Forum Starając się - ogólne Staraczki z zawodu technik dentystyczny/ stomatolog
Odpowiedz

Staraczki z zawodu technik dentystyczny/ stomatolog

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ilaa Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 18 czerwca 2018, 15:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie :) Jestem z zawodu technikiem dentystycznym i staramy się z mężem o dziecko. Czy są tu dziewczyny z tego zawodu i czy pracowały w czasie ciazy? Chodzi mi głównie o dział akrylu ( wiem ze ten związek może mieć negatywne działanie na organizm). Nie mogę znaleźć konkretnych informacji na ten temat w internecie. Jeśli chodzi o porady u ginekologa to żaden nie udzielił mi konkretnej informacji :( koleżanki po fachu czy pracowałyscie w ciąży ? Pozdrawiam

 • Ilaa Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikogo nie ma ?? :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego