X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania2024
Odpowiedz

starania2024

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OlkaO Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 28 lipca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Szukam trochę wsparcia przy staraniach. Nie mam zdiagnozowane zdanego problemu. Miesiączki, owulacja występują normalnie. Partner ma trochę słabsze wyniki nasienia ale ponoć do poprawy suplementem. Nie wiem czy to dobrze ale moja ginekolog w tym cyklu stymulowała mnie lamettą w 7 dni po owulacji duphastonem. Niestety przedłużył mi cykl do 34 dni a ja byłam pełna nadziei. Ciężki czas… może macie jakieś dobre słowo?

  • Komanuss Ekspertka
    Postów: 287 68

    Wysłany: 28 lipca, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadnij na grupę zaczynamy starania 2024❤️

  • OlkaO Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 28 lipca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podeślesz link? Proszę 😊

  • Komanuss Ekspertka
    Postów: 287 68

    Wysłany: 28 lipca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    Podeślesz link? Proszę 😊
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/zaczynam-starania-w-2024,29443.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ