X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania a antybiotyk
Odpowiedz

starania a antybiotyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 11 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko, staramy się właśnie o dzidziusia i jestem już po owulacji a muszę wziąć antybiotyk ponieważ jestem po operacji płuca a mam kaszel od dwóch tygodni i mi nie przechodzi. antybiotyk to azimycin. Czy może to wpłynąć na szanse zajścia w ciążę?

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 11 września 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nic nie wie na ten temat?:(

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ