X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    mala29_ wrote:
    samirko widzę że chyba masz w brzuszku lokatora :) bo wykresik masz bardzo ładniutki :). Życzę Ci 2 kreseczek na teście :)


    laseczki jesteście kochane ale się obawiam ze nie ,tyle było rozczarowań i śluz już dziś mniej kremowy i go mało ehhh...

    oj juz tam malo go a ile bys chciala miec przeciez po nogach ci sie lac nie bedzie nie mysl zaraz o najgorszym moze bejbik lubi jak jest sucho

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za mokro tez nie moze byc, przeciez dziurka sie zamyka nie na odwrót:)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide spac laseczki samirko zycze pozytywnego testu a reszcie stosunkowo udanej nocy

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uciekam, jutro praca. do zobaczenie:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    ja na razie za testy nie łapie, nie ma sensu.ze niby wykrwa 2-3 dniowa ciaze... nie bardzo w to wierze. tydzien mi od owu minął i nic. ale na pewno za wczesnie, nie to co u Ciebie samira, nie wytrzymalabym z ciekawsci:)

    ja już ledwo myślę to taka niemoc,to bzdura ze taka ciążę wykrywa ,bo przecież nawet wtedy nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia a wtedy zaczyna dopiero coraz silniej działać hormon ciążowy hcg a po drugie każda kobieta ma w innym dniu cyklu owulację i zapłodnienie ...ja słyszałam wypowiedz gina ze test ciążowy z moczu najlepiej zrobić 2tyg po terminie @ a beta HCG z krwi po tygodniu od term. @...bo są bardziej wiarygodne wyniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe jesteście boskie ,może i racja na razie szyjka zalepiona :p


    dobranoc ,pozytywnych snów :)

  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamka! test neatywny:(:( i znów lekkie plamienia...chyba jednak przyjdzie @.. chociaż nie miałam typowych objawów i nadalnie mam no ale cóż..znowu nic..

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ssssssssss88 spokojnie u mnie ovu nie przyszła chyba Ferie zimowe se strzeliła ,ale za chwilkę zaczniemy nowy cykl to może ,się pojawi łaskawie ....

    aniczka, sssssss88 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przed chwila zrobiłam test paskowy i jedna krecha ,siedzę i ryczę jak głupia ,mam dość ,jestem do dupy :.. czuję się do dupy...

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Samira, Gosia, Meginka oraz dziewczyny które wiedzą coś na temat wyników spójrzcie proszę na moje i powiedzcie czy są ok bo się bardzo denerwuję a może wiecie co oznacza co oznacza, że stosunek LH do FSH powinien wynosić ok 1

    wklej je jeszcze raz
    Stosunke LH do FSH pozwala określic rezerwę jajnikową.Wyniki interpertuje się nastepująco:

    * Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki
    * Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową
    * Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna

    Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.

    Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2013, 10:01

    gocha04 lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja przed chwila zrobiłam test paskowy i jedna krecha ,siedzę i ryczę jak głupia ,mam dość ,jestem do dupy :.. czuję się do dupy...

    Samira! Nie ma tak! Ja w to nie wierzę! Według mnie test jeszcze nie wykrył ciąży. Fasolka się jeszcze sprytnie maskuje :)!. Pamiętaj, ja w maju też zrobilam test i była jedna kreska , 1.06 zrobiłam bete i jednak bylam w ciąży! Głowa do góry. Pzytulam cię mocno:* i w dalszym ciągu trzymam kciuki.
    Ja już w ogóle się na nic nie nastawiam , odpuściłam , mój facet obłożnie chory więc nawet nie mam do tego głowy. Podczytuję was, pomimo, że nie mam już ochoty się starać. Miałam sie zapisać do wątku lutowego, ale nie wiem czy w ogóe, jest sens.
    Trzymam kciuki za ciebie :*!!Za dwie kreseczki i przesyłam pozytywne fluidy!
    I nie mów tak ! Nie pozwalam ! Nie jesteś do d**py. Do d**py jest papier toaletowy, ale napewno nie ty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2013, 10:02

    aniczka, samira lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    noż kurrrr.... ! znowu teścior negatywny ! juz mnie nerwy biora, czyżby kolejny cykl bezowulacyjny???

    HA. ALE JAJA, TEŻ MIAŁAM @ 9 STYCZNIA I TEZ OD 5 DNI TESTY NEGATYWNE dzis 13 dc;-) Idento...jak w morde szczelił za przeproszeniem :-)

    Meginka a wykres na kiedy Ci wyznaczył przypuszczalny termin wystąpienia ovu? Bo mi 17-19 dc...

    mi wyznaczył na 11-13 dc bo mam bardzo krótkie cykle ok 24 dni. Słyszałam kiedyś że dziewczyny brały duphaston na wydłużenie cyklu, ale może mi się pomyliło. Ciekawe, co mi jutro gin powie, może tez mi coś przepisze i wreszcie się uda :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka, nie łam się kochana :) może jest za wcześnie żeby teścik wykrył fasolkę, albo te paskowe testy są do du*y :) A poza tym @ nie przylazła i jest ciągle nadzieja, więc wydmuchaj nochal i przestań płakać bo to i tak nic nie da, główka do góry, zaraz Cię ustawimy do pionu :) trzymaj się :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira trzymaj się kochana i nie poddawaj będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli.


    иιєиσямαℓиα za takie gadanie to powinnaś dostać po pupie.
    Trzeba wierzyć że będzie dobrze, ja też mam dzisiaj chwile załamania i tak myślę czy kiedykolwiek uda mi się zajść w upragnioną ciążę.
    Nawet pisałam dzisiaj do męża smsa który jest w pracy czy uda nam się zajść w ciąże. Mój mąż jak zwykle optymista wierzy że w przeciągu miesiąca nam sie uda. Podziwiam go że tak myśli bo ja mam gorsze przeczucia. Musimy wierzyć babeczki że nam się uda

    samira lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα a może nie będziesz musiała zapisywać się do lutowych staraczek, ostatnio pisałaś że serduszkowanie było w odpowiednim czasie i że pęcherzyk pękł więc może się uda jeszcze w styczniu :)
    a jak nie to będziesz kontynuować w lutym i nawet nie myśl o tym żeby się poddać!!!!! My wszystkie tutaj chciałybyśmy zajść już, teraz, od razu, ale chyba potrzeba nam cierpliwości :)
    Życzę Wam i sobie wytrwałości :)
    Bo ja też niecierpliwy nerwus jestem :)

    aniczka, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia26 wrote:
    No to ja również trzymam kciuki za starania!!! Trzymajcie również za mnie;) styczeń to dla mnie początek starań:D

    Ja też na początku miesiąca rozpoczęłam z mężem starania.Jesteśmy razem kolezanko!!!! Miesiączka moja przypada 26go-czyli już w tą sobotę!

    samira lubi tę wiadomość

    paulinadorota
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα a może nie będziesz musiała zapisywać się do lutowych staraczek, ostatnio pisałaś że serduszkowanie było w odpowiednim czasie i że pęcherzyk pękł więc może się uda jeszcze w styczniu :)
    a jak nie to będziesz kontynuować w lutym i nawet nie myśl o tym żeby się poddać!!!!! My wszystkie tutaj chciałybyśmy zajść już, teraz, od razu, ale chyba potrzeba nam cierpliwości :)
    Życzę Wam i sobie wytrwałości :)
    Bo ja też niecierpliwy nerwus jestem :)

    dokładnie tylko nielicznym kobietom udaje się zajść w ciąże za pierwszym razem (heh takim to dobrze :p ) trzeba do tego podejść na spokojnie i tyle bo inaczej nic z tego nie wyjdzie mimo dobrych chęci.

    Mój mąż też tak do mni zawsze mówi, cierpliwości nie ma nic od razu
    no i chyba miał rację

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 i Aneczka,widzę,ze razem przeżywamy podobne emocje-ja równiez pierwszy miesiąc zbliżam się do męża szczególnie w celu życiodajnym:-) hehe,mam juz syna 9 lat,a ja mam 29lat.Okres mam dostać w sobotę,oczywiscie "po drodze" strzeliłam juz 4 bezsensowne testy,ostatni dwa dni temu,który tylko mnie zirytował.Nie wiem czy rozpocząć pomiary,czy też zdać się na los (z moją małą pomocą),bo nie chcę też za bardzo szaleć z tymi pomiarami itd-to mało romantyczne:-).Ja zresztą wątpię w realny odczyt moich ewentualnych pomiaró ze względu na moją pracę-większość dyżurów mam nocnych-i co o tym myślicie? Co z mierzeniem temp,jeśli ma się tak rozregulowany tryb przez pracę?

    aniczka, samira, Kaczka86 lubią tę wiadomość

    paulinadorota
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Samira trzymaj się kochana i nie poddawaj będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli.


    иιєиσямαℓиα za takie gadanie to powinnaś dostać po pupie.
    Trzeba wierzyć że będzie dobrze, ja też mam dzisiaj chwile załamania i tak myślę czy kiedykolwiek uda mi się zajść w upragnioną ciążę.
    Nawet pisałam dzisiaj do męża smsa który jest w pracy czy uda nam się zajść w ciąże. Mój mąż jak zwykle optymista wierzy że w przeciągu miesiąca nam sie uda. Podziwiam go że tak myśli bo ja mam gorsze przeczucia. Musimy wierzyć babeczki że nam się uda

    źle mnie zrozumiałaś. Ja po prostu wrzuciłam na luz. Nie spinam się już tak, bo i tak jestem wściekła na to, ze nie wychodzi.

    aniczka, samira lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja przed chwila zrobiłam test paskowy i jedna krecha ,siedzę i ryczę jak głupia ,mam dość ,jestem do dupy :.. czuję się do dupy...

    o matko samirko tak mi przykro a ja glupia tak nalegalam na ten test ale wiesz ze to nie do konca znaczy ze nie zaciazylas ja jak bylam w ciazy to 2 testy wyszly negatywne i dopiero 3 potwierdzil wiec moze nic straconego glowa do gory nie jestes do dupy przestan tak nawet myslec sciskam mocno

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ