Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Beta 359 🥹
    Progesteron 27,48 🥹

    Gratulacje:))

    Bezimienna lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Całe szczęście, że zrobiłam. Tylko że jest piątek a ja nic nie zrobię jeśli lekarz mi dziś nie odpisze.

    Beta prawie 1550 (z 666) ale progesteron spadł do 12,9 😭

    Domi94 lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris.93 wrote:
    A który jestes dzień po owulacji? Miałaś jakiś monitoring, testy itp?

    Nie, tylko odczucia, 11 dpo

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    Gratulacje:))
    Dziękuję ❤️



    Sara, a pomoc na zapytaj lekarza? Powinni ci przepisać dupka na receptę.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Mam wyniki. Całe szczęście, że zrobiłam. Tylko że jest piątek a ja nic nie zrobię jeśli lekarz mi dziś nie odpisze.

    Beta prawie 1550 (z 666) ale progesteron spadł do 12,9 😭

    Wiesz jak to z tym progiem jest... wydziela się pulsacyjnie. Prawie 13 masz, to nie jest jakiś tragiczny, plamień nie masz chyba?

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Wiesz jak to z tym progiem jest... wydziela się pulsacyjnie. Prawie 13 masz, to nie jest jakiś tragiczny, plamień nie masz chyba?

    Nie, na szczęście nie. Po prostu obawiam się, że może spadać a przez weekend będę miała związane ręce.

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka dobrze mieć w głowie też plan B jeśli to będzie na Ciebie działało kojąco. Jednak trzymam kciuki aby nie był potrzebny 🤞🏻

    Sara a masz możliwość podejść do lekarza albo zadzwonić do niego na prywate? Może udałoby mu się przepisać Ci chociaż proga ☺️

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Agentka dobrze mieć w głowie też plan B jeśli to będzie na Ciebie działało kojąco. Jednak trzymam kciuki aby nie był potrzebny 🤞🏻

    Sara a masz możliwość podejść do lekarza albo zadzwonić do niego na prywate? Może udałoby mu się przepisać Ci chociaż proga ☺️

    No właśnie on przyjmuje tylko w piątki do południa u mnie w mieście. Numeru też nie mam. Napisałam mu maila tylko pytanie, kiedy go odczyta 😏

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara a może jakaś teleporada w ostateczności, jeśli nie odpowie?

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Receptomat może?

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny poniżej link do ankiety :)
    Wkleję również w swojej stopce żeby łatwiej było znaleźć :)
    Dajcie znać gdyby było coś nie tak ;)
    Głosy można oddawać do niedzieli do 16tej :)

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdl-2f0oxmPzFtoPigOklvy_nRI2moA8FQFks5kDriPE24JwQ/viewform?usp=sf_link

    Zagłosowałam, świetne propozycje 😁

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik drugiej bety: 1128 :) Przyrost 204%

    Bezimienna , Pucz, Natosia, Niaha, rozalaa, nesairah, LikePink, Nowanna, Anett93, Lipcowa, makówka, .aś., SandraH.97, Wiara Nadzieja Miłość, Evondita82, Aleksandra_joanna_p, Ancalime, MimiM29, Rozaline, ELka, Maiora, Domi94, Amunicja, Idawoll, Beezi, gattina lubią tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Mam wynik drugiej bety: 1128 :) Przyrost 204%
    Wow ❤️

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak się zastanawiam czy ten przyrost nie jest za wysoki?

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Teraz tak się zastanawiam czy ten przyrost nie jest za wysoki?

    Nie, teź takie miałam z synem:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • 01lilibeth01 Ekspertka
    Postów: 152 124

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    Nie, teź takie miałam z synem:)

    Uff, już się wystraszyłam, że może bliźniaki :D:D

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01lilibeth01 wrote:
    Mam wynik drugiej bety: 1128 :) Przyrost 204%

    Ja zauważyłam że te przyrosty tak skaczą. Ja raz miałam prawie 400%, potem ok 100%, raz 160%
    Lepiej tak niż za mało :)


    Poczekam na odpowiedź doktorka a gdyby się coś działo (np plamienia) to pojadę na świąteczną opiekę. A w poniedziałek powtórzę badania tak czy inaczej

    01lilibeth01, Maiora lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ktoś z tego wątku musi przecież mieć dwa szkraby :D

    Lipcowa, Ogoorkowa, Sara30, Ancalime, Domi94, Niaha, Idawoll lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • LikePink Przyjaciółka
    Postów: 101 212

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara holipka zamiast się uspokoić to pewnie masz pełno myśli w głowie 😒 No niby ten próg powinien rosnąć wraz z betą ale może faktycznie był akurat spadek a miałabyś 20ng.Mam nadzieję, że w poniedziałek wyniki będą dobre i Cię uspokoją 😘

    Pucz gratuluję ślicznego kropka🥰 niech rośnie zdrowo 😃

    Wybaczcie, że tak z doskoku - nadrobię Was jak maluchy pójdą spać 🙂

    Pucz lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019❤️
    2021💙
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 497 601

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem nowa. Proszę o konsultację - do oulacji blisko czy coś nie tak z nim?
    https://ibb.co/9G99VhY

    04.2023 💔8tc
    18.12.2023💔19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas💔
    Kiedyś Cię przytulę😍
    12.2024 ⏸️ Grudniowy cud💫🌈
    Trombofilia złożona: v-leiden, PAI-1, MTHFR
    👫Kariotypy prawidłowe, ryzyko 1%
    25.09.24 🟢
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ