Forum Starając się - ogólne Starania i Ciaza po konizacji
Odpowiedz

Starania i Ciaza po konizacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andziula29 Debiutantka

Wysłany: 16 maja 2014, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Jest tu ktos kto stara sie o dzidzie lub udalo mu sie zajsc w ciaze po plytkiej konizacji?Podzielcie sie doswiadczeniami, Bardzo jestem ciekawa jak dlugo trwaly starania i czy udalo sie szczesliwie donosic ciaze?

Andziula29
  • Ciapulinka Ekspertka

Wysłany: 16 maja 2014, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja miałam zabieg LEEP -i udało się zajść zaraz po nim, choć wcześniej staraliśmy się długo. O donoszeniu się nie wypowiem, bo jestem jeszcze w trakcie -na razie jest OK :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego