X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania i Ciaza po konizacji
Odpowiedz

Starania i Ciaza po konizacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andziula29 Debiutantka
    Postów: 9 23

    Wysłany: 16 maja 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Jest tu ktos kto stara sie o dzidzie lub udalo mu sie zajsc w ciaze po plytkiej konizacji?Podzielcie sie doswiadczeniami, Bardzo jestem ciekawa jak dlugo trwaly starania i czy udalo sie szczesliwie donosic ciaze?

    Andziula29
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 16 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja miałam zabieg LEEP -i udało się zajść zaraz po nim, choć wcześniej staraliśmy się długo. O donoszeniu się nie wypowiem, bo jestem jeszcze w trakcie -na razie jest OK :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ