X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania o 3 dziecko
Odpowiedz

starania o 3 dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam dwójkę syn ma 14 a córcia 12. Byłam też w ciąży ale poroniłam,teraz mam stracha że może nie powinniśmy już mieć dzieci? Mam 37 lat... tak bardzo tęsknię za moim aniołkiem. Mam taką cichą nadzieję że może jednak się uda...

    Gosiacu, nika78 lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig uda sie kochana uda trzeba wierzyc ;)

    beszka szkoda ze wam sie wesele rozsypalo... ale moze reszta urlopu bedzie lepsza ;)

    powiedzialam mezowi i mamie ;) chociaz z malzem nie gadam od wczoraj i w sumie nie zamierzam, za bardzo mnie wkurzył... kurde moj to jakis inny niz wszyscy jest... mamy dwie corki wiec mowie ze jest blogoslowiony miedzy niewiastami... teraz mam nadzieje na synka ale nawet jak bedzie synek to mu powiem ze kolejna babe bedzie mial bo pewnie na zadne usg ze mna nie pojdzie... a jak bedzie dziewczynka to dopiero bede miec pomoc w domku ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 12:53

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig, na pewno sie uda!!!

    helenkq, moze maz sie przestraszyl....moj to najpierw bardo chcial 3 dziecko, potem sie bal i mielismy prerwe, a teraz znow baaardzo chce...

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ;)

    ja nie czuje sie zle ani ciazowo ani nic tylko juz przytyłam chyba ;( ech...
    juz czasem mysle ze chciałabym mdłosci przynajmniej nie przytylabym a tak...
    ale mi chyba tylko w ciazy byc... zero mdłosci zero jakichkolwiek boli... tylko wygladam jak wieloryb na koniec jak 26kg wiecej waze ;( a przeciez nie pije juz coli... tylko 1-2 butelki wody dziennie... duzo nie jem a juz przytyłam;(

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ