X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Zakręcona no to gratulacje! :) Mam nadzieję, że wszystko było tak jak sobie wymarzyliscie :)
    My z teściami za długo już mieszkamy dlatego zawsze mnie dziwi jak ktoś się cieszy z tak długiej wizyty teściów :D Ale w czerwcu ma się kończyć budowa ich mieszkania także liczę że za rok będą się wyprowadzać:)
    A obie wracacie do starej pracy czy coś nowego szukacie? I co z dziećmi? Żłobek, opiekunka?
    U nas córeczka wymarzona. Rozrabia konkretnie. Mam wrażenie że ta ciążę trochę gorzej znoszę ale faktem jest też że wtedy miałam więcej odpoczynku i luźniejszą pracę. Ale cóż... od września dostałam awans jak chciałam i podwyżkę większą niż się spodziewałam. Umowę też przedłużamy więc przynajmniej moje wysiłki i poświęcenie nie poszło na marne. Także wrzesień chce pracować, W październiku jeszcze trochę i parę dni urlopu który mi został żeby łącznie więcej niż pół miesiąca było bo wtedy zus jakoś to zalicza jakoś jako cały miesiąc.
    Prxypomnij mi na kiedy ty masz kochana termin ? Gratuluje coreczki <3 i awansu .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje . !:) tak , bylo wspaniale. Wiele gosci mowi ze to najlepsze wesele na jakim byli takze musialo byc dobrze . Chyba , ze tak specjalnie mowili hahaha.
    Ja do nowej pracy ide :) bede pracowac razem z Mama i Ojczymem w jednej fabryce.
    Ja lubie w domu miec kogos ... owszem cenie sobie spokoj i cisze swoja ale za dlugo chyba w zyciu bylam daleko od wszystkich wiec kwestia ze moja mama przyjezdza tak mnie cieszy ze oszaleje w srodku w koncu hahaha . Zreszta Ja mam naprawde fajnych rodzicow i Tesciowa . Luzna 40stka z ktora mozna gadac jak z kolezanka :)
    Moj maly bedzie w domu , bedziemy sie wymieniac opieka nad nim plus chce postarac sie o przedszkole . Od stycznia mozemy miec 15 h dla malego a chce postarac sie moze o 30 jak sie uda . Zobaczymy :)

    futuremama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mojego syna hehe
    Fajnie ze wszystko na spokojnie idzie :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochanie . Ja dopiero do pracy ide najprawdopodobniej od 20 wrzesnia.
    Ten tydzien w domku jeszcze , na poczatku nastepnego lece na tydzien do Polski pozalatwiac troche spraw i po Mame bo z ojczymem do Nas lecą. Wracam i ruszam pelna gebą. :)


    Ja to chcialbym juz styczen to bym po nowym roku w koncu mogla zaczac starania a zarazem dobrze jest jak jest i co ?! No Baba typowa niezdecydowana.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 września 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie . Wiesz mnie wygodnie jest jak jest bo jestem wolna ze tak powiem jak mam opieke nad malym . Nie jestem przywiazana ze a noworodek a kp itp wiesz o co chodzi napewno a zarazem wiem ze drugie dziecko chce i to juz niedlugo . Po prostu do stycznia mam troche planow i ciaza troche by mi je pomieszala. :)
    Mowie otwarcie , pozatym popracowav znow chce trovhe i dopiero w kolejna ciaze zavhodzic.

    Generalnie styczen to taki najwczesniejszy termin bo mnie sie marzy zimowe typowo albo najlepiej wiosenno badz wakacyjny dzidzius hehe ale marzyc sobie mozna przy staraniach hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 września 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daaaaaaj spokoj hahaha jakie to glupie gadanie . :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 września 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Nam sie sprawdzil kombinezon taki cienszy a pod spod nie zakladalam mega duzo ubran tez ale samych rajtuz tez nie , nie typowo zimowy bo mielismy taki wlasnie spiworek do wozka cieply plus zawsze pod spiworkiem kladlam cienki kocyk i dopiero go zamykalam . Plus ta od wozka przykrywka. Buda i wsio . Tak moj syn chodzil przy -15 nawet na 2-4 godzinne spacery. Nigdy nie byl chory ani przemarzniety. Dla Nas wystarczylo a byl naprawde cieplolubnym dzieckiem. Dopiero mu sie zmienilo ze spi poodkrywany po skonczonym roku hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas zakryje sie malego choc nie zawsze :D ale co z tego ,zakryje go wyjde a on sie rozkopie hahaha . Koldra czesto na ziemi a on spi w najlepszw na lozku hahah


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka...styczniówka się dołącza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 10:27

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futu jak sie masz ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaaaaaaalo :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 793 794 795 796 797
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ