Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Kochane.. ja o Was czasami też myślę, trzymajcie się ciepło 😘

    Ty też się trzymaj i wracaj kiedy tylko do Nas chcesz 😘🫂🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny ❤️
    U mnie ochłodzenie od wczoraj i wreszcie da się żyć

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️ miłego dnia ❤️ melduję,że wykonałam badania dla immuno 🍀 czas oczekiwania na subpopulacje 5 dni, a cytokiny 7 dni roboczych

    Pinkflower, Elza1234, Butterfly23, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzień dobry ☀️ miłego dnia ❤️ melduję,że wykonałam badania dla immuno 🍀 czas oczekiwania na subpopulacje 5 dni, a cytokiny 7 dni roboczych

    Super, to czekamy na wyniki 🤞🤞🤞 potem możesz wysłać do doktor mailem ?

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1111 909

    Wysłany: 25 lipca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane 🥰
    Echo super że działasz 💪

    Pinki jak samopoczucie?

    Pandzia pogoda nad morzem troszkę się zepsuła, u mnie wczoraj lało wieczorem. A jak tam Twój wypoczynek?
    Ja dużo jeżdżę na rowerze i trasy są przepiękne 😊

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Super, to czekamy na wyniki 🤞🤞🤞 potem możesz wysłać do doktor mailem ?

    Wyśle je do kliniki, bo nie mam do niej bezpośredniego kontaktu. Poprosiłam też o pomóc, bo nie ma wolnych terminów w sierpniu, a ja muszę dostać zalecenia do ivf

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dzień dobry kochane 🥰
    Echo super że działasz 💪

    Pinki jak samopoczucie?

    Pandzia pogoda nad morzem troszkę się zepsuła, u mnie wczoraj lało wieczorem. A jak tam Twój wypoczynek?
    Ja dużo jeżdżę na rowerze i trasy są przepiękne 😊

    Chyba bardzo lubisz jazdę na rowerze, co 🥰? Jeździsz też tak na codzien?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, udanego wypoczynku i wycieczek w dalszym ciagu ❤️ dziękuje że pytasz 😘

    Ogólnie czuje się dobrze. Odczuwam cały czas piersi i ciągnięcia w macicy więc to mnie trochę uspokaja. Mam też swój codzienny rytuał modlitwy do św Rity i to też mnie tak trzyma w ryzach.

    Potrzebuję racjonalnej porady, bardzo bym chciała odebrać dziś brata z lotniska ale z drugiej strony trochę się boję bo ta fala covidu a tam przecież jest taki przemiał ludzi z różnych stron świata. Co myślicie? Dać sobie spokój?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:05

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1111 909

    Wysłany: 25 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Chyba bardzo lubisz jazdę na rowerze, co 🥰? Jeździsz też tak na codzien?

    Echo kontakt z kliniką jest bardzo dobry, mam nadzieję że będą w stanie Ci pomóc 🙂

    Tak bardzo lubię jeździć na rowerze, ostatnio dużo trenuje i robię coraz dłuższe trasy bo szykuje się do rajdu rowerowego, narazie amatorów 😁 jak kondycja będzie pozwalała to we wrześniu będę startować 😊

    Pinki ja na Twoim miejscu pojechałabym po brata. Jeśli się obawiasz to możesz założyć maseczkę. Tak naprawdę zarazić można się wszędzie, robiąc zakupy, w przychodni na wizycie u lekarza, na spacerze... A chyba nie zamierzasz siedzieć non stop w domu i unikać ludzi?

    Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Echo kontakt z kliniką jest bardzo dobry, mam nadzieję że będą w stanie Ci pomóc 🙂

    Tak bardzo lubię jeździć na rowerze, ostatnio dużo trenuje i robię coraz dłuższe trasy bo szykuje się do rajdu rowerowego, narazie amatorów 😁 jak kondycja będzie pozwalała to we wrześniu będę startować 😊

    Pinki ja na Twoim miejscu pojechałabym po brata. Jeśli się obawiasz to możesz założyć maseczkę. Tak naprawdę zarazić można się wszędzie, robiąc zakupy, w przychodni na wizycie u lekarza, na spacerze... A chyba nie zamierzasz siedzieć non stop w domu i unikać ludzi?

    No dokładnie, tak czy siak on tam będzie i może coś przywieźć ale oby nie. Narazie unikam chodzenia do biura bo też po prostu łatwiej mi z lekami I z aplikacja proga z rana szczególnie. Ale wiadomo że będę musiała iść.

    Wooow będę trzymać za Ciebie kciuki na rajdzie 🤞🤞🤞 podziwiam i kibicuje 👏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:34

    Magdanka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki, jedz po brata 🫂 myślę, że możesz na wszelki wypadek założyć maseczkę,ale może nie będziesz tam długo i od razu ruszycie do domu

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2796 2024

    Wysłany: 25 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Rzadko zaglądam na forum ale podczytuję, co się u Was dzieje. Mam urlop ale o dziwo mam mało czasu. Nigdzie nie wyjechaliśmy więc nie mam odpoczynku od standardowych obowiązków domowych, a że córcia jest w domu i zajmuje większość naszego czasu.
    Pogoda jest zmienna więc nic nie zaplanowaliśmy a do tego co chwila mamy jakieś wizyty u lekarza więc nawet ciężko byłoby wydębić pełne 3 dni na jakiś wyjazd - starość nie radość, trzeba latać po lekarzach.

    Echo, cieszę się, że już się lepiej czujesz ❤️ Wracasz do pracy czy wypowiedziałaś już umowę?

    Pinki, cały czas trzymam za Was kciuki ✊🏼🍀 Czekam z niecierpliwością na Twoją kolejną wizytę u lekarza❤️

    A nawiązując do seriali - ostatnio obejrzałam Euforię na HBO Max. Pewnie nie każdemu się spodoba - jest tam dużo przemocy, seksu, uzależnienia od narkotykow, naprawdę mocne sceny. Ale tak mnie wciągnął ten serial, że zamiast pracować to siedziałam przez tv 😬 Ostatni raz tak miałam oglądając Grę o Tron.

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 25 lipca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Rzadko zaglądam na forum ale podczytuję, co się u Was dzieje. Mam urlop ale o dziwo mam mało czasu. Nigdzie nie wyjechaliśmy więc nie mam odpoczynku od standardowych obowiązków domowych, a że córcia jest w domu i zajmuje większość naszego czasu.
    Pogoda jest zmienna więc nic nie zaplanowaliśmy a do tego co chwila mamy jakieś wizyty u lekarza więc nawet ciężko byłoby wydębić pełne 3 dni na jakiś wyjazd - starość nie radość, trzeba latać po lekarzach.

    Echo, cieszę się, że już się lepiej czujesz ❤️ Wracasz do pracy czy wypowiedziałaś już umowę?

    Pinki, cały czas trzymam za Was kciuki ✊🏼🍀 Czekam z niecierpliwością na Twoją kolejną wizytę u lekarza❤️

    A nawiązując do seriali - ostatnio obejrzałam Euforię na HBO Max. Pewnie nie każdemu się spodoba - jest tam dużo przemocy, seksu, uzależnienia od narkotykow, naprawdę mocne sceny. Ale tak mnie wciągnął ten serial, że zamiast pracować to siedziałam przez tv 😬 Ostatni raz tak miałam oglądając Grę o Tron.

    Alauda, hej ❤️
    Mam nadzieję, że jednak chociaż przerwa od pracy wpłynie na Ciebie dobrze. Jak się czujesz?
    Musze obczaic ten serial bo gra o tron to było moje uzależnienie.

    alauda lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam Euforię, jest świetna! Alauda, ale masz urlop 🫣 mam nadzieję, że mimo wszystko znajdzie się czas na coś miłego i odpoczynek ❤️ Ja jeszcze wracam na chwilę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:59

    alauda lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2625 2450

    Wysłany: 25 lipca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Magdanka, udanego wypoczynku i wycieczek w dalszym ciagu ❤️ dziękuje że pytasz 😘

    Ogólnie czuje się dobrze. Odczuwam cały czas piersi i ciągnięcia w macicy więc to mnie trochę uspokaja. Mam też swój codzienny rytuał modlitwy do św Rity i to też mnie tak trzyma w ryzach.

    Potrzebuję racjonalnej porady, bardzo bym chciała odebrać dziś brata z lotniska ale z drugiej strony trochę się boję bo ta fala covidu a tam przecież jest taki przemiał ludzi z różnych stron świata. Co myślicie? Dać sobie spokój?
    Szczerze mówiąc możesz tego covida złapać równie dobrze w sklepie. Ja pojęcia nie mam gdzie w maju złapałam. Myj ręce, załóż maseczkę w tłumie i nie ma co świrować ;)

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2625 2450

    Wysłany: 25 lipca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aluda a kiedy transfer?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3613 3749

    Wysłany: 25 lipca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziadostwo można złapać wszędzie.
    Ja jestem z tych osób które które trochę sceptycznie podchodzą do korona wirusa, nie mówię że nie było bo coś się roznosiło ale ja wyszłam pozytywną na covid i nic mi nie było a jakiś rok po pandemii złapałam zwyklą grypę i przez tydzień myślałam że umrę tak mnie trzymało, dlatego myślę że nie samą koroną człowiek żyje, są gorsze infekcje na grupę też ludzie umierają a nikt z tego powodu nie zamyka gospodarki

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • alauda Autorytet
    Postów: 2796 2024

    Wysłany: 25 lipca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euforia to zupełnie inna tematyka niż Gra o Tron ale bardzo wciąga. Byłam w szoku widząc niektóre sceny 🫢 Czytałam, że na początku przyszłego roku mają kręcić trzeci sezon.

    Echo, żaden to odpoczynek. Do tego wychodzę z „jakiejś” choroby. Chyba miałam zapalenie zatok. Ciągle jestem słaba i pęka mi głowa. Teraz bierze męża więc chyba jest zaraźliwe. To nie covid bo testowałam. Nie mam ochoty nawet wyjść na dwór. Córa zawsze nam ucieka więc nie dość że nie mam siły jej ganiać, to jeszcze się stresuję, że wypadnie mi na ulicę.

    Elza, jutro mam kolejną wizytę. Jeszcze nie wiem kiedy. Wczoraj jeszcze byłam na badaniu krwi, bo podejrzewam u córki rumień zakaźny i chciałam sprawdzić czy już na to kiedyś chorowałam. Nie wiem czy zdecydowałabym się na transfer mając aktywną infekcję. Jeśli zobaczę pozytywne igg to odetchnę z ulgą. Img też zrobiłam ale mogą jeszcze nie wyjść🫤

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2625 2450

    Wysłany: 25 lipca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, na rumień warto uważać. Teraz pełno jest parvowirusa niestety, mojej koleżanki córka też miała.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2323

    Wysłany: 25 lipca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Euforia to zupełnie inna tematyka niż Gra o Tron ale bardzo wciąga. Byłam w szoku widząc niektóre sceny 🫢 Czytałam, że na początku przyszłego roku mają kręcić trzeci sezon.

    Echo, żaden to odpoczynek. Do tego wychodzę z „jakiejś” choroby. Chyba miałam zapalenie zatok. Ciągle jestem słaba i pęka mi głowa. Teraz bierze męża więc chyba jest zaraźliwe. To nie covid bo testowałam. Nie mam ochoty nawet wyjść na dwór. Córa zawsze nam ucieka więc nie dość że nie mam siły jej ganiać, to jeszcze się stresuję, że wypadnie mi na ulicę.

    Elza, jutro mam kolejną wizytę. Jeszcze nie wiem kiedy. Wczoraj jeszcze byłam na badaniu krwi, bo podejrzewam u córki rumień zakaźny i chciałam sprawdzić czy już na to kiedyś chorowałam. Nie wiem czy zdecydowałabym się na transfer mając aktywną infekcję. Jeśli zobaczę pozytywne igg to odetchnę z ulgą. Img też zrobiłam ale mogą jeszcze nie wyjść🫤

    O rany, ale Was dopadło...co za pech 😔 trzymam mocno kciuki za wyniki 🤞🤞 nawet nie zdawałam sobie sprawy, że teraz tak dużo ludzi choruje, a rumień jest wyjątkowo niebezpieczny w ciąży.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 1093 1094 1095 1096 1097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ