X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 lipca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale F. nie wiedział, że masz krwiaka gdy to pisał?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no wiedział, mam go od 6 tygodnia. Może napiszę do niego w poniedziałek jeszcze żeby się upewnić...chociaż głupio mi bo ma urlop :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2021, 17:22

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 lipca 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlaczego masz wątpliwości? Ja bym brała.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba przez to ostatnie nagłe krwawienie znowu :( ale masz rację. Jak coś będzie się działo to po prostu go poinformuje.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 lipca 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że Magda brała i akard i heparynę, a miała krwiaka.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 lipca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Wydaje mi się, że Magda brała i akard i heparynę, a miała krwiaka.

    Ja miałam ostatecznie odstawiony acard od 10-17 tc ze wzgl. na krwiaka - tylko, ze ze mnie to się lało jak przy okresie - a potem na zabieg i po szwie normalnie biorę do 34tc.

    P.S. Do tych nazwisk co podała Paula jeszcze Liliana Brdys :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja miałam ostatecznie odstawiony acard od 10-17 tc ze wzgl. na krwiaka - tylko, ze ze mnie to się lało jak przy okresie - a potem na zabieg i po szwie normalnie biorę do 34tc.

    P.S. Do tych nazwisk co podała Paula jeszcze Liliana Brdys :)

    O widzisz...no mi właśnie wczoraj plamienia minęły i mam obawy, że przez acard się znowu coś rozkręci...no nic najwyżej zakłóceń doktorowi urlopik xd może mi odpisze.

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2106 1802

    Wysłany: 4 lipca 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultowalabym branie Acardu. Czesto odstawiaja w takiej sytuacji plamień /krwawień

    Odpisze Ci na urlopie. Ja bylam w ciazy z Ania wlasnie i cos pisalam na urlopie a on mi jeszcze napisał pozdrowienia jak z pocztowki hahah.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2021, 06:54

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Skonsultowalabym branie Acardu. Czesto odstawiaja w takiej sytuacji plamień /krwawień

    Odpisze Ci na urlopie. Ja bylam w ciazy z Ania wlasnie i cos pisalam na urlopie a on mi jeszcze napisał pozdrowienia jak z pocztowki hahah.

    Hahaha no to będę miała mniejsze wyrzuty sumienia, że mu zakłóceń urlop xd ale pewnie nie ja jedna. Dzięki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które zmagały się z krwiakami w ciąży to czy zawsze przy krwawieniu jechaliście do szpitala lub jakiegoś lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dziewczyny jednak skontrolowałam...bo dziś kolejne, nagłe krwawienie miałam. Wyobraźcie sobie że akurat byłam na badaniach w luxmedzie i tam szybko przyjął mnie jakiś gine...wziął mnie najpierw na fotel i stwierdził, że to poronienie! Później zrobił USG mocno się zdziwił, że ciąża żyje i to 10 tydzień czyli tak jak być powinno...strasznie mnie wystraszył...pojechałam do szpitala jeszcze i tam lekarz też zrobił USG i mówił że to ewidentnie krwiak się opróżnia a przez zastrzyki z heparyny to jemu ciężko się wchłonąć ale z ciążą wszystko dobrze. Nie zostawili mnie tam nawet bo mówił, że tak samo bym leżała jak i w domu i jakby się krwawienie nasiliło czy były bóle to wtedy mam się zgłosić. Naprawdę nie polecam lekarzy na luxmedzie...jak ktoś u nich nie prowadzi ciąży to olewają totalnie temat.

  • veritaa Autorytet
    Postów: 2106 1802

    Wysłany: 5 lipca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja nie jezdzilam. Raz bylam tylko. A krwawilam od 6 tyg do 13. Z przerwami. Raz plamienie, raz krwawienia.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Dziewczyny, które zmagały się z krwiakami w ciąży to czy zawsze przy krwawieniu jechaliście do szpitala lub jakiegoś lekarza?

    nie, nie jezdzilam. No krwiak sie musi oproznic wiec tak naprawde to krwawienie to nie jest „zly” znak :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko ja już dziś miałam wręcz krwotok z ogromnymi skrzepami...na szczęście F. Dodatkowo mi przepisał tabletki przeciwkrwotoczne i już biorę i leżę z nadzieją, że to minie. Ech mam nadzieję, że w końcu to minie...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    No tylko ja już dziś miałam wręcz krwotok z ogromnymi skrzepami...na szczęście F. Dodatkowo mi przepisał tabletki przeciwkrwotoczne i już biorę i leżę z nadzieją, że to minie. Ech mam nadzieję, że w końcu to minie...

    no też tak miałam, ale nie ukrywam, że pewnie w moim przypadku fakt, że to druga ciąża też miał znaczenie - nie przejmowałam się tak bardzo.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie współczuję każdej kobiecie, która w ciąży musi zmagać się z jakimiś takimi "niespodziankami"...a jeszcze naprawdę trafienie na takiego lekarza konowała co ja dziś to przecież masakra...w jednej chwili znowu świat się zawalił...mam nadzieję kobietki, że wszystko będzie dobrze w końcu w tej ciąży :(

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, masz dobrego lekarza, nawet jesli nie bedzie idealnie, to jestes w dobrych rekach :)

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Sisi, masz dobrego lekarza, nawet jesli nie bedzie idealnie, to jestes w dobrych rekach :)

    To mnie naprawdę pociesza :* niech tylko nie chodzi na urlopy 🤣🤦 no i mam nadzieję, że te skrzepy to nie było nic strasznego tylko krwiak...bo to jak poczułam że leci to już naprawdę zawał...ale bez żadnych bóli brzucha na szczęście.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u kogo byłaś? Nie ma sensu chodzić do pierwszego lepszego ginekologa, bo może Cię źle zdiagnozować, a nerwy nie są wskazane. Lez, odpoczywaj. Dużo sił i zdrowia!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2021, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A u kogo byłaś? Nie ma sensu chodzić do pierwszego lepszego ginekologa, bo może Cię źle zdiagnozować, a nerwy nie są wskazane. Lez, odpoczywaj. Dużo sił i zdrowia!

    Wiem kochana, po prostu nie wiedziałam co robić :( a lekarz się nazywa Krzysztof Kmieciak.

‹‹ 530 531 532 533 534 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ