X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa : :*

    kochane czemu to tak musi się dziać? tyle kobitek poroniło właśnie w tym okresie;/ nawet jak byłam w szpitalu to nie byłam sama...

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 14 marca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Toa : :*

    kochane czemu to tak musi się dziać? tyle kobitek poroniło właśnie w tym okresie;/ nawet jak byłam w szpitalu to nie byłam sama...
    Nie wiem z czego to wynika. Moze teraz kobiety sa slabsze? W sensie ich organizmy. My dzisiaj zaczelismy 15tydzien (14tc+0d), i mimo ze minal okres najwiekszego zagrozenia, to i tak kazdego dnia sie boje.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziwie Ci się, że się boisz. ja aż strach mi myśleć o tym jak będę już w upragnionym stanie błogosławionym jak będę się bała o każdy dzień. człowiek dba o siebie bierze witaminy, a takie co wpadają przez większą część czasu nie wiedzą, że są w ciąży a przez reszte myślą jak pozbyc się dziecka to tu dopiero się serce kraja;/ a później rodzą zdrowe dzieci ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u Was słychać? Jak tam Wasze bąbelki ? A te dziewczyny z Aniołkami jak się czujecie?

‹‹ 143 144 145 146 147
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ