Forum Starając się - ogólne Starające się z Trójmiasta i okolic :)
Odpowiedz

Starające się z Trójmiasta i okolic :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zuza88 Ekspertka
  Postów: 246 190

  Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie :)
  Jestem z Gdyni, to nasz 2 cs, mam nadzieję, że uda się jak najszybciej.
  Ja chodzę do moim zdaniem dobrego lekarza w Gdańsku Wojciecha Śliwowskiego przyjmuje na Jagiellońsiej. Starszy Pan z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pomógł mojej koleżance, która starała się o didzię 2 lata, po paru wizytach u niego zaszła w upragnioną ciążę :)
  Wszystkiego dobrego dla Was dziewuszki :)

  p19uyx8dfb3tjm5a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego