X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania - od początku, od podstaw ♡
Odpowiedz

Starania - od początku, od podstaw ♡

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Staraczki! ♡
    powiedzcie proszę, od czego zaczynałyście swoje starania i walkę, jakie badania, leki, środki, sposoby, modlitwy i czary... Krok po kroku...

    Przygarniam wszystko, niech ten wątek będzie taką kumulacją złotych rad i sposobów...

    ❤ ♥ ❣ ♥ ❤

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 28 lutego 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się! Też chętnie dowiem się nowych rzeczy! :)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mafro wrote:
    Przy pierwszych staraniach pomiar temperatury, obserwacja szyjki i śluzu. Potem nawet nowenna pompejańska się przewinęła.
    Zdrowy tryb życia i zdrowa dieta.

    Lekarze za dużo nie pomogli twierdząc, że młoda jestem i na pewno w końcu się uda..

    Jakbym widziała siebie.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) też się chętnie dowiem co zrobić, by w końcu zobaczyć dwie kreseczki. Mam 29 lat i z mężem staramy się już ponad 5 mcy o dzidziusia. Niby niedługo, ale boje się, że to jeszcze może potrwać. Kochaliśmy się zawsze co 2-3 dni, obecnie to moj 5 dc, w tym miesiącu planujemy codziennie. Może tym razem się uda...

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja przedewszystkim zaczęłam od badań hormonalnych z racji niedoczynność tarczycy potem zaczęłam suplementować kwas foliowy. Oprócz tego rozpoczęłam leczenie bromergonem że względu na hiperprolatynemie czynnościawą niestety jeszcze czekam na powrót płodności i może wtedy się uda

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ