Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. ;-)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku.
    Mam mase roboty na glowie... Po prostu miesiac do slubu i najwieksze dopinanie wszystkiego, zalatwianie. Mam przeczucia ze jeszcze cos będzie nie tak... :-/
    Takto jutro lecimy juz do Polski z Oskim.

Futu mocne kciuki za wizyte

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kuku.
    Mam mase roboty na glowie... Po prostu miesiac do slubu i najwieksze dopinanie wszystkiego, zalatwianie. Mam przeczucia ze jeszcze cos będzie nie tak... :-/

Wszystko będzie dobrze. ;-)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kuku.

Tak to jest, niby wiele rzeczy ogarnięte a na koniec i tak jest sajgon :D bo wszystko trzeba podomykać :)

Ja po wizycie, Groszek ma 1,82 cm, we właściwym miejscu sobie rośnie i serducho bije <3

Trochę się uspokoiłam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 11:54

Mordeczka lubi tę wiadomość

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 8 maja 2018, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :D
    Co tam jak tam :D
    U mnie ok pogoda cudowna więc korzystamy od rana do wieczora :D

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 10 maja 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mordeczka, nie ma to jak refleks dwudniowy :D
    My majówkę poza wro spędziliśmy i też mały cały dzień na podwórku spędzał. Teraz już powrót do rzeczywistości, ale ten się przyzwyczaił tylko cały czas chciałby na dworze być :D A tu już nie ma tak dobrze że drzwi otwierasz i idź dziecko :D

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;) co tam ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo A pomalutku do przodu :D

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Widze forum nam znow umarło...
    Futu jak sie czujesz ? :)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no znowu "zdycha" :/

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jak tam u Was?
    Mordeczka zniknęłaś mi z pola widzenia i nie wiem gdzie Cię szukać :D
    Zakręcona Ty już poślubiona? :)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Hej dziewczyny :) Jak tam u Was?
    Mordeczka zniknęłaś mi z pola widzenia i nie wiem gdzie Cię szukać :D
    Zakręcona Ty już poślubiona? :)
    Dzien dobry !!!!
    Nareszcie ktos sie odezwal , moze jednak to forum odzyje . Nie zagladalam tutaj bo mowie nikt niv nie pisze . :) a jednak chociaz jedna wiadomosc .

Tak kochana , juz od 3 miesiecy jestem ZONA :P
    jak Ty slonce sie czujesz , dobrze widze ze bedzie dziewczynka ?♡

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogolnie u Nas wszystko dobrze . :)
    Mieszka u Mnie Tesciowa do pazdziernika bo Tesciu juz do Pl wyjechal konczyc remont nowego domu a Ona jeszcze chwile sobie pracuje . Moja Mama z Ojczymem przylatuja do nas 18 wrzesnia na kilka miesiecy. Chata pelna ludzi ale przeszczesliwa jestem , ze Mamuska moja bedzie nareszcie troche u Mnie .
    Takto to lece za 1,5 tygodnia do Polski na tydzien sama pozalatwiac sprawy . Mielismy zaczac starania po slubie ale zdecydowalam sie na powrot od wrzesnia do pracy i dopiero po nowym roku sobie cos pomyslimy. :) tym bardziej ze many dwa wyjazdy pod rzad . Grudzien zakopane , wraxamy i na nastepny dzien lrcimy na Teneryfe na tydzien takze vhce sie zabawic a nie z brzuszkiem smigac hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem kochana. :)
    U mnie pomalutku do przodu :D
    Narazie wstrzymuję starania z mężem, bo chce wrócić do pracy ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 12:12

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no to gratulacje! :) Mam nadzieję, że wszystko było tak jak sobie wymarzyliscie :)
    My z teściami za długo już mieszkamy dlatego zawsze mnie dziwi jak ktoś się cieszy z tak długiej wizyty teściów :D Ale w czerwcu ma się kończyć budowa ich mieszkania także liczę że za rok będą się wyprowadzać:)
    A obie wracacie do starej pracy czy coś nowego szukacie? I co z dziećmi? Żłobek, opiekunka?
    U nas córeczka wymarzona. Rozrabia konkretnie. Mam wrażenie że ta ciążę trochę gorzej znoszę ale faktem jest też że wtedy miałam więcej odpoczynku i luźniejszą pracę. Ale cóż... od września dostałam awans jak chciałam i podwyżkę większą niż się spodziewałam. Umowę też przedłużamy więc przynajmniej moje wysiłki i poświęcenie nie poszło na marne. Także wrzesień chce pracować, W październiku jeszcze trochę i parę dni urlopu który mi został żeby łącznie więcej niż pół miesiąca było bo wtedy zus jakoś to zalicza jakoś jako cały miesiąc.

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Zakręcona no to gratulacje! :) Mam nadzieję, że wszystko było tak jak sobie wymarzyliscie :)
    My z teściami za długo już mieszkamy dlatego zawsze mnie dziwi jak ktoś się cieszy z tak długiej wizyty teściów :D Ale w czerwcu ma się kończyć budowa ich mieszkania także liczę że za rok będą się wyprowadzać:)
    A obie wracacie do starej pracy czy coś nowego szukacie? I co z dziećmi? Żłobek, opiekunka?
    U nas córeczka wymarzona. Rozrabia konkretnie. Mam wrażenie że ta ciążę trochę gorzej znoszę ale faktem jest też że wtedy miałam więcej odpoczynku i luźniejszą pracę. Ale cóż... od września dostałam awans jak chciałam i podwyżkę większą niż się spodziewałam. Umowę też przedłużamy więc przynajmniej moje wysiłki i poświęcenie nie poszło na marne. Także wrzesień chce pracować, W październiku jeszcze trochę i parę dni urlopu który mi został żeby łącznie więcej niż pół miesiąca było bo wtedy zus jakoś to zalicza jakoś jako cały miesiąc.
    Prxypomnij mi na kiedy ty masz kochana termin ? Gratuluje coreczki <3 i awansu .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje . !:) tak , bylo wspaniale. Wiele gosci mowi ze to najlepsze wesele na jakim byli takze musialo byc dobrze . Chyba , ze tak specjalnie mowili hahaha.
    Ja do nowej pracy ide :) bede pracowac razem z Mama i Ojczymem w jednej fabryce.
    Ja lubie w domu miec kogos ... owszem cenie sobie spokoj i cisze swoja ale za dlugo chyba w zyciu bylam daleko od wszystkich wiec kwestia ze moja mama przyjezdza tak mnie cieszy ze oszaleje w srodku w koncu hahaha . Zreszta Ja mam naprawde fajnych rodzicow i Tesciowa . Luzna 40stka z ktora mozna gadac jak z kolezanka :)
    Moj maly bedzie w domu , bedziemy sie wymieniac opieka nad nim plus chce postarac sie o przedszkole . Od stycznia mozemy miec 15 h dla malego a chce postarac sie moze o 30 jak sie uda . Zobaczymy :)

futuremama lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja mama notorycznie ciśnie podnosi także ten :D Dobrze, że mam niskie to nie zaszkodzi małej :D
    To fajnie, że możecie się zmieniać w opiece ale przedszkola też życzę :)
    My dziś byliśmy 2h na adaptacji no i od pn start. Zobaczymy. 3 tyg miał przerwy od żłobka bo tydzień był nieczynny a 2 tygodnie wzięliśmy urlopu żeby nie było tak że w pt żłobek a w pn przedszkole. Póki co mu się podoba, z tym że dzieci i panie miał w nosie tylko zabawki się liczyły:D
    Auta jego miłość :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 16:21

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 1 września 2018, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mojego syna hehe
    Fajnie ze wszystko na spokojnie idzie :)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już bym chciała grudzień. Wiem że jeszcze będę żałować tych słów :D Ale chciałabym, żeby mała już była z nami :)
    Zaczynam się stresować ale jeszcze za szybko żeby ogarniać wiele rzeczy. Niestety wizja pierwszego porodu nie dodaje otuchy więc chciałaby już być po :D

Zakręcona Ty już w pracy?

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
‹‹ 800 801 802 803 804
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.