X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stosunek po okresie
Odpowiedz

Stosunek po okresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dzisiaj jest szósty dzień jak spóźnia mi się okres w tym miesiącu ( marzec) nie miałam żadnych objawów żeby wgl miał się pojawić ( zawsze tydzień przed @ ból piersi oraz ból jajnika ) tym razem nic.
    Pojawił się śluz na początku był biały postać takiego kremu, dziś zauważyłam że ten śluz jest przeźroczy i na dodatek bardzo rozciągliwy. Wcześniej u mnie taki śluz nie miał miejsca, był zawsze biały i nawet nie rozciągliwy a ten teraz od samego początku jest ciągnący ( nawet jak pierwszy się pojawił biały)
    Stosunek był jeden ale by 5 dni po okresie, oczywiście finał był w środku ( impreza - trochę nas poniosło)
    Żadnego stresu nie przechodziłam, wręcz czas mijał bardzo dobrze, nie byłam chora jedynie co przyjmuje witaminę B12 , D3 ( 20000) i kwas foliowy, ale to już bardzo długo,bo wcześniej okres był normalnie
    Od czasu do czasu zabili mnie lewy jajnik , ale to tylko na chwilkę,czuje bardzo duże zmęczenie , oczywiście obwiniam o to pracę , ale gdy tylko poczuje poduszkę to odrazu zasypiam ,proszę o radę .... Czy jednak może być ciąża ? Czy stosunek po okresie mógł skończyć się ciążą ..?

  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki2023 wrote:
    Witam, dzisiaj jest szósty dzień jak spóźnia mi się okres w tym miesiącu ( marzec) nie miałam żadnych objawów żeby wgl miał się pojawić ( zawsze tydzień przed @ ból piersi oraz ból jajnika ) tym razem nic.
    Pojawił się śluz na początku był biały postać takiego kremu, dziś zauważyłam że ten śluz jest przeźroczy i na dodatek bardzo rozciągliwy. Wcześniej u mnie taki śluz nie miał miejsca, był zawsze biały i nawet nie rozciągliwy a ten teraz od samego początku jest ciągnący ( nawet jak pierwszy się pojawił biały)
    Stosunek był jeden ale by 5 dni po okresie, oczywiście finał był w środku ( impreza - trochę nas poniosło)
    Żadnego stresu nie przechodziłam, wręcz czas mijał bardzo dobrze, nie byłam chora jedynie co przyjmuje witaminę B12 , D3 ( 20000) i kwas foliowy, ale to już bardzo długo,bo wcześniej okres był normalnie
    Od czasu do czasu zabili mnie lewy jajnik , ale to tylko na chwilkę,czuje bardzo duże zmęczenie , oczywiście obwiniam o to pracę , ale gdy tylko poczuje poduszkę to odrazu zasypiam ,proszę o radę .... Czy jednak może być ciąża ? Czy stosunek po okresie mógł skończyć się ciążą ..?
    Pewnie, że mógł! U mnie 5 dni po okresie to już praktycznie owulka 😀 leć na betę, chociaż przy 6 dniach spóźnienia @ to i test ciążowy powinien wykazać ewentualną ciążę

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacja była 5 dni po miesiączce albo nawet tydzień później to jest szansa bo plemniki trochę żyją w drogach rodnych.
    U mnie miesiączka trwa 7 dni a za kolejne 7 jest owu (+/_)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mnie zdziwiło to brak objawów przed @ 😐 jeszcze nigdy tak nie miałam , zawsze te bóle cycków były nie do wytrzymania 😂
    Gdybym miałam odrazu dostęp do testu to pewnie w drugim dniu bym go już zrobiła, ale najprędzej będę testować w sobotę ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciąż jednak liczyłam że @ przyjdzie , bo ten ból jajnika jest prawie taki sam jak właśnie na @ , ale nic wciąż czysto 🙊 jedynie śluz jest biały ale nazwała bym go taki " śliski" 😆🙈🙈

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ