X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lerka2016 wrote:
    dziewczyny pytanie z tych krepujacych. wstyd mi jest o to kogokolwiek pytać ale was zapytam a co tam ;)powiedzcie mi jak to jest u was czy po zakończonym ❤ z was też wypływa praktycznie wszystko co wasz facet w was "wleje"?zawsze wydawało mi się to normalne bo gdzieś przeczytałam ze tak jest ale teraz to nawet to mną zastanawia. może tutaj tkwi problem....z góry przepraszam za bezposrednosc


    Zawsze wypływa , grawitacja ;) Ale co ma się zaczepić to się zaczepi . Chociaż ja zawsze sobie trochę poleżę z nogami w górze albo w ogóle leżę na boczku i zaciskam :P

    dłukachna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo temp dalej wysoka.

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lerka, ja przez długi czas wszystko trzymam mięśniami kegla ;) ale fakt, wypływa, ze mnie czasem przez 3 dni, wtedy z wkładką i chusteczkami stoję nie rozstaję.

    Dziewczyny, mam problem z moją córką, więc póki nie ogarnę się psychicznie i wymyślę ci zrobić z tym problemem nie będę za wiele pisać.. Nie jestem w stanie się skupić..

    Będę Was czytać. Misia, a na kiedy termin @? Powodzenia!

    Czarna, jak tylko mogę to zawsze pomogę ;)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia kochana skup się na córci. Trzymaj sie ciepło jak juz ogarniesz co masz do ogarnięcia to sie odezwij.

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    11dpo temp dalej wysoka.
    Moze to czas na Ciebie :). Trzymam kciukasy.

    KLM89 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ja po kolejnej wizycie takiej spokojnej i podnoszącej na duchu. Dostałam tabletki na wywołanie miesiączki. Lekarz mówił ze ciąża była lecz doszło do mikroporonienia mowil ze to normalne i ze miliony kobiet o tym nawet nie wiedza ze tak sie dzieje. Mam brać tabletki jak sie pojawi miesiaczka zacząć starania zapisal narazie wytaminy i inny kwas foliowy jakis z jodem. Dwa kolejne cykly beda bez wspomagania jeżeli nie zaskoczy tak jak powinno wtedy będziemy myśleć co dalej.

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lerka2016 wrote:
    dziewczyny pytanie z tych krepujacych. wstyd mi jest o to kogokolwiek pytać ale was zapytam a co tam ;)powiedzcie mi jak to jest u was czy po zakończonym ❤ z was też wypływa praktycznie wszystko co wasz facet w was "wleje"?zawsze wydawało mi się to normalne bo gdzieś przeczytałam ze tak jest ale teraz to nawet to mną zastanawia. może tutaj tkwi problem....z góry przepraszam za bezposrednosc
    Nie ma tu głupich albo wstydliwych pytań! Tak to normalne, ale wystaczy tylko jeden dobry pływak ;-) Zaleca się po stosunku 10/15 min poleżeć a potem wręcz pozbyć się po pół godziny reszty nasienia by nie zalepiało ujścia szyjki. Trzeba napinać mięśnie kegla tak jakbyś parła.

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama chłopaków właśnie chciałam Ci pisać że ciąża pozamaciczna u Ciebie odpada! :-) Wtedy beta rośnie tylko wolniej, nie ma tego 60% przyrostu. Pewnie zarodek był wadliwy dlatego organizm się go pozbył. Czasami dobrze że natura decyduje za nas... Może to marne pocieszenie. Ale wierzę że zajdziesz w zdrową ciążę! :-D

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Mama chłopaków właśnie chciałam Ci pisać że ciąża pozamaciczna u Ciebie odpada! :-) Wtedy beta rośnie tylko wolniej, nie ma tego 60% przyrostu. Pewnie zarodek był wadliwy dlatego organizm się go pozbył. Czasami dobrze że natura decyduje za nas... Może to marne pocieszenie. Ale wierzę że zajdziesz w zdrową ciążę! :-D
    Czarna dziękuję każde pocieszenie jest dobre. Nie ukrywam ze jest mi smutno no ale cóż natura decyduje i pewnie dobrze bo co z tego gdybym urodziła chore dzieciatko a musiałabym patrzyć jak cierpi i się meczy to chyba mnie by to zabilo. Człowiek cierpi jak dziecko ma katar odchodzi od zmysłów...

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia ale co się dzieje?! Może my pomożemy Ci wymyśleć, co kilka forumowych głów to nie jedna!

    O 12-stej zwilniłam się z pracy i pojechałam po nową receptę na ovitrelle. Teraz wróciłam ale koło 17-stej nowu muszę zapierdzielać te 30km po odbiór leku... Czego się nie robi dla fasolki :-D Tylko trochę się cykam. Melodia zamiast szacun u mnie strach! Bo co jeśli pękną wszystkie 4? Kurde! Wczoraj pani mówiła że zwykle jeden jajnik działa na ten zastrzyk... No bliźniaki to jeszcze o.k. ale cztery?!! Nie wiem. Pogadałam dzisiaj chwilę z położną i podpytałam trochę, to mówiła że bliźniaki to owszem sie zdarzają ale trojaczków jeszcze nie miała w swojej kadencji. Mówiła że czasami jest tyle pęcherzyków że jajnik wygląda jak plaster miodu i nie ma z tego wcale dziecka albo np jedno. No cóż co ma być to będzie, niech się dzieje wola Boska! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 13:54

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kondziomama wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn mierzących temp. -jestem w tym temacie nowicjuszką. Jeśli wiem dokładnie ( z monitoringu ) kiedy była owulacja i temp wówczas była na poziomie 36,4 a następne dni 36.6 to czy ten ' skok' temperatur nie jest za mały ? O czym to może świadczyć? Za mało progesteronu ?
    Kondziomama jakiś tam skok jest... Ale możesz mieć rację. Najlepiej zapytaj o to swojego lekarza przy następnej wizycie. Może przepisze luteinę lub duphaston.

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Majcia ale co się dzieje?! Może my pomożemy Ci wymyśleć, co kilka forumowych głów to nie jedna!

    O 12-stej zwilniłam się z pracy i pojechałam po nową receptę na ovitrelle. Teraz wróciłam ale koło 17-stej nowu muszę zapierdzielać te 30km po odbiór leku... Czego się nie robi dla fasolki :-D Tylko trochę się cykam. Melodia zamiast szacun u mnie strach! Bo co jeśli pękną wszystkie 4? Kurde! Wczoraj pani mówiła że zwykle jeden jajnik działa na ten zastrzyk... No bliźniaki to jeszcze o.k. ale cztery?!! Nie wiem. Pogadałam dzisiaj chwilę z położną i podpytałam trochę, to mówiła że bliźniaki to owszem sie zdarzają ale trojaczków jeszcze nie miała w swojej kadencji. Mówiła że czasami jest tyle pęcherzyków że jajnik wygląda jak plaster miodu i nie ma z tego wcale dziecka albo np jedno. No cóż co ma być to będzie, niech się dzieje wola Boska! :-D

    Ty waleczna Ty :D
    Ale dokładnie, czego sie nie robi dla fasolki!
    Nie martw sie na zapas, 4 nie bedziesz miała, spokojnie. Pęknie tylko ten największy pęcherzyk a reszta sie wchłonie, No moze największe dwa :)
    Ja to juz zaciskam kciuki i nie moge sie Twojego testowania doczekać!

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Ty się nie cykaj i nie myśl. Powiem Ci z doświadczenia, że to czasem szkodzi :D. Ty weź się do roboty i działaj. Wszystko będzie dobrze. Tak jak pisze Inffinito pęknie największy. Też trzymam kciuki. Z resztą jak za wszystkie dziewczyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 14:48

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna dziękuję za odpowiedź. Właśnie czekam na wyniki progesteronu. Odebrałam dziś wyniki TSH - 0,8 - juz dawno nie miałam tak wysokiego. PRL tez w normie (co prawda po lekach ale sukces to sukces) .idzie ku dobremu.Byle jeszcze ten progesteron wyszedł przyzwoity.

    Czrna 81, KLM89 lubią tę wiadomość

    Kondziomama
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kondziomama to daj cyk jak z tym wynikiem bo też jestem ciekawa. W końcu musi iść ku dobremu! :-D Nie może być zawsze źle i pod górę ;-)

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie ♡
    Chyba dziś wypróbuję ten Conseive Plus ;-) Jutro i pojutrze zastrzyk a od piątku duphaston :-D Zobaczymy czy ten cykl rocznicowy obrodzi w owoce :-D

    KLM89 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio miałam podobnie , czyli były stymulowane dwa jajniki i w obu pęcherzyki rosły niemalże na równo. Jednak owulka była z lewego i jak byłam na monitoringu to Doktor mówił,że jest już po ale w prawym jeszcze pęcherzyk jest 18 mm i raczej już nie pęknie bo już jest teraz spadek hormonów po tym pierwszym pęknięciu i ten powinien się wchłonąć ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 11 lipca 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna też zaciskam piąstki za Ciebie! !!melduj dobre wieści. A 4 raczki? Niech Bóg da - byle zdrowe!

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Kondziomama
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was:) czytam Was na biezaco ale nie odzywam sie az tak moze z tego powodu ze mi troche glupio jak juz sie udalo a Wy tu albo smutne albo potem ta sytuacja z Mama chłopakow.. wspolczuje
    A ja dzis po wizycie:) dziecko ma 8,7cm, kosci nosowe sa,przeziernosc tez ok,serduszko bije 150uderzen na minute i dzisiaj pierwszy raz to slyszalam:)wyniki ok choc balam sie o mocz bo niekiedy mnie tam swedzi piecze,cisnienie ok.Wage mam 2kg na plusie a teraz nie musze robic badan i za 3tyg kontrola:)teraz byle do pt jak maz przyjedzie,potem do ndz na chrzciny do chrzesnicy i w pon wyjazd do Koscieliska jedziemy:)

    a Lerka jesli chodzi o Twoje intymne pytanie potwierdzam mnie tez wyplywalo i potem w ciagu dnia jeszcze tez

    Czrna 81, dłukachna, MajciaC lubią tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna trzymam kciuki:)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iiiiijeeeeej!!!!! Michalinko tak się cieszę! 8,7 cm to już cały duży fasol hehe! Dobrze że badania o.k. Teraz to już możesz odetchnąć pełną piersią :-D I podziwiam twoje TYLKO 2 kg :-D Ja w ciąży przybierałam jak tucznik haha! Za drugim razem to napewno obraziłabym się na słodkie na całe 9 miesięcy ;-)
    I proszę nie mów że głupio Ci tu pisać bo Tobie już się udało! Może nie powinnam, bo jesteś w ciąży, ale muszę Cię opierdzielić! Oj, oj! Żeby to ostatni raz było! Takie wiadomości to jak balsam na duszę :-) Potrzebujemy tu dobrych wieści. A niebawem wszystkie do Ciebie dołączymy :-D Trzymaj się i nas nie opuszczaj ♡

    MajciaC lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ