X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania o 3 dziecko
Odpowiedz

starania o 3 dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)

    czy sa moze mamusie, ktore staraja sie o 3 dzidziusia?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) ja się staram o 3 Dzidziusia od września narazie bez skutku :( mam już Corcie 4 latkę i Synka 2 latka :)

    qbxwkvq.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, ze sama nie jestem :)

    ja mam dwoch synkow: prawie 5 lat i prawie 3 ;)

    my poki co na luzie, ale jesli do czerwca sie nei uda, to pojdziemy na badania.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 14 lutego 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ja oczywiście o trójeczkę się staram obecnie też mam dwóch synów i głowę pełną nadziei :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 14 lutego 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz sie doczekac nie moge. wozek wybrany. ubranka prawie wszystkie oddalam kuzynce, wiec bede musiala kupic nowy. ciagle planuje, gdzie malenstwo bedzie spalo itp.
    zawsze marzylam o 3 dzieci!!! mam nadzieje, ze marzenie sie spelni <3 (chociaz musze przyznac, ze czasem gdy chlopcy maja kiepski dzien, ja zmeczona, meza nie ma i jeszcze z pracy dzwonia, to troche sie boje jak to bedzie z 3...ale damy rade!!!!) i Wam tez tego zycze!! trzymam kciuki!!!

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagladsacie tu jeszcze dziewczyny?

    widze, ze zaciazylyscie krotko po napisaniu posta :) gratuluje

    u mnie nadal cisza. wierze ze ten cykl zakonczy sie na zielono <3 i u mnie

    a jak sie czujecie? porownywalnie do 2 poprzednich ciaz? gorzej lepiej?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,a Ty długo już sie starasz?
    Pozdrawiam.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 26 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilka miesiecy...a Ty tez starasz sie o 3 dziecko?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również staram się o 3 dzidziusia :) Mam syna 15 lat i córcię 11 lat ( z pierwszego związku ). Staramy się już prawie 3 lata :(

    peppapig lubi tę wiadomość

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu, trzymam kciuki za zielone zakonczenie cyklu :)

    ale masz juz duze dzieci :)

    robiliscie jakies badania?
    ja w marcu zaczleam sie badac. nie wszystko wyglada idealnie :/ jak w tym cyklu sioe nie uda, to chyba odpuscimy na razie. u nas jeszcze spr. sie skomplikowala z praca meza. najprawdopodobniej od wrzesnia bedzie musial dojezdzac do innego miasta do pracy, czyli bedzie 4 dni poza domem a reszta praca z biura w domu....no a ja sama z moimi chlopkami (popalic daja bardzo, szczegolnie mlodszy ;) ) plus praca i caly dom tylko na mojej glowie...ehhh no zobaczymy...co ma byc to bedzie

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam wątek ;)
    beszka ja mam dwie coreczki zresta widac szuwaczki ;) i widze ze w podobnej sytuacji bo moj mi powiedział że niedługo może jechać na kurs na pol roku... wiec mam kilka mcy a jak sie nie uda to dopiero po kursie w 2015...

    jak zostanę na zimę sama... ech...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczynki w szkole/przedszkolu?
    moje chlopaki tak, ale u nas przedszkola nie sa dlugo czynne, weic jak sama mam ich zawiezc i odebrac, to nie wyrobie sie. bede musiala poprosic o zredukowanie etatu. kazda ciaze okropnie przeszlam - mdlosci, wymioty, spanie, nerwy ;) wiec nie wiem jak by to bylo...tescie - zero pomocy. zero...no a rodzice w PL. przylatuja b.czesto ale na dluzej nie zostana. wpadaja na weekendy....

    dziewczynki wiedza, ze staracie sie o powiekszenie rodz.? my sie chlopakow pytamy czy chca rodzenstwo: mlodszy baaardzo. bzika ma na pkt. malych dzieci;) starszy nie chce. mowi ze Leon mu wystarczy ;) no ale on wie jakie sa konsekwencje ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki to juz konczy pierwsza klase ;) a mlodsza idzie od wrzesnia , ja pracuje w domu wiec jest ok...

    nie wiedza ze sie staramy powiem im jak juz bedzie dzidzia w drodze... Wiktoria to sraszna gaduła jest i zaraz wszyscy by wiedzieli ze bedzie miec rodzenstwo...
    a ja nie chce pytan bez przerwy czy w ciazy jestem... czy nie jestem...

    ale chca rodzenstwo tylko sie kłoca o plec... bo wiki to taka ksiezniczka i chce kolejna siostre a moja mała tomboyka chce oczywiscie brata...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my chlopakom tez nie pow.,ze sie staramy, ale podpytujemy czy chca ;)

    ja niestety mam prace biurowa, kotra czesto wiaze sie z podrozami :/ wiec po urodzeniu 3 dziecka na pewno nie worce do pracy na 100% chce w biurze pracowac jakos od pon do czw a pt ewentualnie z domu jka trzeba lub wolne.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam biuro w domu ;D

    wlasnie wrocilam ze szkoly z akademii na "Dzień Matki"
    dobrze ze przezylam ten dzien, bo z samego rana miałam chyba nawrót zatok, taki ból głowy że aż mnie mdliło... ale wziełam panadol i przeszło bo chyba bym z domu nie wyszła...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale super...u nas akadmii na dzien matki nie organizuja (a dzien matki jest w lutym).

    panadol pomogl?

    ja dzis padam ze zmeczenia. mlodszy syn zasnal w drodze z przedszkola do domu (wymeczyl sie na wycieczce rowerowej), wiec teraz bedzie oczywisce biegal do 22 (normalnei o 19 juz spi). po obiedzie musialam sie polozyc na chwile. oczy mi sie same zamykaly ;) drzemka pomogla, bo poszlam przycicac krzaki do ogrodu, a maz zabral chlopakow na trampoline.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomogł juz jest ok ;)

    ja tez troche w warzywach popielilam ale nie za duzo bo u nas sucho... moze w nocy popada to jutro bedzie lepiej

    to widze ze mialas wolniejsze popoludnie ;) a gdzie wlasciwie mieszkacie bo chyba nie docztalam tego wczesniej ;) poza tym ze za granica oczywiscie

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Norwegii :) miedzy Bergen a Stavanger

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 30 maja 2014, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać w Norwegii? ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq, ogromne gratulacje!!!! ale sie ciesze!!!! powiedzialas juz komus?

    zycze spokojnych kolejnych tygodni ciazy :)

    a my w PL jestesmy. na wesele przyjechalismy. niestety impreza nieudana....mlodszy syn zagoraczkowal wczoraj 40-41 st. i zbic tej temp nie moglismy, wiec wrocilismy do domu. szkoda mi go bylo bardzo, ai starszaka bo nastawil sie na tance. dzis juz duzo lepiej. starszy pojachal z moimi rodzicami na poprawiny, wtedy i mlodszy rozplakal sie, ze chce jechac. tempki nie mial, wiec podjechalismy chociaz troszke sie pobawc.....

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ