X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suoer za tem trzymam kciuki ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że pusto . Byłam dziś na monitoringu pierwszym i ostatnim bo był płyn w zatoczce duglasa owulacja byla z lewego jajnika (jestem w 12 dc ) ale mam też mała cyste więc owu skoro była to raczej słabej jakości i nawet jakbyśmy się wcelowali to i tak Tym razem nic z tego. Mam zrobić badanie amh żeby określić rezerwę jajnikowa jeśli wyjdzie ok to mogę być spokojna i poczekać do końca roku z in vitro (mówiłam że nie mam już siły i chce spróbować końcem roku jeśli do tego czasu się nie uda ) a jeśli nie to trzeba jak najszybciej iść do kliniki bo czas działa na moją niekorzyść. Poza tym mam brać duphaston od 16 dc do pojawienia się miesiączki i tak cały czas . Poza tym nie mierzyć temperatury nie wykonywać testów owulacyjnych i nie czytać nic o ciazach i staraniach na necie . Jednym słowem odciąć się od wszystkiego , wyłączyć myślenie .... także tym razem muszę przestać odwiedzać forum bo to może pomóc chyba ze okaże się ze moją rezerwa jest kiepska to szybko wrócę bo i tak do czasu inseminacji nic się nie wydarzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 18:15

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja mam zbyt dużo na głowie ale na bieżąco wchodzę i sprawdzam czy któraś z was coś napisała .
    Girl uważam , że powinnaś się odciąć ale niekoniecznie od ludzi ( nas ) bo jak widzisz My jedyne nie rozmawiamy tak o ciążach a Ty zawsze jak piszesz to tylko o jednym . Zamiast czasem napisać co u Ciebie , co u Nas ... no nic . Mam nadzieje ze ogarniesz myśli i będziesz z nami nadal rozmawiać ale na tematy niedzieciowe :)
    Y
    Co do cysty to aż dziwie się bo jest mnóstwo koviet co normalnie z nimi zachodzą ,.bądź w xiazy się robią :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj super by było gdybym zaszła mimo niej ale nie sądzę bo podczas ostatniego seksu czułam uderzenie o szyjke więc była nisko . Teraz mam brać duphaston i jutro go wykuoie , na razie przez 10 dni później już do miesiączki ... może chociaż in vitro pomoże bo już naprawdę sil nie mam . Ginekolog mówiła ze i tak przy tym trzeba mieć "czysta głowę " . Boję się tej punkcji jajnikowej bo to kojarzy mi się z bólem ... wiem o teraz będę musiała unikać tego tematu także nawet jak tu zostanę to nie dziwcie się proszę jak na temat dzieci nie będę się wypowiadać.
    Obecnie wkładam na stronę ubrania dziecięce jutro będę damskie i pewnie męskie też się uda bo ich jest mało . Najgorzej jest sie zebrać żeby od rana wziąć się do roboty , przeważnie odkładam wszystko na popołudnie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl fajnie bo oczyści Ci się trochę może glowka. No mnie też to się z bólem kojarzy ale pew nie tak nie jest :) jej pamiętam jak mnie chcieli juz słac i D na in vitro i nagle stał się cud natury ;)


    Jeny ale się laski rozchorowalam. Jakieś grypsko mnie złapalo. Wszystkie mięśnie mnie bolą jeszcze mam od tygodnia prawie ogromny ból pleców z lewejściem st r ony łopatki a wczoraj mi aż dretwiala noga i reka.lewa :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też jakieś przeziębienie łapie.
    Slyszalyscie o analizie pierwiastka włosa ? Chyba jeszcze tego spróbuję. .. to kosztuje 300 zł samo badanie plus witaminy to gdzieś może wyjść koło 800 zl wszystko zależy jakich witamin i pierwiastków mi brakuje. Trochę kosztuje ale i tak dużo mniej niż in vitro... może warto jeszcze tego sprobowac?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 marca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl nireeeee ! Myślę , że to bez sensu . Kupa pieniędzy . Odłoz je sobie lepiej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupa ale in vitro też ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 marca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba lepiej te 800 zł odłożyć juz na in vitro do.którego wcale dojść nie musi ale jeżeli dojdzie to już jakiś grosz jest . No każdy robi jak uważa , Ja wydała mnóstwo pieniędzy na leki , lekarzy i badania ale przestałam się w końcu doszukiwać i odstawiłam wszystko . Pomogło i polecam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie musi.. chyba ze moja rezerwa jest niska ale o tym dowiem sie za tydzien . A robiłaś takie badanie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 12:23

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 marca 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne , że robilam. Ja robiłam większość tych dziwnych nawet badań ale o tym badaniu pierwiastka włosa to słyszałam od Ciebie pierwszy raz , naprawdę .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki amh będą do 3 kwietnia.
    A widzisz a może to faktycznie pomaga. Były dziewczyny którym lekarze szans na naturalną ciążę nie dawali a po tych witaminach zaszły do 2 miesięcy . Był gość który miał taką z przerzutami do kości i po tym wyzdrowial a rak kości jest śmiertelna choroba . Organizm człowieka to chemia i może faktycznie jeśli coś sfankuje to reszta się sypie ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ja rozumiem ale nie możesz iść po prostu na badanie krwi witaminowe ? Będziesz wiedziała czego ci brakuje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę tylko co z tego jak te witaminy z aptek nie mają faktycznie tyle witamin ile piszą ? Wiem ze to drogi interes i może okazać się wyrzuceniem pieniedzy w błoto ale chce wszystkiego sprobowac żebym później nie plula sobie w brodę ze nie zrobilam wszystkiego . Poza tym jak wiadomo in vitro też może nie poskutkowac od razu i może się okazać ze trzeba więcej kasy niż 8 tyś. .. tata jeszcze namawia mnie żebym jechała skonsultować wszystko z tym profesorem ktory podobno jest najlepszy. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 10:50

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jedz , koniecznie. Ja konsultowane miałam z 3 lekarzami .
    Nie no jasne ale pamiętaj ze suplementy to suplementy ale witaminy są tez lekami


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale chociaż będę miała świadomość że zrobiłam wszystko . Do tego profesora też się przejade będę miała już wyniki amh i zobaczmy co on na to wszystko. .. jak to samo to już chyba zostanie mi tylko in vitro . Trochę też boję sie jej nie słuchać bo ostatnio jak mi się ten cykl wydluzal - po tym zapaleniu płuc - to kazała mi nic nie brać i czekać na @ a ja byłam zbyt niecierpliwa i wkurzona na swój organizm ze wzięłam dupka na wywołanie i może przez to mam tą cyste (mówiła ze jest z krwią prawdopodobnie )

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie fajnie jak z krwią . Musisz uważać by ona nie pękła. Nie możesz się przrdzwigac


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak by pekla to bym czuła ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja nigdy nie miałam krwistych torbieli , w ogóle nic takiego nie miałam prócz nie pekajavych pecherzykow które znikały z czasem . Znajoma moja miała krwista cyste i jej pękła , przedzwigala się i bach . Mówi ze ból nieziemsko i odrazę szpital bo niebezpieczne te czekoladowe są .ale nie chce Cię straszyć bo być może u ciebie nie ma tej krwi , nie jest potwierdzone na 100% ale i tak się oszczędzaj . Być może można nie czuć i nic się nie będzie działo ,ja opisuje przykład znajomej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to nie jest na 100 % krwisty . Na razie nic mi nie jest. Parę dni przed usg jak się schylilam to czułam klocie a teraz nic już . Mogło przed miesiączka się wchłonąć?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 772 773 774 775 776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ