X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania - ciągle nieudane :(
Odpowiedz

Starania - ciągle nieudane :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amwr Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2024, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Mam 33 lata i z partnerem od 2,5 roku staramy się o ciążę - bezskutecznie. W tym cyklu zdecydowaliśmy się na inseminację jako że wszystkie badania wychodzą nam perfekcyjnie. Inseminacja została zrobiona 18 lipca.
    1 sierpnia zrobiłam test - negatywny
    Pani doktor powiedziała że jak wyjdzie negatywny 1 sierpnia to mam odstawić duphaston, ja nie odstawiłam bo stwierdziłam że poczekam na okres. Nie ogarnęłam że duphaston może blokować okres.
    Co Wy byście poradziły przestać brać duphaston bo już szans na ciążę nie ma w tym cyklu czy powtórzyć test dzisiaj i brać dalej?
    Cykle mam z reguły 25 dniowe, regularne. Dziś jest już 28 dzień...mam lekko tkliwe piersi, sutki są raz ciemniejsze raz nie (czasami z sina otoczka), od wczoraj mam okresowy ból brzucha, zero okresu, dziś zauważyłam beżowy kolor śluzu ale tylko przez sekundke. Od paru dni mam lekkie zawroty głowy. Może już sobie wmawiam te objawy i na siłę próbuje przeciągnąć ten cykl z nadzieją na ciążę? Co myślicie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ