Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    River pewnie, że widać!!
    Jaki to test?
    Facelle strumieniowy?

    Ja miałam taki cień przy becie prawie 10 :D

    RiverS lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RiverS, oczywiście że widać ;) mialam taka sama 11/12 dpo. Trzymam kciuki ❤️❤️❤️

    U mnie beta z wczoraj 124, progesteron 26,10 🥺🤞🍀jutro powtórka bety. 🤫🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 08:30

    dominikawa, Ancalime, RiverS, agentka93, Kania_czubajka, rozalaa, nesairah, Pfry, Anett93, Maiora, .aś., SandraH.97, makówka, ELka, LikePink, Kropkaxyz, Mart768, Niaha, Stysia16, Lipcowa, Domi94, gattina, Aleksandra_joanna_p, Evondita82 lubią tę wiadomość

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RiverS wrote:
    Hej dziewczyny, dziś 9 dpo, mąż wyszedł a ja biegiem do łazienki sikać 😅

    BB1-AC132-B1-C4-4539-A855-DD0-DB5682985.jpg

    Widzicie coś? Po 14 będę wychodzić to wejdę po drodze do rosska. Nie chce się nakręcać, ale mi coś majaczy
    Ja tez widze :) <hurra>

    RiverS lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • RiverS Autorytet
    Postów: 393 654

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    River pewnie, że widać!!
    Jaki to test?
    Facelle strumieniowy?

    Ja miałam taki cień przy becie prawie 10 :D

    Dokładnie tak, zawsze go rozmontowuje bo to okienko mi płata figle wzrokowe 😅

    26
    hashimoto + niedoczynność
    marzec 2022 usunięta torbiel jajnika 8 cm

    👩🏼‍🍼 Tosia 🤍
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    as,Kamsi 😙

    .aś. lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha u mnie jakiej bieli by nie było to żaden nie poszedł do kosza w plastiku 😂 odrazu demontaż 😂

    RiverS, ELka, LikePink lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!


    RiverS no pewnie, że widać :)

    doris.93 kciuki żeby beta rosła!

    nick nieaktualny, RiverS lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RiverS wrote:
    Hej dziewczyny, dziś 9 dpo, mąż wyszedł a ja biegiem do łazienki sikać 😅

    BB1-AC132-B1-C4-4539-A855-DD0-DB5682985.jpg

    Widzicie coś? Po 14 będę wychodzić to wejdę po drodze do rosska. Nie chce się nakręcać, ale mi coś majaczy

    Całkiem dobrze widzę 🤞

    RiverS lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to,ze te plastiki niepotrzebne,mogliby środowiska nie zaśmiecać i jeszcze niższe ceny byłyby za same paski 😅


    Ja już wyszłam z labu,szybko poszło.Tylko na wyniki trzeba czekać aż trzy dni :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 08:48

    RiverS, Nowanna, Ancalime, rozalaa, Stysia16 lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadzieja na wcześniejszą owu chyba się trochę ulatnia. 16dc, a tu testy ciemnieją bardzo powoli... szyjka tak wysoko, że praktycznie jest nieuchwytna, ale śluzu to ja nie widzę... :/ Może pojawi się owu na weekend, akurat na randkę z mężem idziemy :D

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za chwilkę nadrobię forum, przez nadgodziny w pracy nie miałam wcześniej czasu na to.

    Proszę powiedzcie, czy to może być oszukaniec?

    IMG-20230124-085008.jpg

    Ciąża w tym miesiącu jest aż niemożliwa 🤯

    SandraH.97, ChocoMonster, Kania_czubajka, Ogoorkowa, Idawoll, Anett93, RiverS, ELka, Ancalime, Emka06, Meeg, .aś., Pauli19, rozalaa, LikePink, Mart768, M94, dominikawa, Stysia16, Lipcowa, Domi94, Hach, Aleksandra_joanna_p, Evondita82 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny, za chwilkę nadrobię forum, przez nadgodziny w pracy nie miałam wcześniej czasu na to.

    Proszę powiedzcie, czy to może być oszukaniec?

    IMG-20230124-085008.jpg

    Ciąża w tym miesiącu jest aż niemożliwa 🤯

    Dla mnie wyraźny cień! Na oszukańca nie wygląda, widać gołym okiem.
    Wszystko jest możliwe :D

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny, za chwilkę nadrobię forum, przez nadgodziny w pracy nie miałam wcześniej czasu na to.

    Proszę powiedzcie, czy to może być oszukaniec?

    IMG-20230124-085008.jpg

    Ciąża w tym miesiącu jest aż niemożliwa 🤯
    Widze!! Dużo tu na forum niemożliwych ciąż 😁 Jak na moje różowy cień 🤞
    Masz jeszcze jakiś inny test by siknąć? Czy może od razu lecisz na bete?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2023, 09:08

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny, za chwilkę nadrobię forum, przez nadgodziny w pracy nie miałam wcześniej czasu na to.

    Proszę powiedzcie, czy to może być oszukaniec?

    IMG-20230124-085008.jpg

    Ciąża w tym miesiącu jest aż niemożliwa 🤯
    Ładna kreska 🥰

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • makówka Koleżanka
    Postów: 48 58

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozaline wrote:
    Chodź do nas, razem raźniej 😊
    Namówiłaś :D

    RiverS, Niaha widać krechy!!! <3

    ♀️ 30l ♂️ 32l

    +🐕
    starania od: listopad 2022

    PrenaCaps Multi1 + PrenaCaps DHA, magnez, olej lniany, wit. D
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Widze!! Dużo tu na forum niemożliwych ciąż 😁 Jak na moje różowy cień 🤞
    Masz jeszcze jakiś inny test by siknąć? Czy może od razu lecisz na bete?

    Na betę pobiegnę od razu jak tylko spotkania się zakończą.
    Jestem totalnie w szoku, nawet nie wiem po co ten test robiłam, chyba jako uzależnienie od sikania.

    Nowanna lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Na betę pobiegnę od razu jak tylko spotkania się zakończą.
    Jestem totalnie w szoku, nawet nie wiem po co ten test robiłam, chyba jako uzależnienie od sikania.
    Jeśli masz jeszcze jakiś test, to zrób i sprawdź czy kreska ciemnieje. Jeśli beta dopiero wystartowała, to ta kreska powinna chociaż delikatnie ciemieć z godziny na godzinę. Jak dla mnie to na pewno nie jest oszukaniec, widzę tam kolor różowy. Zaciskam kciuki do czerwoności! 🍀🤞

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Dziewczyny, za chwilkę nadrobię forum, przez nadgodziny w pracy nie miałam wcześniej czasu na to.

    Proszę powiedzcie, czy to może być oszukaniec?

    IMG-20230124-085008.jpg

    Ciąża w tym miesiącu jest aż niemożliwa 🤯

    No dla mnie to nie jest oszukaniec 😉

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Na betę pobiegnę od razu jak tylko spotkania się zakończą.
    Jestem totalnie w szoku, nawet nie wiem po co ten test robiłam, chyba jako uzależnienie od sikania.

    Czemu Twoim zdaniem ciąża niemożliwa? :D Było cimcirimci, to jest szansa zawsze! Gratulacje :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Jeśli masz jeszcze jakiś test, to zrób i sprawdź czy kreska ciemnieje. Jeśli beta dopiero wystartowała, to ta kreska powinna chociaż delikatnie ciemieć z godziny na godzinę. Jak dla mnie to na pewno nie jest oszukaniec, widzę tam kolor różowy. Zaciskam kciuki do czerwoności! 🍀🤞

    No właśnie mam test ale innej firmy, więc nie wiem czy coś pokaże. A za godzinę to już pewnie w labie będę 😅

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ