X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2862

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie urok to.
    Byłam dzisiaj u ortopedy, bo po kontuzji w komunikacji miejskiej rok temu pobolewa mnie kolano.
    Zrobił mi pan USG i stwierdził, że wygląda na uszkodzenie łąkotki…
    Dostałam skierowanie na rezonans i po nim oceni czy nie będzie trzeba zrobić artroskopię.. a ja mieszkam na 4 piętrze bez windy

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Jak nie urok to.
    Byłam dzisiaj u ortopedy, bo po kontuzji w komunikacji miejskiej rok temu pobolewa mnie kolano.
    Zrobił mi pan USG i stwierdził, że wygląda na uszkodzenie łąkotki…
    Dostałam skierowanie na rezonans i po nim oceni czy nie będzie trzeba zrobić artroskopię.. a ja mieszkam na 4 piętrze bez windy
    O jaaaaa 🙈

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2862

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    O jaaaaa 🙈
    Popłakałam się w tramwaju wracając do domu.
    Rezonans mam szybko, 12.12 i to o dziwo na NFZ.
    Ale ta artroskopia mnie przeraża. Jeśli by mi szyli tą łąkotkę to jestem uziemiona w domu na 6 tygodni, bez możliwości stawiania wg tej nogi na podłodze. A ja mam wannę w domu, a nie prysznic… z pracy bym wyleciała z grafiku na 2 miesiące pewnie.
    Słabo mi na samą myśl

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Popłakałam się w tramwaju wracając do domu.
    Rezonans mam szybko, 12.12 i to o dziwo na NFZ.
    Ale ta artroskopia mnie przeraża. Jeśli by mi szyli tą łąkotkę to jestem uziemiona w domu na 6 tygodni, bez możliwości stawiania wg tej nogi na podłodze. A ja mam wannę w domu, a nie prysznic… z pracy bym wyleciała z grafiku na 2 miesiące pewnie.
    Słabo mi na samą myśl
    Super, że rezonans tak szybko. Oby ten scenariusz się nie sprawdził.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1811 1485

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, dobrze że MR szybko (ładna data - to był termin porodu mojej Madzi, a ostatecznie urodziła się moja chrzesniaczka 😍). Jeśli będzie potrzeba artroskopia, to raczej wyjścia nie będziesz miała, a jakość życia lepsza po czasie. Na razie o tym nie myśl co może być, bo nie masz na to wpływu 😘

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2862

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam przygotowania do świąt?
    Macie już prezenty? :)

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1811 1485

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A jak tam przygotowania do świąt?
    Macie już prezenty? :)

    Nieeee. W weekend chcemy zarobić piernik, który musi swoje odleżeć 🙂 22.12. mamy w planach pierniczki robić razem z Madzią i jej koleżanką 🙂 tzn. dziewczyny będą robić, a ja i jej mama będziemy pić kawkę 😂 pomysł na prezent mam jedynie dla męża- bluzę z jego ulubionej drużyny piłkarskiej 🙂 dla Madzi nie mam zupełnie pomysłu 🤦🏼‍♀️ podejrzewam że jakieś kosmetyki kolorowe, bo zaczyna się bawić makijażami 🤷🏼‍♀️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza oby nie było potrzeba . Trzymam kciuki.

    W kwestii prezentów na 6 grudnia chłopcy dostaną paczki z pracy P. Więc to olewam. A jeśli chodzi a te pod choinkę to P. Stwierdził że chce kierownicę do PlayStation i że to będzie prezent dla niego i chłopaków więc to też olewam

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A jak tam przygotowania do świąt?
    Macie już prezenty? :)
    Myślałam dziś o świętach z przerażeniem. Pod kątem tego, że ktoś będzie nam życzył dzidziusia… Nigdy nic takiego nie było, ale teraz się boję 😞 wiem, że to będą z serca płynące życzenia i bardzo dla mnie bolesne…

    Odpowiadając na pytanie, ani prezentów ani pomysłów 😂
    Miałam nastawić piernik, ale już chyba za późno.Na pewno będę lepić uszka i mrozić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 22:11

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Nieeee. W weekend chcemy zarobić piernik, który musi swoje odleżeć 🙂
    To może też zrobię 😂

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1811 1485

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    To może też zrobię 😂

    Rób rób hahaha
    A co do życzeń- pamiętam jak rok temu podczas wigilii powiedziałam mężowi, że zycze nam byśmy kolejne święta spedzili już w większym gronie. No i po 1.5 miesiąca zobaczyliśmy bladziocha totalnego (jak w ostatnich cyklach, ktore mnie oszukały.....). Ile radości było, że to świąteczne życzenie się spełniło. A teraz poleją się łzy. Także też się tego czasu boję 😞

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2862

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nastawiłam już piernik:) lezy w lodówce i czeka
    Mój mąż zażyczył sobie uwaga KOCA Z RĘKAWAMI xD

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Też nastawiłam już piernik:) lezy w lodówce i czeka
    Mój mąż zażyczył sobie uwaga KOCA Z RĘKAWAMI xD
    Fajny prezent 😁

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny, ręce i cycki mi opadły.
    Rozenek dodała post na ig o tym, że jutro głosowanie odnośnie in vitro. To co dzieje się w komentarzach…
    Już pomijam te komentarze, że z in vitro rodzą się sztuczne dzieci, że najpierw powinni zająć się chorymi dziećmi, które są na świecie. Najlepsze komentarze są o tym, że in vitro nie leczy bezpłodności. Jedna dziewczyna napisała, że dzięki temu będzie miała szanse być mamą. I facet to skomentował, cyt. In vitro wyleczy Twoją bezpłodność???
    W jakim my ciemnogrodzie żyjemy…
    I z ekonomicznego punktu widzenia, nikogo nie powinno dziwić, że zaczynają od in vitro… Przykre, ale prawdziwe.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1811 1485

    Wysłany: 21 listopada 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, bo wielu ludzi udaje świętych, że nie popierają ze względów religijnych i poza tym jak to "dzieci z probówki". Podejrzewam, że wielu z tych ludzi, którzy byli przeciwnikami, to gdy ich zaczyna dotykać problem niepłodności zmieniają zdanie. Ale komentarze takich ludzi bolą osoby które wspierają osoby podejmujące się in vitro oraz osoby, które decydują się na in vitro.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Butterfly, bo wielu ludzi udaje świętych, że nie popierają ze względów religijnych i poza tym jak to "dzieci z probówki". Podejrzewam, że wielu z tych ludzi, którzy byli przeciwnikami, to gdy ich zaczyna dotykać problem niepłodności zmieniają zdanie. Ale komentarze takich ludzi bolą osoby które wspierają osoby podejmujące się in vitro oraz osoby, które decydują się na in vitro.
    Identycznie jak z aborcją. Sumienie nie pozwala dokonać aborcji śmiertelnie chorego dziecka i uratować życia matki, no chyba, że dotyczy to jego żony/ siostry/ kochanki. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 23:07

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 21 listopada 2023, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś finał ślubu od pierwszego wejrzenia. Oglądałyście? Trochę się pozmieniało od finału do tego czasu 🙈 ale nie będę spojlerować 😂

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2862

    Wysłany: 21 listopada 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam te komentarze pod jej postem..
    szybko je wyłączyłam, bo mnie krew zalała
    Ciężko mi jest uwierzyć, że w czasach gdzie zaczyna wchodzić sztuczna inteligencja do życia, ludzie mają w głowie średniowiecze

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 22 listopada 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę w Boga i popieram im vitro i aborcję w skrajnych przypadkach ( nie na życzenie).
    To z in vitro to mam wrażenie jakiś chory wymyśl księży, grupki facetów którzy rodzinę widzieli na obrazku i pod tym względem nie mają zielonego pojęcie jak wygląda życie.
    Z resztą kościół sam sobie coraz więcej zaprzecza. Np. Mieliśmy beatyfikację rodzimy Ulmów. Błogosławionymi zostali wszyscy łącznie z dzieckiem które się jeszcze nie narodziło. I teraz tak jak komus umrze dziecko tuż po porodzie i nie zdazysz go ochrzcić przyjedzie ksiądz i powie ze nie poszło do nieba bo bez chrztu sie nie da. A tu nagle ciach! Błogosławiony więc jak to w końcu jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2023, 07:55

    Bezimienna , S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 22 listopada 2023, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Wierzę w Boga i popieram im vitro i aborcję w skrajnych przypadkach ( nie na życzenie).
    To z in vitro to mam wrażenie jakiś chory wymyśl księży, grupki facetów którzy rodzinę widzieli na obrazku i pod tym względem nie mają zielonego pojęcie jak wygląda życie.
    Z resztą kościół sam sobie coraz więcej zaprzecza. Np. Mieliśmy beatyfikację rodzimy Ulmów. Błogosławionymi zostali wszyscy łącznie z dzieckiem które się jeszcze nie narodziło. I teraz tak jak komus umrze dziecko tuż po porodzie i nie zdazysz go ochrzcić przyjedzie ksiądz i powie ze nie poszło do nieba bo bez chrztu sie nie da. A tu nagle ciach! Błogosławiony więc jak to w końcu jest?
    Kasa kasa

‹‹ 584 585 586 587 588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ