X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania testy ciążowe
Odpowiedz

Starania testy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 10 lipca 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy która z Was miała wynik testu ciążowego dopiero w terminie okresu? Chodzi o to czy robiąc test przed spodziewana miesiączka był wynik negatywny a dopiero wynik pozytywny pojawił się w dniu spodziewanej miesiączki?

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3436 6978

    Wysłany: 10 lipca 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszedł pozytyw dopiero wieczorem, dzień przed terminem spodziewanej miesiączki, a testowałam juz od trzech dni. Kreska była tuuurbo jasna, prawie niewidoczna. Dzień później było podobnie, to był 13 dpo. Wtedy zrobiłam też badanie z krwi i beta wynosiła trochę ponad 20 miu. Mówi się że zagnieżdżenie jest między 6 a 12 dniem po owulacji i jak widać to naprawdę zależy od kobiety. Po zagnieżdżeniu trzeba też trochę poczekać aż pęcherzyk ciążowy zacznie wydzielać hcg, więc jak najbardziej - dopóki nie ma okresu piłka w grze 💪😁

    JoannaWK lubi tę wiadomość

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 10 lipca 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Mi wyszedł pozytyw dopiero wieczorem, dzień przed terminem spodziewanej miesiączki, a testowałam juz od trzech dni. Kreska była tuuurbo jasna, prawie niewidoczna. Dzień później było podobnie, to był 13 dpo. Wtedy zrobiłam też badanie z krwi i beta wynosiła trochę ponad 20 miu. Mówi się że zagnieżdżenie jest między 6 a 12 dniem po owulacji i jak widać to naprawdę zależy od kobiety. Po zagnieżdżeniu trzeba też trochę poczekać aż pęcherzyk ciążowy zacznie wydzielać hcg, więc jak najbardziej - dopóki nie ma okresu piłka w grze 💪😁

    Zatem jest malutka nadzieja! U mnie 12 dpo i nawet cienia nie ma :( ale jeszcze 2-4 dni do spodziewanej miesiączki bo cykle mam nieregularne.


    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3436 6978

    Wysłany: 10 lipca 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaWK wrote:
    Zatem jest malutka nadzieja! U mnie 12 dpo i nawet cienia nie ma :( ale jeszcze 2-4 dni do spodziewanej miesiączki bo cykle mam nieregularne.

    W takim razie powodzenia! ☺️ Przy nieregularnych cyklach i braku dokładnie wyznaczonej owulacji jest prawdopodobieństwo że jeszcze coś się zadzieje 💪

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 10 lipca 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszedł pozytywny test dzień przed dniem spodziewanej miesiaczki :)

    JoannaWK lubi tę wiadomość

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 10 lipca 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka macicy się znacznie obniżyła wiec zwiastuje to przyjście @ 😏

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 lipca 2022, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z pierwszą córką test wyszedl dopiero w 5 TC . Ale było tak że we wrześniu nie miesiaczkowalam a w październiku się dowiedziałam że jestem w 5 TC . Więc nie mogę określić dokładnie ,w tamtym czasie nawet HCG z krwi nie wskazywało u mnie ciąży.

    Z średnim synem wychodziło przed okresem
    Z najmłodszym wyszło s dniu spodziewanej miesiączki ale wcześniej nie wiebilam bo był nie planowany 🤣

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 11 lipca 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy się staram zajść w ciąże organizm tak szaleje i psikusy płata, że jak zawsze potrafiłam ocenić kiedy mam dni płodne albo, ze zaraz okres dostanę to teraz jeden dzień z bólami, drugi nie, potem znowu bóle. Wszystko tak rozchwiane, że nie wiem na jakim etapie mój ogranizm jest. Nawet temp dziwnie sobie skacze od 35 do 36. Jednego dnia jest nadzieje a drugiego nie ma. Ale tak jak pisałam szyjka macicy się obniżyła więc organizm szykuje się do okresu za 2-4 dni NIESTETY 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2022, 09:56

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ