X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugie z high needem na pokładzie
Odpowiedz

Starania o drugie z high needem na pokładzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marian Ekspertka
    Postów: 166 180

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, planowaliśmy z mężem 3 dzieci. Po 4 latach udało się zmajstrować śliczną córkę, ma teraz roczek. Czuję, że chyba mam owulację po raz pierwszy po porodzie, ale coś się cykam starać. Córka jest wymagająca i dała nam trochę w kość. Ktoś ma doświadczenia? Jest powód do wahań? Iść na całość? Pozdrawiam😘

    preg.png

    age.png
  • Sylwia C. Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mój synek też jest baaaardzo wymagający. W domu nic nie mogę ogarnąć, a większość czasu jestem z nim sama. Właściwie to zamiast zmierzać ku lepszemu to jest ciężej, ale ja już się przyzwyczaiłam. Niedawno skończył roczek i od jakiegoś czasu zaczęliśmy się starać o drugie. Nararazie cisza, bo chyba kp bardzo hamuję mi owulację :(

    Czy jest powód do wahań? To tylko zależy od was i waszej sytuacji. Z mojej strony mogę powiedzieć, że my zawsze chcieliśmy mieć wiecej niż jedno dziecko i to się nam nie zmieniło.

    Dzieci dorastają. Wszytko mija. Wiem, że przy takich trudnych dzieciach, to ciężko sobie wyobrazić, ale ja myślę że przyjdzie czas, że się zatęskni do tych chwil z małym dzieckiem, mimo wszystko. Nawet teraz jak sobie myślę jak tragicznie było z niemowlakiem, to już bym chciała mieć takie drugie małżeństwo na rękach ☺️ mam już inne doświadczenia, żałobę po swoim wyobrażeniu na temat macierzyństwa przeszłam.
    Przetrwałam już rok i zdaję sobie sprawę, że będzie z dwójką cholernie ciężko. Właściwie to taki hardkor jaki przeżywam z moim dzieckiem, trochę hartuje 🤣

    Zdarza się też tak, że wymagające dziwci są takie przy rodzicach, a wśród innych ludzi łagodnieją.


    Powodzenia!

    atdc3e5ehpi6kwpi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ