. W zasadzie nawet nie wiem czy to chodzi o glod bo pokarm mam , jeszcze po tym jak sama kończy pic to mleko na bank jest. Może faktycznie taki okres bo ostatnio w dzień ten wisi. Dosłownie jak na początku chce jeść co 2h w dzień. Mąż codziennie do roboty wstaje o 5.30 wraca o 15 i przejmuje Anię tak do 19. Później siada na kompa i pracuje do 1 w nocy często dla drugiej roboty. Nie miałabym serca go budzić np o 2 czy 4 żeby podał mleko. Więc i tak ja bym musiała wstawać. Bardziej chodziłoby mi że moze po butli na noc spala by dłużej ale cholera wie :/

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dzięki Paula. W zasadzie nawet nie wiem czy to chodzi o glod bo pokarm mam , jeszcze po tym jak sama kończy pic to mleko na bank jest. Może faktycznie taki okres bo ostatnio w dzień ten wisi. Dosłownie jak na początku chce jeść co 2h w dzień. Mąż codziennie do roboty wstaje o 5.30 wraca o 15 i przejmuje Anię tak do 19. Później siada na kompa i pracuje do 1 w nocy często dla drugiej roboty. Nie miałabym serca go budzić np o 2 czy 4 żeby podał mleko. Więc i tak ja bym musiała wstawać. Bardziej chodziłoby mi że moze po butli na noc spala by dłużej ale cholera wie :/

    Spróbuj, jak chcesz, może się uda. Tylko pamiętaj, że Ania kojarzy Ciebie z piersią, więc może dostać ataku histerii, że próbujesz jej gumę do buzi wkładać gdy pachniesz mlekiem kobiecym :) U nas podawanie mm działało tylko gdy podawał je mąż, jak to pojawiałam się ja to był wrzask.

    futuremama lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Jedz ogórki kiszone i kapustę kiszoną ;-) oraz jogurty naturalne z bakteriami :
    Lactobacillus acidophilus LA-5
    Bifidobacterium lactis BB-12
    Bifidobacterium lactis DN-173010 (nazwa marketingowa to ActiRegularis)

    To jest najlepsze źródło bakterii probiotycznych ;-)

    Po co faszerować się lekami ;-)
    Nie lubię jogurtów, ale ogórki i kapustę lubię :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę spróbować i zobaczyć bo jeśli zapewni to sen te 4h ciągiem to będzie to dla mnie ogromne ułatwienie.

    Magda ja też byłam tylko na MM i jestem zdrowa bardzo rzadko choruje. Jednak przyznam sZczerze że karmienie piersią mimo tego że jest cholernie trudne ( uwiazanie do dziecka jednak ) to w jakimś stopniu też wygodne ( brak przewalajacych się butelek , no i kasy na mleko nie trzeba wydawać ;p ).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 16:12

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Veritaserum ja też zwątpiłam nie raz. Ale jak zjadł moje i do tego mm a obudził się jak zwykle no to cóż... :)
    Tak jak Paula mówi do tej pory noce są różne a myślałam że w tym wieku już nie będzie problemu. Ostatnio było lepiej a dziś obudził się po 3, nie mógł zasnąć i tylko pytał która godzina i czy może już wstawać:D Na szczęście koło 5 zasnął i wstał po 7.

    Powiedz mi proszę gdzie Ty na KTG jeździłaś?

    Hehe no nieźle ;D ja się też trochę martwię bo ten jej sen głównie nad ranem od 4 to jest strasznie niespokojny. Ale może też to minie.
    Na ktg to ja miałam tylko dwa razy w Ginemedice. I raz na klinikach ale to jak przyjechałam z krwawieniem 4 dni przed terminem a za 20h urodziłam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu dzisiaj taka cisza ?

    Seli jak tam mały i jak Ty się czujesz ?

    Ciężarówki jak samopoczucie ?

    Futuremama jak tam u Ciebie ?

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj cały dzień na szkoleniu ze storytellingu. Rewelacja!

    Dzisiaj wyjątkowo czuję się lepiej. Młody ładnie w nocy spał:) Jego życzeniem do Mikołaja jest by dostać wałek do ciasta ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 21:10

    veritaserum lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się kuruję i odpoczywam :)

    Paula, może wybiera się do Masterchefa Juniora? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 16:59

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to mnie zszokowalas jakie prezenty pragną mieć dzieci : D

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mialam malego na dzien. Dzis mam i na noc :) tylko spadl mi z wagi... tyle, ze duzo je i robi duzo kup :p wyniki badan ma bardzo dobre. Nie moga sie do niczego przyczepic. Aby tylko jadl.

    Paula jak tanio :D hahaha

    Moj maz dzis poszalal. Dostalam "push prezent" a mlodego obkupil w newbie ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 19:26

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli to kiedy wychodzicie ? Wiadomo coś ?
    Eh te kupy...u nas teraz standardowo jedna dziennie rano ale taka że wszystko jest do przebrania a Ania idzie pod kran bo jest umorusana w tym po pachy ;p

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha :D
    Jesli bedzie przybieral to wyjdziemy w piatek moze :D bo dzis stracil na wadze... ale wczoraj byl wazony po karmieniu i przed kupa...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, moje dziecko od zawsze przejawia zainteresowanie gotowaniem. Jak mial 1,5 roku znal wiecej przypraw niz statystyczny Polak :) a walek w zestawie z foremkami kosztowal 12zl :)

    Seli, moj malucha robil po 7-8 dziennie. Od 1,5 roku robi 3 kupy. Przemiane materii ma mega, je bardzo duzo, czasami wiecej niz maz. I caly czas wzrostem 97 centyl, waga 50.

    Zdrowka Magda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 21:16

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeee u nas dziś wresZcie dobra noc !! Mała zasnęła o 19.30 ( ja z nią bo byłam wyczerpana ) obudziła się o 23.30 szybkie karmienie i dalej sen , 3.30 i to samo i o 6. Myślałam że już po spaniu ale zostawiłam ja w loZeczku trochę pokwilila i zasnęła do 7.30. wreszcie się ją tez wyspalam.
    Dzisiaj idziemy po południu na szczepienie. Ostatnio po przespała cały wieczór i noc, ciekawe jak będzie dzisiaj. nie lubię szczepień ale dzisiaj mąż idzie z nami więc jestem spokojna.

    Ania chyba też dobrze z wagą ma 5900 ;) z tego co patrzyłam w siatki to te okolice 50 centyla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 09:41

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dziewczyny, szczepiłyście się w ciąży na krztusiec, tą szczepionką Boostrix na krztusiec, tężec i błonicę?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nic sie w ciazy nie szczepie.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się na nic nie szczepilam.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ