Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stosunek przed przed pikiem a ciąża
Odpowiedz

Stosunek przed przed pikiem a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kujawanka Koleżanka
    Postów: 38 0

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    W sobotę współżylismy bez zabezpieczenia. Niedługo po zbliżeniu czułam mocne kłucie oinkrwej stronie. Zetknęłam na kalendarz. 15 dzień cyklu 27-27 dniowe cykle. 3 godziny po zbliżeniu zrobiłam test owulacyjny. 2 kreski o jednakowym zabarwieniu. Po 12 godzinach ponownie test tym razem kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej. Po 18 godzinach od zbliżenia kłucie ustąpiło. Śluz przezroczysty ciągnący się. Jaka jest wg Was szansa na poczęcie?
    Pozdrawiam!

  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spora :)

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Kujawanka Koleżanka
    Postów: 38 0

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może to zupełnie nie związane z ciążą się wczoraj był śluz przezroczysty ciągnący się o pomarańczowoczerwony zabarwieniu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ