Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    Ja mam z Microlife,chociaż nie wiem jaki model.Jest ze mna podczas starań od 2015 roku i nie zawiódł
    A takim owulacyjnym można sobie mierzyć normalnie temperaturę? Czy jak Stary sobie zmierzy nie wyjdzie mu czasem jakaś owulacja?😅😂

    Karina lubi tę wiadomość

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Może głupie pytanie, ale ja zielona, wytłumaczy mi ktoś co to jest NAC?
    Na pierwszej stronie wątku jest kilka linków gdzie jest opisane 😉

    moonflower lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Spora Ekipa nam się zrobiła na ćwiczenia!
    Cieszę się dziewczyny!😍😃
    Każdy choć mały krok przybliża nas do celu, także jak można ulepszać to trzeba ulepszać.
    Zdawajcie relacje jak wam idą treningi, jak coś nie pójdzie tez piszcie, a dostaniecie wirtualnego kopniaka do działania🤪

    Just do it! 😏
    Jeśli liczą się tańce to z chłopem mam co wtorkowy wieczór :) :)

    Bialeekk, M94 lubią tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    A takim owulacyjnym można sobie mierzyć normalnie temperaturę? Czy jak Stary sobie zmierzy nie wyjdzie mu czasem jakaś owulacja?😅😂
    Każdy sobie może zmierzyć gdzie i jak chce :D z
    Owulacyjnym chodzi po prostu o to,ze ma dwa miejsca przecinku.Przynajmniej w moim tak jest, a teraz weszły już jakies super hiper termometry,które od razu robią Ci w pamięci cały wykres? 😂

    nick nieaktualny, Ancalime lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    A takim owulacyjnym można sobie mierzyć normalnie temperaturę? Czy jak Stary sobie zmierzy nie wyjdzie mu czasem jakaś owulacja?😅😂

    Niby można zmierzyć, mój stary kilka razy mierzył dla sprawdzenia i mierzył bardzo dokładnie. Ale jak będziesz używać do mierzenia w pochwie czy w buzi to raczej średnio na jeża😂😂

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Mi wylicza na 18 września 🙏 🥺 ale do tego czasu to się jeszcze ogrom może wydarzyć.
    Plan na najbliższe dni: przetrwać do środy i zobaczyć przyrost min 100 % 🙏🥺 potem przetrwać do piątku do wizyty w klinice 🙏🥺
    Wiadomo, teraz będzie ciagle na zasadzie,zeby dotrwać do kolejnego etapu.Wierzę mocno,że będzie dobrze:))

    Ja miałam tp na 22.09 ( urodziny męża),a córa urodziła się 13.09 ❤️

    ELka lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Niby można zmierzyć, mój stary kilka razy mierzył dla sprawdzenia i mierzył bardzo dokładnie. Ale jak będziesz używać do mierzenia w pochwie czy w buzi to raczej średnio na jeża😂😂
    Kurna...to muszę kupić dwa w takim razie . Wykończą mnie finansowo te starania😅

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Dziewczyny z ⏸️, macie jakieś objawy?

    Mnie boli brzuch tak trochę,tak okresowo a jednak trochę inaczej🙃 i cały czas bulgocze mi w jelitach, od dnia przed testem, więc od 4grudnia,cały czas mi coś bąbelkuje-na początku myślałam że to może zbliżającą się jelitówka, ale to chyba jakieś ruchy jelit.
    U mnie ból brzucha, ale to e sumie momentami i jest to różny ból, czasami taki okresowy, za moment tylko taki...kłujący 😋 do tego ból piersi, ciagłe uczucie zimna i nie mogę spać, najpierw męcze się żeby zasnąć, potem się budzę, a na koniec i tak wstaje jeszcze przed budzikiem 🙈 do tego delikatne nudności i to tyle 🙂 są momenty, kiedy czuje się niespecjalnie, a za moment jak gdyby nigdy nic 😅

    Wiecie jak Diagnostyka dzisiaj trenuje moja cierpliwość 🙈 z samego rana byłam na pobraniu krwi, a wyników jak nie było tak nie ma 😱 niby miały być wieczorem, ale coś powoli wątpie, że o tej godzinie jeszcze jest szansa 😵

    ELka lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    U mnie ból brzucha, ale to e sumie momentami i jest to różny ból, czasami taki okresowy, za moment tylko taki...kłujący 😋 do tego ból piersi, ciagłe uczucie zimna i nie mogę spać, najpierw męcze się żeby zasnąć, potem się budzę, a na koniec i tak wstaje jeszcze przed budzikiem 🙈 do tego delikatne nudności i to tyle 🙂 są momenty, kiedy czuje się niespecjalnie, a za moment jak gdyby nigdy nic 😅

    Wiecie jak Diagnostyka dzisiaj trenuje moja cierpliwość 🙈 z samego rana byłam na pobraniu krwi, a wyników jak nie było tak nie ma 😱 niby miały być wieczorem, ale coś powoli wątpie, że o tej godzinie jeszcze jest szansa 😵
    Diagnostyka kiedyś była naprawdę spoko. Pamiętam jak kiedyś wyniki były do 15:00. To były czasy 😂. Teraz wyniki są po 20:00 najczęściej. Albo na drugi dzień. Współczuję ..ale coś czuję ,że warto czekać i będzie pięknie ❤️🤞

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    Dziewczyny przyszły wyniki nasienia męża.
    Morfologia w poprzednim badaniu 2%, teraz mamy 10%! 🥳🥳🥳
    Jak osiągnęliście taką poprawę? Pochwal się jak siplementował się twój partner 😁. Gratuluję!
    Edit: widziałam że odpowiedziałaś wcześniej, ale gratulacje tak czy siak. 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2023, 21:31

    Weronka lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Kurna...to muszę kupić dwa w takim razie . Wykończą mnie finansowo te starania😅

    My się śmiejemy, że jeszcze dziecka nie ma, a w miesiącu już „grube stówy” idą na to żeby dziecko było😄😅
    Ale fakt, pieniądze podczas staran uciekają jak woda🫣

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    U mnie ból brzucha, ale to e sumie momentami i jest to różny ból, czasami taki okresowy, za moment tylko taki...kłujący 😋 do tego ból piersi, ciagłe uczucie zimna i nie mogę spać, najpierw męcze się żeby zasnąć, potem się budzę, a na koniec i tak wstaje jeszcze przed budzikiem 🙈 do tego delikatne nudności i to tyle 🙂 są momenty, kiedy czuje się niespecjalnie, a za moment jak gdyby nigdy nic 😅

    Wiecie jak Diagnostyka dzisiaj trenuje moja cierpliwość 🙈 z samego rana byłam na pobraniu krwi, a wyników jak nie było tak nie ma 😱 niby miały być wieczorem, ale coś powoli wątpie, że o tej godzinie jeszcze jest szansa 😵
    O matko to przeginają!!! Kiedyś o 21 mi weszły więc jeszcze jest nadzieja.

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Diagnostyka kiedyś była naprawdę spoko. Pamiętam jak kiedyś wyniki były do 15:00. To były czasy 😂. Teraz wyniki są po 20:00 najczęściej. Albo na drugi dzień. Współczuję ..ale coś czuję ,że warto czekać i będzie pięknie ❤️🤞
    Ja rzadko robiłam badania w Diagnostyce, ale tym razem była siła wyższa, bo to jedyne labo, które nie miało w sobotę długiego weekendu 🤣 a dzisiaj to już poszłam, bo niby najlepiej do porównania w tym samym, ale skutecznie mnie zniechęcili 🤬😅

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    O matko to przeginają!!! Kiedyś o 21 mi weszły więc jeszcze jest nadzieja.
    A ja głupia od 13 się loguje, bo skoro w sobotę były ok 17 to czemu tym razem nie wcześniej 😅 a teraz będę miała... 13 następnego dnia 🙈

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    My się śmiejemy, że jeszcze dziecka nie ma, a w miesiącu już „grube stówy” idą na to żeby dziecko było😄😅
    Ale fakt, pieniądze podczas staran uciekają jak woda🫣
    Kurcze...na dziecko namnie starczy później 😂

  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Kurcze...na dziecko namnie starczy później 😂

    Tak jest😂🫣
    te resztki które zostaną jak już się uda😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz, no trzymają Ciebie (i nas w niepewności). Nie wiedzą że ciężarnej nie można stresować 😘?

    Mi termin apka podpowiada na 18.09.

    Pucz, Kania, u mnie też ciągłe uczucie zimna. Plus mdłości. Ja a poprzedniej, donoszej, ciąży wymiotowałam do 20-22 tygodnia bardzo dużo i mocno. Dwa razy trafiłam do szpitala na kroplówkę nawadniającą. Więc te mdłości wróżą chyba powtórkę z rozrywki. Ale wszystko przyjmę, aby tylko donosić 🥰. I noooo... Gazy mnie męczą 🙈.




    Natosia, Rica, ELka, Pucz lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Spora Ekipa nam się zrobiła na ćwiczenia!
    Cieszę się dziewczyny!😍😃
    Każdy choć mały krok przybliża nas do celu, także jak można ulepszać to trzeba ulepszać.
    Zdawajcie relacje jak wam idą treningi, jak coś nie pójdzie tez piszcie, a dostaniecie wirtualnego kopniaka do działania🤪

    Just do it! 😏

    Fałszywie i obłudnie napiszę, że kurcze, też bym się zapisała do Ekipy ćwiczeniowej, tak kocham trenować 😂😂😂😂😂.

    A tak zupełnie serio to ciężko mi się zawsze zmobilizować do ćwiczeń. Jak już zacznę, to z górki. Myślę, że jak zakończy się sezon infekcyjny i poczucie zimna to będę więcej spacerowac. Liczy się?

    Bialeekk lubi tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Może któraś z was ma ochotę dołączyć do mnie i zrobimy sobie jakieś mini wyzwanie wątkowe?😁
    Joga/silka/ basen, każda forma aktywności mile widziana, ale żeby była powtarzana minimum 3 razy w tygodniu 😃
    Dołączam się z jogą! :D

    Bialeekk lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3463 8518

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAC to nacetylocysteina, u mężczyzn na rozrzedzenie spermy, u nas na śluz i w sumie nie wiem na co jeszcze, bo nie brałam nigdy.

    Elka, dokładnie, to była Forgetmenow na wrześniowym, pierwsze beta nie przyrosła, a potem wyszła z tego ładna ciąża.

    ELka lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ