X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starające sie z okolic warszawy i płocka :)
Odpowiedz

starające sie z okolic warszawy i płocka :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witam :-)

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co dalejnic tu się nie dzieje?? :)

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie słabo ten watek żyje ....

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś z Was będzie zainteresowana.

    "Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.00 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

    Najbliższa Msza święta 9.02.2014 o godz. 15.00 (JUTRO!). Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki."

    Bardzo polecam tę Mszę a także spotkanie, które odbywa się po niej. Dużo rozmawiamy, możemy usłyszeć wiele cennych wskazówek nt. leczenia a także po prostu po przebywać wśród osób, które dobrze rozumieją na czym polega nasz problem.

    Zapraszam :)

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 5 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co miesiąc będę uparcie reklamowała spotkania w Duszpasterstwie niepłodnych małżeństw w Warszawie.
    Może komuś pomogą. Mi pomogły.

    "Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.00 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

    Najbliższa Msza święta 9.03.2014 o godz. 15.00. Po Mszy zapraszamy na spotkanie do naszej salki."

    Pojawiają się u nas też małżeństwa dotknięte niepłodnością wtórną (posiadające już biologiczne dzieci) oraz takie, które zdecydowały się na adopcję.
    Niestety problem niepłodności boli zawsze niezależnie od okoliczności, więc wszyscy są mile widziani.

    W razie pytań chętnie odpowiem na priv.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Warszawy, a moze macie dobrych lekarzy do polecenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z okolic Warszawy ale lekarza mam z wawy:-) namiary na niegodostalam od znajomej bardzo mi go polecala w zartach mowila ze dobry jest w robieniu dzieci :) bylamu niego juz 2 razy pod koniec marca jade 3 jak ktoras chetna dam namiary :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 20:02

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, obserwuje Was od jakiegoś czasu, dziś postanowiłam się ujawnić:-) ja również jestem z ok. Warszawy.

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja również jestem z Warszawy.

    100krotka, a dasz namiary na tego lekarza?


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) pwenie wysle Ci w prywatnej wiadimosci

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. ja mam niecałe 30 km do Płocka a ok. 80 do stolicy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ja też jestem z warszawy a konkretnie to z ursusa

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ