X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania i ciąża po CP
Odpowiedz

Starania i ciąża po CP

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasik89 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 17 września 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Przechodzimy tutaj licząc na sprawne działanie tego serweru :)
    Wątek dotyczy ciąży pozamacicznej. Tutaj możemy się wspierać, opowiedzieć swoją historię, dopytać i naładować pozytywnie na dalsze działania. Mile widziane są też osoby, które przeszły CP i aktualnie spodziewają się dziecka. Liczę na to, że będziemy dla siebie oparciem!

  • Eniana Autorytet
    Postów: 356 593

    Wysłany: 17 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem po CP mija już prawie 1,5 roku. Chciałam zrobić badania hormonów tylko nie wiem czy ma znaczenie dzień cyklu? jeśli chodzi o progesteron to na pewno i kiedy najlepiej zrobić??

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • qazs Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 września 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Po ponad 2,5 roku starań udało Nam się zajść w ciążę. Niestety CP, jajowodową. Jestem 2 miesiące po operacji (nieudana próba laparoskopii). Na szczęście udało się ocalić jajowód, ale mam szramę jak po cesarce i brzuch praktycznie codziennie boli.
    Czy któraś z Was wie, czy ból blizny i jej zaognienie wieczorami jest normą? A bolący przy dotyku obszar między pępkiem a blizną? A uczucie jakby odrętwienia na obszarze poniżej blizny tak nawet do 10 cm? Jak długo taki stan może jeszcze potrwać i czy jest to normalny proces gojenia? Czy któraś miała podobnie? Bo boję się, że coś jest nie tak... A coż, mój gin należy do ludzi raczej małomównych, ale to najlepszy specjalista w okolicy... I sama już nie wiem... Teoretycznie mówi, że wszystko gra i można już zacząć się starać o dzidzię...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ