Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Już po użyciu

    Ja je robiłam kiedyś to pod światło było widać takie błyszczące, jak śliskie miejsce na kreskę. Ale żadnych cieni nie miały.
    Jak się teraz zmieniło to nie wiem 🤷

    Pokaż co tam wysikalaś :D

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Chyba nie uda mi się nadrobić tych wszystkich 239stron 🙃.
    Gratuluje wszystkim ⏸️ i mocno ściskam staraczki!
    Widziałam, ze mimo starań niektóre z Was uprawiają intensywnie sport 💪🏻.

    Czy w każdym starającym cyklu trenujecie/ćwiczycie?
    Ja wczoraj miałam już myśli czy bieganie jest Ok, bo może wytrząsam tam wszystko po owulacji 😅. Aż mi było wstyd mężowi o tym mówić, pomyśli ze zwariowałam hahahah :).
    Normalnie ćwiczę/biegam. Jakby to było takie proste w działaniu, że wystarczy poskakać po, to podbiłabym rynek antykoncepcji 😅

    Sara30, Nataliii, agentka93, RiverS, Jo88, Nowanna lubią tę wiadomość

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Ja trenuje normalnie 😄

    Ja ogólnie zawsze wychodziłam z założenia, że ciąża to nie choroba. Jeśli nie miałam przeciwwskazań to nawet w ciąży byłam aktywna normalnie (w dniu porodu syna chodziłam 5km z 1,5 roczniakiem w chuście tak jak codziennie).

    Wiadomo, jeśli kobieta nie ćwiczy siłowo to nie może nagle w ciąży rzucić się na ciężary. Ale w zdrowej, niezagrożonej ciazy nienalezy wręcz "leżeć i pachnieć". Tym bardziej przed!

    A sport to zdrowie :)

    Nowanna lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja je robiłam kiedyś to pod światło było widać takie błyszczące, jak śliskie miejsce na kreskę. Ale żadnych cieni nie miały.
    Jak się teraz zmieniło to nie wiem 🤷

    Pokaż co tam wysikalaś :D
    Na razie jakieś cienie różowawe mi majaczą, ale nawet aparat tego nie uchwycił, więc póki nie przejdą testu aparatu, to uznaję za negatywy. Ale te Twoje wczorajsze sikanie mnie natchnęło, liczę na opary szczęścia 😁

    Nataliii, ELka, RiverS, .aś., Anett93, Marikamb lubią tę wiadomość

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Ja trenuje normalnie 😄

    Super :). Ja właśnie nie chce popadać w paranoje już, wiec robię wszystko normalnie, tzn staram się 😄.

    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Na razie jakieś cienie różowawe mi majaczą, ale nawet aparat tego nie uchwycił, więc póki nie przejdą testu aparatu, to uznaję za negatywy. Ale te Twoje wczorajsze sikanie mnie natchnęło, liczę na opary szczęścia 😁

    Wysyłam ci moc 🌟🌟🌟

    Ile DPO jesteś?

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Pink test 🥹🥹🥹

    IMG-20230117-140240.jpg

    Serdeczne gratulacje 🥰 teraz już tylko do przodu 💪🏼🍀

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Ja trenuje normalnie 😄
    Tak samo 👍

    Nowanna lubi tę wiadomość

  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chwile mnie nie było bo relaksowałam sie u fryzjera a tu takie wiadomości!!!!! Sara już chyba mozna gratulować!!
    Widać beta rośnie jak szalona po testach!
    Daj znać jaka wyszła z krwi!!!

    🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe brzmi super obiecująco 🤞🤞🤞 ściskam kciuki

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem, że czuje się okresowo. W sumie w sobotę, niedzielę i dziś czuję lekko brzuch jak na okres :( coś chwilę porobie to mnie ciągnie albo jakby mi biodra rozpychalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 14:34

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:39

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:39

    Pauli19, Longanimity, nick nieaktualny, Lipcowa, Mart768, Bambi92, Nataliii, agentka93, oloska, ChocoMonster, Claire, Sara30, .aś., Aleksandra_joanna_p, Ancalime, Vivico, Jo88, Anett93, Cotakoza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Pochwalę się chociaż witaminą D3: 54,70 💪🏼
    Łał, jaką dawkę i jak dlugo stosowałaś?

    agentka93 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Kurde, badałam dziś TSH, bo odkąd brałam Euthyrox25 wynik sukcesywnie spadał. I tak:
    Styczeń 2022: 2,83
    Kwiecień 2022: 2,34
    Czerwiec 2022: 2,07
    Sierpień 2022: 1,41
    Listopad 2022: 0,68
    Ten ostatni wynik już mnie zmartwił i napisałam wtedy do ginekolog, ale kazała dalej brać Euthyrox. Chwilę jeszcze go brałam, ale później na własną rękę odstawiłam. Spodziewałam się, że wynik poszybuje w górę, a tu szok. Dzisiejszy wynik TSH: 0,24 🤯 To już poniżej normy..

    Ja miałam w listopadzie wynik TSH 0.640 ale też kazała brać przed 5 dni ta samą dawkę a w weekend mniejszą tylko ja mam Hashimoto

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Wysyłam ci moc 🌟🌟🌟

    Ile DPO jesteś?
    9/10 dpo

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie mi coś doradzić 😀 mam taką głupia w sumie rozkminę. Jestem jeszcze przed owu ale obstawiam że będzie jakoś do tygodnia. No i okazuje się że jest możliwość że wyślą mnie z pracy w delegację i przy obecnych przewidywaniach loty byłyby dosłownie w dni spodziewanej 🐒.
    Jak myślicie jakby się udało to czy loty na samym początku ciąży mogłyby jej jakoś zaszkodzić? Wiadomo nie ma gwarancji że się uda ale teraz zaczynam się zastanawiać czy nie odpuścić starań w tym miesiącu?

    Wiem że głupie pytanie ale chciałabym poznać wasze opinie 😅

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Kurde, badałam dziś TSH, bo odkąd brałam Euthyrox25 wynik sukcesywnie spadał. I tak:
    Styczeń 2022: 2,83
    Kwiecień 2022: 2,34
    Czerwiec 2022: 2,07
    Sierpień 2022: 1,41
    Listopad 2022: 0,68
    Ten ostatni wynik już mnie zmartwił i napisałam wtedy do ginekolog, ale kazała dalej brać Euthyrox. Chwilę jeszcze go brałam, ale później na własną rękę odstawiłam. Spodziewałam się, że wynik poszybuje w górę, a tu szok. Dzisiejszy wynik TSH: 0,24 🤯 To już poniżej normy..
    Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam czy jak potencjalnie spadnie mi wynik do tego pożądanego pobliża 1, to czy całkiem się odstawia euthyrox czy trzeba już brać cały czas dalej.

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agn a jak dzisiaj sie czujesz? ☺️ Chorobsko odpuszcza? :)

    Nowanna tak jak dziewczyny wspominały - sport to zdrowie :) ja do ujrzenia dwóch kresek mam zamiar żyć normalnie - tabata, basen i co tam dusza zapragnie ☺️

    Mart768 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Ja miałam w listopadzie wynik TSH 0.640 ale też kazała brać przed 5 dni ta samą dawkę a w weekend mniejszą tylko ja mam Hashimoto
    Ja z 4.75 w 3 miesiące zeszłam do 0.09 🙉 potem lekarka mi ustawiła dawki na 100 4x w tyg i 112 3x w tyg i teraz już jest ok. Też mam Hashimoto 😂

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ