Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 24 marca 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Dziewczyny, chleb wyszedł 😂 https://naforum.zapodaj.net/ee29fd59a980.jpg.html

    A oprócz niego i kluski...
    https://naforum.zapodaj.net/72234e3a9400.jpg.html

    Czego to człowiek nie zrobi z nudów?
    Wyglada smakowicie 😁😘😘

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Wyglada smakowicie 😁😘😘
    Dokładnie...mniammmm...sama się przymierzam do upieczenia, nawet drożdże w lodówce czekają - może ogarnę temat w tym tygodniu ;)

    Jeżynka lubi tę wiadomość

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Dziewczyny, chleb wyszedł 😂 https://naforum.zapodaj.net/ee29fd59a980.jpg.html

    A oprócz niego i kluski...
    https://naforum.zapodaj.net/72234e3a9400.jpg.html

    Czego to człowiek nie zrobi z nudów?

    Chlebek wygląda cudownie 😍😍 a nawet powiem Ci, że przypomina mi wyglądem chleb z piekarni, w której pracuje z doskoku. A on jest mega!

    I fakt. Z nudów to ja już wymyślam takie przekąski, że zadziwam siebie samą 😂

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MSie wrote:
    Dziewczyny, w momencie kiedy staracie się o bejbi, to jak wyglada u was z pozwoleniem sobie na picie alkoholu? Czy bardzo szkodzi po owulacji wypicie np kilku kieliszków wina z przyjaciółką?
    Ma to jakiś wpływ na zagnieżdżenie się zarodka?
    Można się napić :3 spokojnie :D nie ma to wpływu na zarodek.
    Ogólnie gdzieś pisałam swoją historię, że zaszłam w ciążę w trakcie bardzo imprezowego trybu życia ale wtedy miałam też zaburzenia odżywiania i byłam na granicy niedowagi. Teraz waze więcej i mam rozkmine czy to nie wpływa. U mnie nie było mowy o pcos chociaż testosteron mam lekko podwyższony. Z kolei u mojej siostry pcos hulało tak, że in vitro miała. Drugie dziecko u niej z wpadki po schudnięciu 15 kg 🧐
    Za chwilę będę lekarzem i sama mam mieszane uczucia do wielu rzeczy w staraniach. Póki co dieta, dieta, dieta, kardio i myoinozytol. Lametta na drugim miejscu bo w nią mniej wierze niż w dietę i ćwiczenia oraz dopasowana suplementacje

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dokładnie...mniammmm...sama się przymierzam do upieczenia, nawet drożdże w lodówce czekają - może ogarnę temat w tym tygodniu ;)
    A za mną chodzą placki ziemniaczane 😂😂😂

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Można się napić :3 spokojnie :D nie ma to wpływu na zarodek.
    Ogólnie gdzieś pisałam swoją historię, że zaszłam w ciążę w trakcie bardzo imprezowego trybu życia ale wtedy miałam też zaburzenia odżywiania i byłam na granicy niedowagi. Teraz waze więcej i mam rozkmine czy to nie wpływa. U mnie nie było mowy o pcos chociaż testosteron mam lekko podwyższony. Z kolei u mojej siostry pcos hulało tak, że in vitro miała. Drugie dziecko u niej z wpadki po schudnięciu 15 kg 🧐
    Za chwilę będę lekarzem i sama mam mieszane uczucia do wielu rzeczy w staraniach. Póki co dieta, dieta, dieta, kardio i myoinozytol. Lametta na drugim miejscu bo w nią mniej wierze niż w dietę i ćwiczenia oraz dopasowana suplementacje
    Ja schudłam teraz 4kg i dupa, waga stanęła w miejscu.
    🤔🤔🤔 Kurna może sie zepsuła 🤔🤔🤔

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 960 940

    Wysłany: 24 marca 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MSie wrote:
    Dziewczyny, w momencie kiedy staracie się o bejbi, to jak wyglada u was z pozwoleniem sobie na picie alkoholu? Czy bardzo szkodzi po owulacji wypicie np kilku kieliszków wina z przyjaciółką?
    Ma to jakiś wpływ na zagnieżdżenie się zarodka?


    Ja wszędzie czytałam, że lepiej ograniczyć alkohol, mój lekarz też mi mówił że kieliszek wina okazjonalnie nie zaszkodzi, ale jednak używki mają wpływ. Z drugiej strony dziewczyny wpadają po imprezach I nie ma problemu, ale jak ty chcesz zajść w ciaze to choćby skały....🙄🙄 ja jak się starałam z moim to po @ normalnie napilam się wina ale 3 dni przed owulacja i po owulacji dawalam sobie spokój. Każda ma inny organizm I reaguje inaczej na alkohol, sama musisz zadecydować jak się z tym czujesz😊😊

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilne, nie pilne. Mam zrobić posiewy, bo u mnie prawdopodobnie to bakterie były przyczyną porodu przedwczesnego i chcemy mieć pewność, że jest czyściutko. Zanim przyjdzie wynik to minie trochę. Potem ewentualne leczenie, też pewnie z tydzień, albo dwa. Teoretycznie mogę się zapisać na 1 kwietnia.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    A za mną chodzą placki ziemniaczane 😂😂😂

    Właśnie ostatnio pytałam mojego, czy może jeść placki ziemniaczane na diecie 😂 też za mną chodza! Za to dzus zrobiłam placuszki ale z jabłka i banana. Nawet jednego nie zjadlam, pochłonęli je 😂

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Właśnie ostatnio pytałam mojego, czy może jeść placki ziemniaczane na diecie 😂 też za mną chodza! Za to dzus zrobiłam placuszki ale z jabłka i banana. Nawet jednego nie zjadlam, pochłonęli je 😂
    Ja ostatnio ciągle placki z jabłkami albo bananami bo moi chłopcy uwielbiają... Odkąd jestem w domu to codziennie obiad na stole(jak pracuje a syn do przedszkola chodzi i tam je obiady to nie czuje parcia że obiad musi być) i mój mąż się śmieje że przez tego wirusa przytył🤣🤣🤣

  • Malwa44 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa z pisaniem, Ale stara z czytaniem 😊 przez te epidemie zostalam ze wszystkim sama więc szukam wsparcia i podpowiedzi tutaj.
    Parę słów o mnie: staramy się już prawie 3 lata, długie cykle, pcos, insulinoopornosc. Teraz jestem 10 cykl na aromku, wcześniej było 6 cykli z clo. Pęcherzyki jakieś są, lepsze z prawego niż lewego ale niby oba działają. Hormony względnie poprawne. Cykle regularne tylko z dupkiem. I to I tak @ pojawia się około tygodnia po odstawieniu, w sumie cykle 31-35 dni. Hsg w listopadzie 2019, bardzo bolesne, ale drożne. Nie wiem co jeszcze mogę zbadać, co zrobić, podpowiedzcie coś 😑 dodam tylko że mam już córę, poczęta typową wpadką 12 lat temu. A jak świadomie zechciałam rodzeństwa to dupa wielka. Dziś jest 16dc. Nie byłam na monitoringu więc nic nie wiem. Niedziela i wczoraj śluz mega plodny. Dziś sucho. W niedzielę test ovu dodatni. Nie mogę sprawdzić czy była ovu i nie wiem kiedy wziąć duphaston 😑 macie na to jakieś rady?
    Pytanie pierwsze: widzę że część z was ma stymulacje 3-7 dzień, a część 5-9, od czego to zależy?
    Pytanie drugie: na co niektóre z was biorą acard?
    Pytanie trzecie: możliwe żeby testy obu wychodziły dodatnie po owulacji?
    Pytanie czwarte: macie jakieś objawy ovu? Jeśli tak to jakie?

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Ja schudłam teraz 4kg i dupa, waga stanęła w miejscu.
    🤔🤔🤔 Kurna może sie zepsuła 🤔🤔🤔
    Pewnie źle się ważysz 🤣🤣🤣

    Jeżynka lubi tę wiadomość

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Ja ostatnio ciągle placki z jabłkami albo bananami bo moi chłopcy uwielbiają... Odkąd jestem w domu to codziennie obiad na stole(jak pracuje a syn do przedszkola chodzi i tam je obiady to nie czuje parcia że obiad musi być) i mój mąż się śmieje że przez tego wirusa przytył🤣🤣🤣

    Ja akurat nie pracuje, więc obiady codziennie robię. Ewentualnie jak w soboty pracuje to jemy na mieście. W niedzielę czasami u mojej mamy lub u rodziców K. Ale teraz jak siedzimy praktycznie cały dzień w domu to gotuję, piekę... No bo cotu robić? 😂 Ja to mam wrażenie, że non stop jem. Mój młody też ciągle wola AM. Mój K za to treningi, forma,dieta... Szykował się do walki a teraz nie wiadomo kiedy zawalczy. A ja tylko jem i jem, zamiast poćwiczyć 😂 choć myślę, że i na to przyjdzie pora 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 25 marca 2020, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Pewnie źle się ważysz 🤣🤣🤣
    Tez jestem tego zdania 😂😂😂😂😂😂

    Malwa
    Aromek- to zależy od szkoły lekarza. Mnie kazał 3-7dzien.
    Acard - bierze się na lepsze ukrwienie narządów ,zalecany jest po poronieniach.
    Odnosnie testów, mnie wychodzą przed owulacją dodatnie. Raz zdarzyło mi się ze dlugo mi test owul wychodził dodatni, a wiem ze to bylo przez ovitrelle.
    Objawy owul- z tym to bywa bardzo różnie. Raz mnie boli jajnik raz nie. Mierze temperature więc wiem po fakcie kiedy ona mniej więcej ma miejsce.i zAwsze w dzien owulacji mam duzo śluzu. No i zwiększona ochota na sex wtedy 😂

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 25 marca 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wkleję wam swój wykres😅

    d8e22f318479.jpg

    Wiem, że dopiero 13dc, ale zastanawiam się nad owulacja 😅.

    O 7 zadzwoniła moja mama, że właśnie dostała mocnych skurczy i pojechała mnie rodzić 😂 więc cykl zaczęłam w piątek 13go, dziś 13 dc, moje urodziny 😂 to musi się udać 🍀😂

    Miłego dnia wszystkim 🍀🌞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 07:53

    SylwiaG, Jeżynka lubią tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 marca 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa u mnie np najwięcej śluzu jest przy dodatnich testach owu, czyli hakoes 1-2 dni przed owulką. Ale to dosłownie się leje.
    Myśle dalej co robić, bo terminy znikają jak szalone, już najbliższy jest na 15 kwietnia. A niby mam wizyte u jakiegoś super lekarza na 24 kwietnia.
    I zaczęły się wczoraj wyższe temperatury.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 25 marca 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mimo lametty, diety i innych cudów cykl bezowulacyjny. Temp nie wzrosła. Dla mnie nadzieja jest jedynie in vitro na które ja się z przyczyn etycznych nie godzę. Wróżka miała rację. Wybaczcie ale muszę odejść z forum i pogodzić się z jednym dzieckiem. Nie będę mogła patrzeć jak inni zachodzą w ciążę a ja wiem, że u mnie to niemożliwe...

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 marca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna ale u Ciebie dopiero ile? 5-6 cykli? Masz już przecież dziecko, więc to nie tak, że nie możesz. U mnie po pół roku było załamanie. Udało sie w 8 cyklu. I to pierwsze dziecko, więc mogłam podejrzewać, że jest coś nie tak.
    Zrób sobie przerwę i wróć do nas.
    Ja będę trzymać kciuki niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz.

    Daktynomycyna, Jeżynka lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    U mnie mimo lametty, diety i innych cudów cykl bezowulacyjny. Temp nie wzrosła. Dla mnie nadzieja jest jedynie in vitro na które ja się z przyczyn etycznych nie godzę. Wróżka miała rację. Wybaczcie ale muszę odejść z forum i pogodzić się z jednym dzieckiem. Nie będę mogła patrzeć jak inni zachodzą w ciążę a ja wiem, że u mnie to niemożliwe...
    Czemu słuchasz jakiejś wróżki? In vitro bo zdarzają Ci się cykle bezowulacyjne? To pewnie stan przejściowy, jedno dziecko masz, menopauzy na pewno nie masz w tym wieku. Myślę, że jak wyluzujesz to i owulacje wrócą. Wygląda, że u Ciebie problem siedzi w głowie 🙂

    Daktynomycyna lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa44 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa z pisaniem, Ale stara z czytaniem 😊 przez te epidemie zostalam ze wszystkim sama więc szukam wsparcia i podpowiedzi tutaj.
    Parę słów o mnie: staramy się już prawie 3 lata, długie cykle, pcos, insulinoopornosc. Teraz jestem 10 cykl na aromku, wcześniej było 6 cykli z clo. Pęcherzyki jakieś są, lepsze z prawego niż lewego ale niby oba działają. Hormony względnie poprawne. Cykle regularne tylko z dupkiem. I to I tak @ pojawia się około tygodnia po odstawieniu, w sumie cykle 31-35 dni. Hsg w listopadzie 2019, bardzo bolesne, ale drożne. Nie wiem co jeszcze mogę zbadać, co zrobić, podpowiedzcie coś 😑 dodam tylko że mam już córę, poczęta typową wpadką 12 lat temu. A jak świadomie zechciałam rodzeństwa to dupa wielka. Dziś jest 16dc. Nie byłam na monitoringu więc nic nie wiem. Niedziela i wczoraj śluz mega plodny. Dziś sucho. W niedzielę test ovu dodatni. Nie mogę sprawdzić czy była ovu i nie wiem kiedy wziąć duphaston 😑 macie na to jakieś rady?
    Pytanie pierwsze: widzę że część z was ma stymulacje 3-7 dzień, a część 5-9, od czego to zależy?
    Pytanie drugie: na co niektóre z was biorą acard?
    Pytanie trzecie: możliwe żeby testy obu wychodziły dodatnie po owulacji?
    Pytanie czwarte: macie jakieś objawy ovu? Jeśli tak to jakie?
    Hej Malwa, ja acard biorę jedna tabletkę na lepsze ukrwienie narządów głównie po ciąży biochemicznej ale biorę dopiero pierwszy cykl
    Jeżeli chodzi o testy owu, w zeszłym cyklu wychodziły mi od 25 dnia cyklu już po owulacji, wtedy byłam w ciąży właśnie niestety okazała się biochemiczna, nie chce siać propagandy ale w moim przypadku test pomylil hcg z LH po prostu.

    Dziś na 20:10 lecę na usg i konsultacje trochę się stresuję bo te wszystkie zakazy, środki ostrożności ale no muszę się skontrolować bo pęknę od tych hormonów a może trzeba odstawić bo może nie być fasolki.

    I jeszcze jedno, miał ktoś tak że ból piersi po luteinie był tak ogromny że nie do wytrzymania? Wczoraj myślałam że włożę cyce do lodówki czuję się jak po operacji plastycznej :( a może to nie luteina? Choć wątpię

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ