X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranie o ciąże a metformax 500
Odpowiedz

Staranie o ciąże a metformax 500

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bożenka28 Nowa

Wysłany: 18 marca 2019, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , staram się dwa lata (jedno poronienie) mam PCO , niedawno zmieniłam lekarza i zapisał mi metformax 500 i miovelia , bierze któraś z was takie leki ? Macie jakaś opinie wyrobiona ?

• Bożenka28 Nowa

Wysłany: 19 marca 2019, 05:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

• terka Autorytet

Wysłany: 19 marca 2019, 06:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka28 wrote:
    Hej dziewczyny , staram się dwa lata (jedno poronienie) mam PCO , niedawno zmieniłam lekarza i zapisał mi metformax 500 i miovelia , bierze któraś z was takie leki ? Macie jakaś opinie wyrobiona ?

Ja nie brałam i nie biorę. Ale sporo dziewczyn bierze Metformine i to im pomaga

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 19 marca 2019, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:42

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ