Forum Starając się - ogólne starania o dzidzie
Odpowiedz

starania o dzidzie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kita123 Znajoma

Wysłany: 2 października 2014, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do was

Witam mam do was wielką proźbę mam nadzieje że mi pomożecie
  • kita123 Znajoma

Wysłany: 2 października 2014, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do was, dzisiaj rano dostałam owulacji, ja i mój narzyczony jesteśmy w pracy, niestety będzie dopiero wieczorem. I moje pytanie jest takie ... Czy jak wieczorem będziemy się starać to Coś wyjdzie z tego, pytam ponieważ słyszałam że lepiej starać się odrazu. A staramy się już dość długo.

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2014, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwolniona komórka jajowa żyje średnio od 12 do 24 godzin więc myślę, że może coś z tego być :)

• kita123 Znajoma

Wysłany: 2 października 2014, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :)

• Sana Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita powodzenia ;)

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego