Forum Starając się - ogólne Staraczki z zawodu technik dentystyczny/ stomatolog
Odpowiedz

Staraczki z zawodu technik dentystyczny/ stomatolog

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ilaa Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 18 czerwca 2018, 15:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie :) Jestem z zawodu technikiem dentystycznym i staramy się z mężem o dziecko. Czy są tu dziewczyny z tego zawodu i czy pracowały w czasie ciazy? Chodzi mi głównie o dział akrylu ( wiem ze ten związek może mieć negatywne działanie na organizm). Nie mogę znaleźć konkretnych informacji na ten temat w internecie. Jeśli chodzi o porady u ginekologa to żaden nie udzielił mi konkretnej informacji :( koleżanki po fachu czy pracowałyscie w ciąży ? Pozdrawiam

 • Ilaa Nowa
  Postów: 4 1

  Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nikogo nie ma ?? :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ