X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania po cholestomi
Odpowiedz

Starania po cholestomi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy są tu dziewczyny które zaczynają starania o maluszka po cholestomi? W maju miałam zabieg wydaje mi się ze kamienie wytworzyły mi się w ciąży i chcielibyśmy zacząć starania o jeszcze jednego maluszka ale trochę się obawiam czy jeśli jakimś cudem by się udało czy kamienie nie wytworzą się w przewodach żółciowych. O syna staraliśmy się 14 lat i nie chcemy czekać ze staraniami bo nie ma pewności że się wogule uda

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Anne89 Ekspertka
    Postów: 203 94

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zabieg w październiku, zarówno ginekolog jak i chirurg powiedzieli, ze można starać się od razu i, ze to nie jest żadną przeszkodą

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne89 wrote:
    Ja miałam zabieg w październiku, zarówno ginekolog jak i chirurg powiedzieli, ze można starać się od razu i, ze to nie jest żadną przeszkodą
    A jak twój organizm teraz funkcjonuje bo u mnie nie jest najlepiej praktycznie nie mogę jeść bo zaraz bóle brzucha i biegunka mdłości wieczorami ogólnie nie jest fajnie bardzo chcemy jeszcze jednego maluszka ale trochę się boję ciąży że może być gorzej

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Anne89 Ekspertka
    Postów: 203 94

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie zero problemów- w zasadzie już nie pamiętam, że miałam jakąkolwiek operacje. Bolało mnie tylko pierwsze dni po operacji, na początku trzymałam ścisłą diete ale stopniowo rozszerzałam i po miesiącu juz w zasadzie jadłam wszystko. Także jakoś bezproblemowo to poszło. Kilka razy zdarzyło się poczuc ból pod prawym żebrem ale bardzo szybko mijał

    Angela1108 lubi tę wiadomość

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1510 426

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę ja dietę trzymam cały czas bo inaczej się wogule by nie dało żyć czasami nie wiem czy lepiej nie było przed zabiegiem bo u mnie nie były problemem bóle tylko wieczne mdłości zwłaszcza w nocy i myślałam że po zabiegu będzie normalnie a tu nic z tego może problem jest w tym że nie jem a powinno się jeść z 5 małych posiłków a ja jem mały jeden bo się boję i tego też się boję że w ciąży jednak jeść trzeba

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ