X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania a rezonans z kontrastem
Odpowiedz

Starania a rezonans z kontrastem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezapominajki Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 23 lutego 2023, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Staramy się z mężem o dziecko, w 14 dniu cyklu miałam owulacje i tego samego dnia musiałam mieć zrobiony MR miednicy z kontrastem. Lekarz zlecający wiedział o staraniach i nie wspominał nic o przeciwskazaniu do badania, natomiast inny lekarz podsumowal ze on radzilby odczekanie 1-2cykli (co w moim wypadku jest już niemożliwe, nie wiedzieliśmy że będę musiała mieć to badanie).

    Potrzebuję wsparcia w postaci waszych doświadczeń, czy miała któraś z was wykonywane MR z kontrastem w takim czasie a okazalo sie ze bylyscie w ciazy? Czy wszystko było ok?

    Wiem, że zarodka nawet jeszcze pewnie nie ma, ale jakoś tak się negatywnie nakręciłam, że mogło to źle wpłynąć na komórki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ