X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie macie na co czekać :( 2 nocy przyszedł potop tak jak myślałam więc teraz siedzę i tworzę w głowie plan na ten miesiąc. Napewno muszę zrzucić kilka kg więc przede mną ciężka droga.
    Wypiłam to siemie. Masakra nie wiem czy się przyzwyczaję ale czego się nie robi dla podniesienia szans.

    Apropo mężów to ja po nieudanym 5 letnim związku poznałam swojego męża w maju i tak nas trzasnelo ze we wrześniu rezerwowaliśmy sale na wesele :d

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny- nowy cykle, nowe szanse💪💪 to całkiem sporo z nas zaczęło nowy cykl. Pamiętajcie,że to nasz ostatni cykl bo na koniec maja🤰💪🍀

    Ja jutro mam wizytę u nowgo gina, chyba muszę sobie usiasc i zrobić listę wszystkich rzeczy o które chce go zapytać ☺️ale coś czuję że będzie trochę wizyta bez sensu. Bo niedosc ,że 5dc to ani nie zrobi monitoringu,ani nie sprawdzi czy mam śluz płodny a na tym mi zależy. I pewnie powie,ze mamy zrobić nasienie.
    I taka ie zastaniwwm,czy iść teraz czy może bliżej owluki ? Zobaczę też jaka prolaktyna mi wyjdzie, jak wysoka to pójdę jutro a jak w normie,to chyba pomyślę nad tym aby lrd nieść wizytę 🤔

    klz9df9hix7ly771.png
  • Siilike Ekspertka
    Postów: 160 231

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego męża poznałam 6 lat temu oboje mieliśmy prawie 24 lata, a w sierpniu zeszłego roku wzięliśmy zorganizowany w nie o ponad miesiąc szybki ślub 😁. Od kilku lat jeździmy po świecie, mieszkaliśmy już w kilku krajach, niebawem kolejna przeprowadzka, ale zdecydowaliśmy, że czas trochę się ustabilizować i pomyśleć o dziecku, gdy na dobre wrócimy do Europy ☺️.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2020, 08:40

    10.09.2020 (23 dc, 10 dpo) ⏸️
    15.09.2020 - beta hCG: 178
    17.09.2020 - beta hCG: 487

    21.05.2021 ❤️👧🏼 L.
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Dastiny- nowy cykle, nowe szanse💪💪 to całkiem sporo z nas zaczęło nowy cykl. Pamiętajcie,że to nasz ostatni cykl bo na koniec maja🤰💪🍀

    Ja jutro mam wizytę u nowgo gina, chyba muszę sobie usiasc i zrobić listę wszystkich rzeczy o które chce go zapytać ☺️ale coś czuję że będzie trochę wizyta bez sensu. Bo niedosc ,że 5dc to ani nie zrobi monitoringu,ani nie sprawdzi czy mam śluz płodny a na tym mi zależy. I pewnie powie,ze mamy zrobić nasienie.
    I taka ie zastaniwwm,czy iść teraz czy może bliżej owluki ? Zobaczę też jaka prolaktyna mi wyjdzie, jak wysoka to pójdę jutro a jak w normie,to chyba pomyślę nad tym aby lrd nieść wizytę 🤔
    Też myśleliśmy o nasieniu ale jak powiedziałam o tym lekarzowi to postukał mnie po głowie i powiedział : nie stresuj że tego chłopa, jak 2 razy był biochem to u niego dyskoteka gra :d

    NikaVera, Malinka lubią tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Też myśleliśmy o nasieniu ale jak powiedziałam o tym lekarzowi to postukał mnie po głowie i powiedział : nie stresuj że tego chłopa, jak 2 razy był biochem to u niego dyskoteka gra :d

    Fajnie powiedział 🤣🤣

    klz9df9hix7ly771.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Też myśleliśmy o nasieniu ale jak powiedziałam o tym lekarzowi to postukał mnie po głowie i powiedział : nie stresuj że tego chłopa, jak 2 razy był biochem to u niego dyskoteka gra :d

    Dziwne podjeście lekarza. Mój też szukał przycyzny we mnie a nie u partnera, więc jak zrobiliśmy badania na własną rękę i przyniosłam wyniki to się zdziwił.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo badanie nasienia powinno iść równolegle z naszymi badaniami. Coraz więcej problemów z zajściem w ciążę jest po stronie faceta.
    Mi lekarz powiedział że bez sensu jest żebym się teraz sama diagnozował, wydawała kupę kasy na badania jak nie ma zrobionego nasienia. Jak z nasieniem wyjdzie wszytsko ok to wtedy zacząć dzialac.

    Ale że względu na wirusa trochę się boimy teraz chodzić i oddawać nasienie a takie przywiezione z domu do kliniki ma jednak swoje minusy bo można je źle przetransportować,nie zachować temp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2020, 08:51

    Tortie lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Fajnie powiedział 🤣🤣
    Dokladnie;) u nas co prawda też lekarze byli zdania że z mężem ok skoro 1dziecko mamy no ale że nasienie się może pogorszyć to w celu wykluczenia to badanie... A im dłużej się nie udaje tym badania męża dokładniejsze...

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dokladnie;) u nas co prawda też lekarze byli zdania że z mężem ok skoro 1dziecko mamy no ale że nasienie się może pogorszyć to w celu wykluczenia to badanie... A im dłużej się nie udaje tym badania męża dokładniejsze...
    Dokładnie, przecież u faceta też nagle coś się może pogorszyc z nasieniem. To nie jest drogie badanie w porównaniu do tego ile my musimy wydać kasy żeby się zdiagnozować dlatego tym bardziej warto zrobić to szybko 🙃

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    Dokladnie;) u nas co prawda też lekarze byli zdania że z mężem ok skoro 1dziecko mamy no ale że nasienie się może pogorszyć to w celu wykluczenia to badanie... A im dłużej się nie udaje tym badania męża dokładniejsze...
    I teraz jak dostanę @ mąż się ma umówić na bardzo szczegółowe badania w Katowicach.... No i z wynikami do lekarza i myślimy co dalej...

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma ktoś pod ręką tego linka z polecanymi owulakami z allegro ? 🤗

    klz9df9hix7ly771.png
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ja jestem super płodna, znowu mam piękną owulacje 😂 🤣 Normalnie aż nie wiem co z tym faktem zrobić 😂 🤣 I po dzisiejszym wpisaniu temp. aplikacja stwierdziła, że jednak ovu było w 20 dc., więc dzisiaj 13 dzień po ovu co się zgadza z moimi obliczeniami 😂 🤣 Oszaleje! 🤣 🤪

    e330f39e75b0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2020, 09:41

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Ależ ja jestem super płodna, znowu mam piękną owulacje 😂 🤣 Normalnie aż nie wiem co z tym faktem zrobić 😂 🤣 I po dzisiejszym wpisaniu temp. aplikacja stwierdziła, że jednak ovu było w 20 dc., więc dzisiaj 13 dzień po ovu co się zgadza z moimi obliczeniami 😂 🤣 Oszaleje! 🤣 🤪

    e330f39e75b0.jpg
    A to są testy z alllgero? Ja właśnie chce zamówić ale teraz to się zastawiam,czy one są dobre🤔🤔
    Vera a kup sobie z facelle i zobaczymy ,czy facelle Ci pokażę owulke czy nie 😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • NikaVera Autorytet
    Postów: 587 329

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    A to są testy z alllgero? Ja właśnie chce zamówić ale teraz to się zastawiam,czy one są dobre🤔🤔
    Vera a kup sobie z facelle i zobaczymy ,czy facelle Ci pokażę owulke czy nie 😁

    Ciążowy jest z allegro ale wczoraj robiłam też z facelle i negatywny, a test ovu właśnie z facelle. Może dzisiaj jeszcze wylezę i coś kupię ale jestem na 100% przekonana, że paska na ciążowym to ja nie zobaczę w tym cyklu, w kolejnym pewnie tez nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2020, 09:50

    Starania wstrzymane do odwołania - rozstałam się z partnerem :( półtora tygodnia przed naszą rocznicą :( Dbam teraz tylko o swoje zdrowie.

    Suple: 💊wit. D, A+E, Magnez B6, wit. z grupy B, len (ziarno i olej), Wiesiołek, MACA, Q10, Inofem
    Piję: Sok z granata i kiszonego buraka (nie każdego dnia ale w miarę regularnie)
    Fanka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia (gupi wirus!)

    Progestoron:
    (kwi) - 0,342 ng/ml 😭
    (lip 2020 - po kuracju Duphastonem) - 25,80 ng/ml Dzięki Ci Boże! 😇🥳
    TSH - (kwi 2020) 1,731 μIU/ml (lip 2020) - 1,260
    FT3 - (kwi 2020) 3,32 pg/ml (lip 2020) 2,63
    FT4 - (kwi 2020)1,29 ng/dl (lip 2020) 1,06
    Estradiol - 281,40 pg/ml
    FSH - 3,23 mIU/ml
    LH - 11,23 mIU/ml
    Prolaktyna - 9,2 ng/ml
    Testosteron - 50 ng/dl

    30-07-2020
    Sód - 140
    Potas - 4,42
    Żelazo - 89,1
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NikaVera wrote:
    Ciążowy jest z allegro ale wczoraj robiłam też z facelle i negatywny, a test ovu właśnie z facelle. Może dzisiaj jeszcze wylezę i coś kupię ale jestem na 100% przekonana, że paska na ciążowym to ja nie zobaczę w tym cyklu, w kolejnym pewnie tez nie.
    To zdjecie co wrzucilas to jest owulak z facelle ?
    U mnie owulakinz facelle są takie seledynowe i są takie duże,masywne, plastikowe z okienkiem a nie takie paseczki🤔

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 20:26

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy kiedyś śpicie? Bo po tym co się tu wczoraj odczyniało wnioskuję, że niebardzo 😋

    Malinka, cześć!

    ZielonaHerbata u mnie 31 na liczniku a prolaktyne 19 brałabym w ciemno.

    I tak moje kochane, zrobilam badanie 2 razy, w 21 i 23dc.
    Pierwszy wynik prolaktyny 48, drugi 32. Lekarka powiedziała, żeby iść do endo i że być może będzie trzeba zrobić rezonans przysadki. Nie wiem co myśleć...

    Malinka, NikaVera lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 19:56

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4015 5397

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No to podobnie jak u mnie, z tym, że ja poznałam mojego K. mając 16 lat. Po 3 latach zdecydowaliśmy się na dziecko. Pierwsze poszło szybko(2cs) i urodziłam w wieku 20 lat. Z drugim już pod górkę, a mam 22 lata. Niby tylko dwa lata różnicy a w organizmie coś się poprzestawiało i to porządnie. Instynkt macierzyński też mi się szybko włączył, mój też poczuł, że jest gotowy. Ślubu może i nie mamy, ale póki co tak nam pasuje. Dom planujemy kupić, tylko musimy jeszcze odłożyć trochę oszczędności, żeby było na tip top 😅

    No i super. Powolutku, małymi kroczkami do przodu :) cieszę się,że nie tylko ja jestem taka „młoda”. ;)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 19:56

‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ