X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staram się o dziecko Czy coś robię zle ?
Odpowiedz

Staram się o dziecko Czy coś robię zle ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liliana285 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 lipca 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje drogie jestem tu nowa i chciała bym prosić o pomoc :)

    Moja historia z staraniem się o dziecko zaczęła się mniej więcej 4 miesiące temu. Byłam u ginekologa powiedział że jest wszytko dobrze i powinnam zajść w ciąże bez problemu ale tak się niestety nie dzieje. W 2 miesiącu starania poroniłam samoistnie w pierwszym tygodniu ciąży, lekarz mi powiedział że to nic takiego często kobiety nawet nie wiedzą ze poroniły ponieważ jest to bardzo wczesny etap. Od tego momentu biorę suplementy staram się jeść zdrowo i żyć zdrowo , ale dalej nic...
    Trzy dni temu powinnam dostać miesiączkę, zrobiłam dziś test elektroniczny ClearBlue i wyszedł negatywny, a zawsze mam regularną miesiączkę i nie wiem co się ze mną dzieje skoro lekarze mówią że jest wszystko okej... Jedyną negatywną rzeczą którą robie w czasie starania się  jest to że z moim mężem obydwoje palimy e- papierosy czy to może być powód ? czy ktoś miał podobne ?

    Pozdrawiam i była bym wdzięczna za odpowiedzi :) życzę miłego dnia i za wszystkich z was trzymam mocno kciuki

    PS. Mam 25 lat


  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 610 616

    Wysłany: 2 lipca 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! 4miesiące to króciutko, nie ma się czym stresować. Dziewczyny tutaj się starają i po kilka lat bezskutecznie.

    Dopiero zaczynasz przygodę, a zajście w ciążę nie da się zaplanować: o w tym cyklu zajdę i kropka.

    Jesteś młoda do roku czasu na zajście to norma. Gdy starania się przedłużają, to wtedy warto zacząć diagnostykę 🙂

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2383 2371

    Wysłany: 2 lipca 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U zdrowej pary starania mogą potrwać nawet rok :) jak lekarz mówi, ze wszystko jest na razie okej, to ja bym mu zaufała. A poronienie niestety może zdarzyć się każdej kobiecie… powodzenia w staraniach! Nie stresuj się na zapas :)

    🤰06.07.2022 bhcg 1471
    🤰30.06.2022 bhcg 73,58
    🤰28.06.2022 II kreski
    👧02.2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane - 8 tydz. ciąży

    Hashimoto
    Hiperprolaktynemia przed pierwszą ciążą potem prolaktyna ok
  • liliana285 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 lipca 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju bardzo dziękuje za odpowiedzi szczerze bardzo mnie podniosły na duchu :)) fajnie ze jest taka strona

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ