X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania
Odpowiedz

starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 20 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno juz nie zagladalam bo czlowiek taki zabiegany ze szok..A wiec przez 3 miechy pilam ziola ojca sroki myslalam ze cos pomoga ale niestety chyba poszlo w druga strone mialam miec robione hsg a jak sie okazalo stopien czystosci najgorszy jaki moze byc bo VI takze sie zalamalam i tak mysle chyba po tych ziolach i teraz ide w poniedzialek na powtorke z czystosci oczywiscie lekarz przepisal mi globulki i mam nadzieje ze mi pomogly a okaze sie w poniedzialek a staramy sie o dzidzi od roku i zawsze pod gorke i jeszcze do tego PCO juz chyba gorzej byc nie moze;(((

    Magda26
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 20 września 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej...Dziewczyny z PCO tez zachodza w ciąże;D GŁOWA do góry nie ma co się martwić!!!będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:49

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej znajomej lekarze mowili ze nie bedzie miala dzieci, a jednak urodzila, i jeszcze poczela w okresie kiedy niezle imprezowala, non stop woda i papierosy.. ona mysli ze przez to ze przestala brac tabletki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, pewnie porządnie wyluzowała, przestała myśleć, przejmować się i bęc :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 21 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby tak sie stalo tylko ze ja mam brak owulacji i jak tu zajsc w ciaze niby z tym pco tez sie udaje ale jak ja nie biore tabletek na okres to go wcale na nie mam i pozniej mam go luteina wywolywany takze to nie jest w moim przypadku takie proste:(

    Magda26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ