X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania o dzidzie
Odpowiedz

starania o dzidzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do was

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do was, dzisiaj rano dostałam owulacji, ja i mój narzyczony jesteśmy w pracy, niestety będzie dopiero wieczorem. I moje pytanie jest takie ... Czy jak wieczorem będziemy się starać to Coś wyjdzie z tego, pytam ponieważ słyszałam że lepiej starać się odrazu. A staramy się już dość długo.

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwolniona komórka jajowa żyje średnio od 12 do 24 godzin więc myślę, że może coś z tego być :)

  • kita123 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 października 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :)

    Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 2 października 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita powodzenia ;)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ