Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 17 lipca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego tygodnia! U mnie od wczoraj jakieś dziwne bóle podbrzusza, tak sobie myślę, że może to bóle owulacyjne bo czas by się zgadzał. Z tym, że ja nigdy takich nie miałam, żadnych symptomów zwiastujących owulację typu śluz czy bóle. Od początku cyklu biorę NAC, myślicie, że mógł mieć wpływ?

  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Miłego tygodnia! U mnie od wczoraj jakieś dziwne bóle podbrzusza, tak sobie myślę, że może to bóle owulacyjne bo czas by się zgadzał. Z tym, że ja nigdy takich nie miałam, żadnych symptomów zwiastujących owulację typu śluz czy bóle. Od początku cyklu biorę NAC, myślicie, że mógł mieć wpływ?

    Hej! NAC ma wpływ na owulację, więc jak najbardziej może być powodem tego bólu, który czujesz. A poza NAC coś jeszcze się zmieniło?

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Miłego tygodnia! U mnie od wczoraj jakieś dziwne bóle podbrzusza, tak sobie myślę, że może to bóle owulacyjne bo czas by się zgadzał. Z tym, że ja nigdy takich nie miałam, żadnych symptomów zwiastujących owulację typu śluz czy bóle. Od początku cyklu biorę NAC, myślicie, że mógł mieć wpływ?
    Ja w cyklach w których brałam NAC miałam dużo większy ból jajnika w trakcie owulacji. Co do śluzu to nie zauważyłam zmian.

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakiej dawce bierzecie i w jakie dni cyklu? 3-7dc? Ja mam ten Prenacaps OVI, gdzie jest 600mg NAC i biorę go przez cały cykl. Zastanawiałam się czy coś dokładać (słyszalam, że Miovelia Nac 400 mg jest dobra) ale dostałam Lamettę i w tym cyklu zrezygnowałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2023, 14:44

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, ja zaczęłam od 1 dnia cyklu 600mg, od 3-7dc brałam 1200mg i teraz do końca cyklu biorę 600. Poza tym bólem nic innego nie zauważyłam.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ja biorę przez cały cykl 600 mg w prenacaps ovi. W tym cyklu dokładam 1200 mg w 3-7 dc, czyli łącznie będę brała przez te kilka dni 1800 mg. Ale nie biorę aromka. I Tobie przy lameccie też bym radziła nie zwiększać nac bo nie wiadomo jak zareagujesz

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Echo, ja zaczęłam od 1 dnia cyklu 600mg, od 3-7dc brałam 1200mg i teraz do końca cyklu biorę 600. Poza tym bólem nic innego nie zauważyłam.

    Myślę, że NAC mogło podkręcić Ci owulację. Trzymam kciuki 🤞🏻🤞🏻🍀<3

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy powtarzalas bete?
    Dziewczyny jakie suple bierzecie? Ja aktualnie b12, foliany, d3 i omegę, od następnego cyklu bym włączyła feristim i nac, czy bierzecie coś jeszcze? Ja mam problem taki ze nie umiem połykać tabletek wiec otwieram, wysypuje albo kupuje do rozpuszczania lub w proszku, a i wcinam przeczy brazylijskie na endometrium ale nie wiem jaka powinna być porcja dzienna🫣 mąż bierze fertilman plus ale widziałam ostatnio na instargamie dietetyczki i pisała ze to nie jest dobry skład bo ma żelazo a faceci sporadycznie maja niedobory i może to powodować stres oksydacyjny który wpływa na plodonosc, wiec pytanie co jeszcze suplementują wasi partnerzy?
    Może zrobić w pierwszym poście taka ściągawkę z suplelemntow dla nie i dla niego i co kiedy brać

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Echo ja biorę przez cały cykl 600 mg w prenacaps ovi. W tym cyklu dokładam 1200 mg w 3-7 dc, czyli łącznie będę brała przez te kilka dni 1800 mg. Ale nie biorę aromka. I Tobie przy lameccie też bym radziła nie zwiększać nac bo nie wiadomo jak zareagujesz

    No właśnie, ja też się tego trochę przestraszyłam. To jest moja pierwsza w życiu stymulacja i nie wiadomo jak na nią zareaguję, a już od drugiego dnia brania Lametty czuję mocno jajniki. Głównie jeden. Jak dobrze pójdzie to w tym cyklu będę w #teamprawyjajnik :D

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Echo ja biorę przez cały cykl 600 mg w prenacaps ovi. W tym cyklu dokładam 1200 mg w 3-7 dc, czyli łącznie będę brała przez te kilka dni 1800 mg. Ale nie biorę aromka. I Tobie przy lameccie też bym radziła nie zwiększać nac bo nie wiadomo jak zareagujesz

    Ja identycznie

    Echo, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamini, tak powtarzałam ale obstawiam że wynik jak zwykle dopiero koło 18. Test z dzisiaj jaśniejszy niż przedwczoraj więc jest lekki stres.

    W Krakowie w końcu burza, deszcz i ochłodzenie! Jak mnie to cieszy 😁 leżę pod kocykiem i jem ciepły rosołek 🤣

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Jamini, tak powtarzałam ale obstawiam że wynik jak zwykle dopiero koło 18. Test z dzisiaj jaśniejszy niż przedwczoraj więc jest lekki stres.

    W Krakowie w końcu burza, deszcz i ochłodzenie! Jak mnie to cieszy 😁 leżę pod kocykiem i jem ciepły rosołek 🤣

    Izzy, dzisiaj to już druga burza :D! Od rana leje, a ja muszę pójść na 19:00 na siłkę 😭🙈

    Zazdroszczę tego rosołku <3

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Izzy, dzisiaj to już druga burza :D! Od rana leje, a ja muszę pójść na 19:00 na siłkę 😭🙈

    Zazdroszczę tego rosołku <3
    Kochana zapraszam po ćwiczeniach, zrobiłam cały garnek 😁

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie zaczyna się oberwaniem chmury. Mąż w pracy jakby coś się działo mam dzwonić po szwagra.
    Jutro prawdopodobnie odstawiam luteinę i będę czekać na okres

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    U mnie właśnie zaczyna się oberwaniem chmury. Mąż w pracy jakby coś się działo mam dzwonić po szwagra.
    Jutro prawdopodobnie odstawiam luteinę i będę czekać na okres

    A jak się dzisiaj czujesz?

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Kochana zapraszam po ćwiczeniach, zrobiłam cały garnek 😁

    Aaaaa! Kocham rosołek <3 <3 wezmę cały garnek!

    izzy91 lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Iza1234 Autorytet
    Postów: 1080 906

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilibeth ja po laparo pierwsza owulka i też czuje jajniki jak nigdy, dosłownie jestem wstanie powiedzieć że na 100% mam z lewego. 😁😂 Tak boli a też wcześniej nie miałam tak wyczuwalnych. Więc jeśli bierzesz cos na owulke myślę że to właśnie oznaka że owulka czai się tuż za rogiem. 😍😍 Nic tylko działać. 😍✊

    Jejku agrest taki prosto z krzaczka 😍😍😍😍 aż mi się przypomniały lata dziecięce. 😍 Jak rosły na placu 😍

    Ja 30 on 35.❤️❤️
    1ciaza-7.2022-10.2022/9tc/12tc Nadia💔👼

    28.07.2023- ⏸️ bhcg-59.80🌈✊
    31.07.2023- bhcg-409.30.✊
    03.08.2023-USG-0,54cm pęcherzyk🤞4tc+2
    08.08.2023-bhcg-9931.2 😍😍✊✊
    17.08.2023- kropek 0,56cm. 😍😍🤞🤞 6tc+2
    31.08.2023 kropek 1,76cm 8tc+2. 🤞❤️
    21.09.2023 kropek 5cm 11+5 💙
    12.10.23 99g ludka niskie rysyka. ✊💙💙
    7.11.23- 230g chłopca 💙💙
    28.11.23-380g zdrowego chłopca.💙🩵 połówkowe
    4.12.23 440g🩵💙
    4.01.24 820g 💙🩵
    25.01.24 1225g- trzecie prenatalne, zdrowy chłopiec.💙🩵
    01.02.24 1420g. 🥰💙
    22.02.24 1830g. 👶💙🩵
    07.03.24 2350g. 👶🩵
    21.03.24 2960g. 👶💙
    09.04.24 3420g mojego 🌈 cudu na świecie. 🥰
    event.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Jamini, tak powtarzałam ale obstawiam że wynik jak zwykle dopiero koło 18. Test z dzisiaj jaśniejszy niż przedwczoraj więc jest lekki stres.

    W Krakowie w końcu burza, deszcz i ochłodzenie! Jak mnie to cieszy 😁 leżę pod kocykiem i jem ciepły rosołek 🤣
    No nie mogę 😁 ale zazdro mega tego rosołku! Ja bym się chyba cała upociła nad miską jakbym miała jeść w taką gorączkę 😂

    izzy91 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Izzy powtarzalas bete?
    Dziewczyny jakie suple bierzecie? Ja aktualnie b12, foliany, d3 i omegę, od następnego cyklu bym włączyła feristim i nac, czy bierzecie coś jeszcze? Ja mam problem taki ze nie umiem połykać tabletek wiec otwieram, wysypuje albo kupuje do rozpuszczania lub w proszku, a i wcinam przeczy brazylijskie na endometrium ale nie wiem jaka powinna być porcja dzienna🫣 mąż bierze fertilman plus ale widziałam ostatnio na instargamie dietetyczki i pisała ze to nie jest dobry skład bo ma żelazo a faceci sporadycznie maja niedobory i może to powodować stres oksydacyjny który wpływa na plodonosc, wiec pytanie co jeszcze suplementują wasi partnerzy?
    Może zrobić w pierwszym poście taka ściągawkę z suplelemntow dla nie i dla niego i co kiedy brać

    Dla mężczyzn fertistim też jest. Bardzo dobry pomysł z tą ściągawką. Później usiądę na kompie i wpiszę w pierwszy wpis

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 17 lipca 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    A jak się dzisiaj czujesz?

    Fizycznie normalnie , psychicznie do dupy

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ