X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania ciąg dalszy .. Moje stania .
Odpowiedz

Starania ciąg dalszy .. Moje stania .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xalicjax3 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj postanowiłam założyć konto i może mi się w końcu uda ;)

    Zacznę od początku gdy miałam 9 lat dostałam pierwszy okres i już wtedy zaczęły sie moje problemy. Moje pierwsze okresy były bardzo obfite spałam w pampersach ale i to nie pomagało wiec mama pojechała ze mną do szpitala. Oczywiście podłączyli mnie pod kroplówkę i odrazy podawali cyklonamine, no tak mi zaczynali ze później nie miałam przez 4 miesiące okresu. Okazało się ze mam cyste wiec dali mi luteine. Gdy miałam 14 lat moje okresy były tylko wywoływane tabletkami hormonalnymi (według mnie najłatwiej im było a ja przytyłam 18 kg) nawet wcześniej nikt mi nie robił żadnych badan. W ciągu mojego życia byłam już ok.7 razy w szpitalu bo jak nie cysta mi pękła to nie miałam okresu to jak miałam to był bardzo obfity . Zazwyczaj słyszałam ze trudno mi będzie zajść w ciąże. Dziś mam 19 lat a z moim przyszłym mężem jestem już 4 lata. Postanowiłam 5 msc temu jechać do Krakowa do ginekologa . Złapał się za głowę jak usłyszał ile lat mnie faszerują hormonami. Kazał mi odstawić jak chce mieć dzidziusia. Od 4 msc staramy się o potomka i nic. Lekarz powiedział ze w listopadzie mam do niego przyjechać zrobi mi wszystkie badania chyba ze uda mi sie w tym czasie zajść w ciąże . Stwierdziłam ze jestem młoda i jak wcześniej zacznę sie leczyć tym lepiej. Boje się co sądzicie o tym wszystkim ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 13:48

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ