X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    aniczka wrote:
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Durex play chyba czerwony jak sie nie myle

    używaliśmy go kiedyś, fajny, tylko cała się po nim lepiłam :)

    a że lepki to nie problem;)

    AnnaB
  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja również trzymam kciuki za starania!!! Trzymajcie również za mnie;) styczeń to dla mnie początek starań:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 21:00

    paulinadorota lubi tę wiadomość

    oar83e3kj60etfgi.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, Gosia, Meginka oraz dziewczyny które wiedzą coś na temat wyników spójrzcie proszę na moje i powiedzcie czy są ok bo się bardzo denerwuję a może wiecie co oznacza co oznacza, że stosunek LH do FSH powinien wynosić ok 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 20:57

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    noż kurrrr.... ! znowu teścior negatywny ! juz mnie nerwy biora, czyżby kolejny cykl bezowulacyjny???

    HA. ALE JAJA, TEŻ MIAŁAM @ 9 STYCZNIA I TEZ OD 5 DNI TESTY NEGATYWNE dzis 13 dc;-) Idento...jak w morde szczelił za przeproszeniem :-)

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    noż kurrrr.... ! znowu teścior negatywny ! juz mnie nerwy biora, czyżby kolejny cykl bezowulacyjny???

    HA. ALE JAJA, TEŻ MIAŁAM @ 9 STYCZNIA I TEZ OD 5 DNI TESTY NEGATYWNE dzis 13 dc;-) Idento...jak w morde szczelił za przeproszeniem :-)

    Meginka a wykres na kiedy Ci wyznaczył przypuszczalny termin wystąpienia ovu? Bo mi 17-19 dc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    Meginka wrote:
    aniczka wrote:
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Durex play chyba czerwony jak sie nie myle

    używaliśmy go kiedyś, fajny, tylko cała się po nim lepiłam :)

    a że lepki to nie problem;)

    a ja nie radzę ich stosować bo zaburzają środowisko w pochwie a najwyżej coś takiego http://sklep.jestemplodna.pl/zel_wspomagajacy_poczecie_conceive_plus_75_ml-p23.html

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Sproboj Zel Wspomagajacy Poczecie Conceive Plus. Mozna go zamowic ze strony Jestemplodna.pl. :''został stworzony by wspomagać zapłodnienie. Opracowana naukowo i opatentowana formuła jest przeznaczona dla par starających się o dziecko, gdyż imituje ona właściwości płodnego śluzu szyjkowego i spermy. Wspomaga żywotność i ruchliwość plemników.
    Promuje zapłodnienie komórki jajowej.Zawiera jony wapnia i magnezu.
    Neutralne pH wraz z elektrolitami''
    Chyba warto sprobowac. Jedyny minus to cena- 69zl.Ja zamowilam wiec zobaczymy w nastepnym cyklu.

    samira lubi tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Samira, Gosia, Meginka oraz dziewczyny które wiedzą coś na temat wyników spójrzcie proszę na moje i powiedzcie czy są ok bo się bardzo denerwuję a może wiecie co oznacza co oznacza, że stosunek LH do FSH powinien wynosić ok 1

    http://portal.abczdrowie.pl/badania-fsh zobacz n atej stronie a szczególnie zdanie pod tabelką !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaRa wrote:
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Sproboj Zel Wspomagajacy Poczecie Conceive Plus. Mozna go zamowic ze strony Jestemplodna.pl. :''został stworzony by wspomagać zapłodnienie. Opracowana naukowo i opatentowana formuła jest przeznaczona dla par starających się o dziecko, gdyż imituje ona właściwości płodnego śluzu szyjkowego i spermy. Wspomaga żywotność i ruchliwość plemników.
    Promuje zapłodnienie komórki jajowej.Zawiera jony wapnia i magnezu.
    Neutralne pH wraz z elektrolitami''
    Chyba warto sprobowac. Jedyny minus to cena- 69zl.Ja zamowilam wiec zobaczymy w nastepnym cyklu.

    no właśnie to samo wcześniej napisałam tz. dałam link :P

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie dzisiaj prawie nie poplakalam ze smiechu moj wykres pokazal ze mialam owu 3 dni temu haha dobrze ze cos przeczuwalam dzien wczesniej bo innaczej nic by z tego nie bylo a tak to moze jakis cien szansy jest aha i jescze jedno co myslicie o lataniu samolotem w ciazy takiej wczesnej moja kolezanka jest w 8 tygodniu zaplanowala wyjazd do PL i sie zastanawia czy poleciec czy lepiej dmuchac na zimne co sadzicie?

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczęta, dołączam do staraczek:)

    aniczka, samira, paulinadorota lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    witam dziewczęta, dołączam do staraczek:)

    witam

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak od wczoraj sie czaiłam na to forum ale fajnie tu u Was wiec sie ujawniłam.

    aniczka lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    tak od wczoraj sie czaiłam na to forum ale fajnie tu u Was wiec sie ujawniłam.

    no i dobrze w kupie ze tak sie wyraze razniej hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 21:22

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    tak od wczoraj sie czaiłam na to forum ale fajnie tu u Was wiec sie ujawniłam.

    witaj !

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    Kaczka86 wrote:
    tak od wczoraj sie czaiłam na to forum ale fajnie tu u Was wiec sie ujawniłam.

    no i dobrze w kupie ze tak sie wyraze razniej hehe

    dlugo sie staracie?

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czwarty cykl, a z wiesiołkiem pierwszy. Ciekawe czy rzeczywiscie pomaga

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    czwarty cykl, a z wiesiołkiem pierwszy. Ciekawe czy rzeczywiscie pomaga

    nie mam pojecia zielonego ale samira jest moim guru w tych sprawach ja bralam niepokalanek mnisi ale przerwalam bo zle wyliczylam tabsy w blistrze a ze mieszkam za granica to ciezko tu cos zalatwic a zanim mi mamcia doslala to juz byla du..a zimna wiec przerwalam

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłoby wielka niespodzianką termin na ok 8 pazdziernika przynajmniej tak wylicza kalkulator. Akurat prezent na urodziny bym dostała:) ale na razie czekam az do ok 29.01. ale sie ten czas dłuży...

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    Kaczka86 wrote:
    czwarty cykl, a z wiesiołkiem pierwszy. Ciekawe czy rzeczywiscie pomaga

    nie mam pojecia zielonego ale samira jest moim guru w tych sprawach ja bralam niepokalanek mnisi ale przerwalam bo zle wyliczylam tabsy w blistrze a ze mieszkam za granica to ciezko tu cos zalatwic a zanim mi mamcia doslala to juz byla du..a zimna wiec przerwalam

    niby wszystko pomaga tylko nie na kazdego dziala niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 21:35

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ