Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Kadża Autorytet
    Postów: 589 727

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 😔 Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wsparcie jakiego potrzebujesz.
    Kochana, czemu lekarz nie widzi potrzeby zrobienia badań? Należy Ci się przynajmniej podstawowa morfologia co jakiś czas, sprawdzenie hormonów itd. To ma wpływ na wiele sfer naszego życia, nie tylko na posiadanie dzieci. Ale wiem coś o tym olewczym podejściu lekarzy, na zachodzie jest identycznie. Najlepiej przyjść w 12 tc ciąży na pierwsze usg, a jak wcześniej coś się dzieje to trudno, taka jest natura 😬
    Wspaniale, że masz trójeczkę dzieci, to moje wielkie marzenie! W jakim wieku są? 😊


    Ponieważ tu gdzie mieszkam podchodzą do wszystkiego na lajcie …. W sesie zostawiają naturze. Np w ciąży nie ingerują prawie do 20 tygodnia a 1 scan ma się ok 12-14 tygodnia.. po wyjściu ze szpitala uważali ze wszystko ok i tyle. Miałam 2 konsultacje telefoniczne 🤦🏽‍♀️ nic nie boli wiec ok i możemy sie starać. Zapytałam o jakiekolwiek badania to otrzymałam informacje że moje 3 ciąże były bez większych powikłań wiec nie myślą że coś sie ma dziać i mam dać sobie czas … ( niestety mi cierpliwości brak) dzieci mam 18.5, 14 i 5 lat.
    Czy tez są tu dziewczyny ok 40 ? Czy wszystkie młodsze jesteście ?
    Zaczęłam suplementację od kilku dni Q10, niepokalanek mnisi, omega 3 wyciąg z wiesiołka chce wprowadzić za pare dni czyli od początku nowego cyklu i czytałam że go sie bierze do owulacji …poinformowałam że prawdopodobnie cykl bez ovu to Polozna kazała używać testow do owulacji. Ja mierze sobie temperature i nie bylo skoku na owulacje. Skok był dziś ( ale wczoraj bylo mi zimno wiec myśle ze może jakieś osłabienie czy choroba chce sie przyplątać bo prawdopodobnie jestem tydzień przed @ wiec nie liczę na nic jak temperatura nie wzrosła tylko od 1 dnia cyklu do dziś prawie na tym samym poziomie była )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2023, 11:50

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Butterfly, jakie to uczucie jak pęcherzyk pęka?
    Właśnie przed chwilą czułam coś dziwnego pierwszy raz w życiu. Taki pulsujacy, delikatny, rozpływający się ból nisko po prawej stronie 😳 Jak to jest to, to żeśmy się dobrze wstrzelili 🤓
    Echo, nasza mamusiu, czekamy tu na wieści 🤞🏻❤️
    Kochana ja dosłownie czuję uczucie pęknięcia. Nie wiem jak to opisać. Jest pulsujące kłucie, takie jakby napięcie było i za chwile pyk i jak ręką odjął.
    Na pewno się wstrzeliliście 💚

    Lia. lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ostatni czas w Polsce mam wrażenie, że media nam atakują samymi złymi wydarzeniami. Zaczęło się od tej strzelaniny w Poznaniu (btw. do listopada pracowałam niedaleko tego miejsca, dosłownie 3 numery dalej), potem katastrofa lotnicza, a jeszcze wcześniej ten wypadek młodych ludzi - ale wyniki toksykologii mówią same za siebie, nie rozumiem dlaczego ludzie obwiniają tylko kierowcę - świadomie wsiedli do samochodu z osobą, która była pijana. Teraz historia tej kobiety z Krakowa. Masakra ogólnie. Czas wyłączyć internet....

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję znać co i jak. Pęcherzyk pękł, inseminacja zrobiona i teraz odpoczywam. Mam nadzieję, że nie jest za późno 🥺🙏

    Butterfly23, Bezimienna , Kadża, izzy91, JaMiNi, alauda, Lia., Wron Kraa, Agata29, Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bezimienna. Cieszę się, że jesteś twarda babka i nie pozwolisz sobie wejść na głowę swojemu facetowi. I walczysz o siebie. Będziesz wiedziała kiedy powiedzieć dość.
    Kadża witaj. Bardzo mi przykro, że Ciebie to spotkało. Nasza Polska jest jaka jest, ale u nas jak masz kasę to i nawet codziennie możesz sobie chodzić na usg i robić badania jakie tylko sobie wymyślisz.
    Agata moja małpa po poronieniu była normalna. Brzuch bolał trochę mocniej i może miałam przez pierwsze dwa dni mocniejsze krwawienie. Każda następna jest prawie, że bezbolesna. Także to mi się akurat podoba.
    Echo Ty już po? Zrobili Ci usg przed?

    Agata29 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Daję znać co i jak. Pęcherzyk pękł, inseminacja zrobiona i teraz odpoczywam. Mam nadzieję, że nie jest za późno 🥺🙏

    Super, trzymamy kciuki 🤞❤
    Jaki plan dalej ? Testować pewnie możesz za minimum 10 dni bo brałas ovitrelle.

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Daję znać co i jak. Pęcherzyk pękł, inseminacja zrobiona i teraz odpoczywam. Mam nadzieję, że nie jest za późno 🥺🙏
    Przed czy po miałaś zrobione usg?

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    W ogóle ostatni czas w Polsce mam wrażenie, że media nam atakują samymi złymi wydarzeniami. Zaczęło się od tej strzelaniny w Poznaniu (btw. do listopada pracowałam niedaleko tego miejsca, dosłownie 3 numery dalej), potem katastrofa lotnicza, a jeszcze wcześniej ten wypadek młodych ludzi - ale wyniki toksykologii mówią same za siebie, nie rozumiem dlaczego ludzie obwiniają tylko kierowcę - świadomie wsiedli do samochodu z osobą, która była pijana. Teraz historia tej kobiety z Krakowa. Masakra ogólnie. Czas wyłączyć internet....
    Dla mnie hitem jest to, że oni próbują zwalić winę na tego przechodnia

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    W ogóle ostatni czas w Polsce mam wrażenie, że media nam atakują samymi złymi wydarzeniami. Zaczęło się od tej strzelaniny w Poznaniu (btw. do listopada pracowałam niedaleko tego miejsca, dosłownie 3 numery dalej), potem katastrofa lotnicza, a jeszcze wcześniej ten wypadek młodych ludzi - ale wyniki toksykologii mówią same za siebie, nie rozumiem dlaczego ludzie obwiniają tylko kierowcę - świadomie wsiedli do samochodu z osobą, która była pijana. Teraz historia tej kobiety z Krakowa. Masakra ogólnie. Czas wyłączyć internet....

    Tak, ja też mam takie wrażenie że codziennie jakąś tragedia, jakiś koleś jeszcze skoczył z bloku a pijany facet zabił dziewczynę bo jechał jak opętany i stracił kontrolę 😞 Sa nam serwowane same najgorsze fakty :( 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2023, 11:50

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dla mnie hitem jest to, że oni próbują zwalić winę na tego przechodnia
    O kurde, tak o tym zapomniałam. To też jest hit. Jakby....za dużo było relacji ze właściciel samochodu szaleje po ulicach miasta. A policja nic z tego nie robiła. Dobre w tym wszystkim, że nikt więcej spoza samochodu nie ucierpiał.


    A przecież ten hejt na dziewczynę z Łodzi. Też masakra. Najłatwiej jest wydawać wyroki zza monitora/ekranu. Współczuję na maksa tej dziewczynie, bo nie da się przejść obok takiej masakry obojętnie, bez szkód na zdrowiu psychicznym. I nie wiem czy na jej miejscu nie pomyślałabym o wyprowadzce zza granicę. Bo jej wizerunek został już udostępniony wszędzie.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Tak, ja też mam takie wrażenie że codziennie jakąś tragedia, jakiś koleś jeszcze skoczył z bloku a pijany facet zabił dziewczynę bo jechał jak opętany i stracił kontrolę 😞 Sa nam serwowane same najgorsze fakty :( 😞
    Tak, ten koleś to znany vloger. Prankster, paradoks, że ten, który rozbawiał ludzi, w środku bardzo cierpiał. Jak zaczął mówić otwarcie o depresji to go ludzie parę lat temu prawie zjedli w komentarzach.
    A u mnie w pracy, złodziejka, wyniosła towar za prawie tysiaka w różnych dniach, a policja nałożyła na nią tylko 200 zł mandatu, bo powiedziała, że jest kleptomanką.🫣 A dajcie spokój, masakra.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dla mnie hitem jest to, że oni próbują zwalić winę na tego przechodnia

    Dokładnie, bywam czasem w Krakowie i trzeba mieć coś z głową żeby w tym miejscu jechać w taki sposób. Brawura w połączeniu z alko zrobiła swoje zabił siebie i pasażerów, dobrze że nikogo nie było na chodniku ani na bulwarze bo jeszcze ktoś przypadkowy był zginął

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Przed czy po miałaś zrobione usg?

    USG przed inseminacja.

    Dobrze, że zrobiłam wczoraj to dodatkowe usg o 11:00, bo przynajmniej wiem, że pękł gdzieś w ciągu tych 24h. Teraz jest widoczne ciałko żółte. Jajnik wciąż boli. Od jutra mam przyjmować Cyclogest dwa razy dziennie. We wtorek widzę się z moim gin w Katowicach

    Beta dopiero za 12-13 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2023, 12:37

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 21 lipca 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ♥️♥️♥️ oby to był pierwszy dzien twojej spokojnej i nudnej jak flaki z olejem ciąży 🤰

    Echo, Lia., Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 21 lipca 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    A ból już minął 😊 Wczoraj cały dzień kłuło a dziś nic. Peak miałam w środę wieczorem. Tylko przed chwilą poczułam jeszcze ten rozpływający się dziwny ból. Czas najwyższy na owulkę 🤓 czekam z nią na Ciebie 😂

    To jak u mnie już pękł,to u Ciebie na 100% też 😅😍❤️ teraz pozostaje trzymać kciuki 🤞🤞🍀🌈❤️

    Lia. lubi tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 21 lipca 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Daję znać co i jak. Pęcherzyk pękł, inseminacja zrobiona i teraz odpoczywam. Mam nadzieję, że nie jest za późno 🥺🙏

    Nie jest!
    Maluszku, bądź grzeczny i za 2 tygodnie daj o sobie znać dwoma kreseczkami ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 21 lipca 2023, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, plemniki do iui są przygotowane żeby zadziałały szybciej, wiec mysle, ze wstrzeliscie sie w sam raz. Teraz trzymamy kciuki aby druga kreska nie zniknęła z testu … najpierw Ovitrelle i później od razu Kropek🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Kadża, bardzo przykro mi z powodu Twojej strary. Ja za kilka dni kończę 40 lat, wiec jestem z tych bardziej „wiekowych”. Zabieg miałam w maju i to już moj drugi cykl i podejrzewam, ze kolejny bezowulacyjny - zero sluzu, bolu jajnika. Szkoda mi nawet marnować testów owulacyjnych.
    Sama mieszkałam wiele lat za granicą i wiem jak jest tam opieka zdrowotna. Nawet mając prywatne ubezpieczenie zdrowotne, nie bylam skorzystać z prywatnego lekarza . Jedna wielka porażka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2023, 12:21

    Echo lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 21 lipca 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo trzymam kciuki i nie puszczam ❤️.

    Echo lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 21 lipca 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo kciuki!! Dbaj o siebie i odpoczywaj :)

    Echo lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Kadża Autorytet
    Postów: 589 727

    Wysłany: 21 lipca 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Echo, plemniki do iui są przygotowane żeby zadziałały szybciej, wiec mysle, ze wstrzeliscie sie w sam raz. Teraz trzymamy kciuki aby druga kreska nie zniknęła z testu … najpierw Ovitrelle i później od razu Kropek🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Kadża, bardzo przykro mi z powodu Twojej strary. Ja za kilka dni kończę 40 lat, wiec jestem z tych bardziej „wiekowych”. Zabieg miałam w maju i to już moj drugi cykl i podejrzewam, ze kolejny bezowulacyjny - zero sluzu, bolu jajnika. Szkoda mi nawet marnować testów owulacyjnych.
    Sama mieszkałam wiele lat za granicą i wiem jak jest tam opieka zdrowotna. Nawet mając prywatne ubezpieczenie zdrowotne, nie bylam skorzystać z prywatnego lekarza . Jedna wielka porażka.
    Również w maju miałam zabieg na początku. Trzymam za nas kciuki aby kolejny był już z owu a najlepiej jak nam się uda 😉🤞

    alauda lubi tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ