X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny zapraszam wszystkie, które maja ochotę pogawędzić na temat starań o drugie dziecko :)
    Mój będzie teraz 7 cykl starań.. Nie jest łatwo ale kolejny miesiąc przed nami:)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się staram o 2 maluszka drugi cykl obecnie :) cześć :)
    MOj synek ma 2 latka a twoje dziecko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 14:52

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, to nasz pierwszy cykl strarań i mam wrażenie,że się udało. Mam już synka 2 latka będzie miał 3.09;) A jak u Was z aktualnym cyklem?



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze dolaczycie do nas?
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-drugiego-maluszka,10919,7.html
    Nawet tytul wątku ten sam... :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Mój syneczek ma 2 lata i 2 miesiace. Kocham Go nad życie i jest On moim najwiekszym szczesciem. Marze teraz o corce. Stramy sie z mezem no juz...ponad rok. Jestem juz coraz bardziej niecierliwa, rozzalona ale kazdym cyklu elna nadziei no i niestety jak do tej pory za kazdym razem rozczarowana. Mam nadzije ze w koncu sie uda.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy do nas :) https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-drugiego-maluszka,10919,9.html

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ