X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się z Tarnowa i okolic
Odpowiedz

Starające się z Tarnowa i okolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Kochane proszę podzielcie się, do jakiego ginekologa chodzicie.

    W Tarnowie nie spotkałam się z poważnym podejściem do sytuacja.
    1 lekarz stwierdził że moje poronienia to nic, nie zlecił badań. 2 lekarka zbagatelizowała za wysoką prolaktynę, nie zleciła badań.

    Dostałam się w ręce do Pani doktor w Krakowie, prolaktyna za wysoka [ dzień wcześniej miałam w Tarnowie wizytę i lekarz powiedziała że prolaktyna ok] , dostałam skierowanie na badania i wyszło że z mężem borykamy się z ureaplasmą co mogło być przyczyną 2 poronień. Bo co do ciąży pozamacicznej odpowiedzi nie mamy a taka była pół roku temu.

    Teraz czuję się zadbana przez lekarza, czekam na wyniki bety.
    Lecz na dłuższą metę nie widzę dojazdów do lekarza aż do Krakowa, potrzebuje tutaj na miejscu dobrej opieki.

    Annie13, Andelulla lubią tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja z własnego doświadczenia polecam Krzysztofa Serafina ewentualnie doktora Komorowkskiego ale nie pamiętam imienia bo byłam u Niego tylko raz i byłam zadowolona ale moja kolezanka jest pod jego opieka i bardzo sobie chwali 🙂

    Andelulla lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Andelulla Autorytet
    Postów: 835 1495

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Tarnowa ☺️
    Jak fajnie, że ktoś z nas tutaj jest.

    Ja na monitoring cyklu poszłam do doktora Dawida Maduzii bo mój przyjmował w czwartki. Zbliżało się Boże Ciało i stwierdziłam, że nie chcę tracić cyklu.
    Mój prowadzący 1 ciążę odkąd został ordynatorem to jakby to określić jakby lekko odpuścił. Stwierdził, że wszystko ok z badaniami i tyle.

    U Maduzii chyba zostanę. Szczegółowy wywiad, dociekliwy choćby z powodu mojego niedosłuchu, uśmiechnięty. Na wszystkie pytania odpowiada, pożartuje.
    Oczywiście prywatnie, ale widzę, że w Tarnowie teraz ciężko o dobrych ginekologów na NFZ 🥴🥺
    A prywatnie to ceny 🙈🙊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2022, 08:28

    Mam obustronny niedosłuch (aparat+implant)🦻
    06.2017 - synek 🧒<3 (udało się w 3 cyklu starań)

    22.11 - ⏸ 🍀(7/8cykl)
    23.11 - Beta - 403,9 mIU/ml✊
    28.11 - II beta - 3478,00 mIU/ml✊(przyrost 130.3%)
    02.12 - III beta - 9768,00 mIU/ml ✊(przyrost 67.6%)
    06.12 - mamy pęcherzyk z ❤️
    16.01 - I USG prenatalne🤞🙏🏻 pomiary w normie + Pappa - ryzyka chorób niskie, jedynie ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego wysokie ➡️ Acard 150 mg💊na noc, 💙?
    27.02 - (19+4) - ✅USG, 200g
    28.02-06.03 - (19+5)🏥, USG, krwinkomocz i białko w moczu.
    20.03 - (21+4) II USG, 430g dziewczynki 🧚‍♀️🌸
    22.05 - (30+4) - III USG, 1750g 🌸
    19.06 - (34+4) - ✅, 2800g 🌸
    29.06 - (36+0) - ✅, 3300g 🌸
    05.07 - (37+0) - 🏥, 3500g KTG, monitoring cukrów itp.
    17.07 - (38+4) - 🌸 Laura, 53 cm, 3750g🌸

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ