X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 wrote:
    troche dziś sie zmartwiłam... do południa zaobserwowałam lekkie jasnoczerowne plamienia. kurcze miałam zamiar jutro test zrobic a teraz się boje...

    ale jeszcze jest nadzieja :) może to plamienie implantacyjne, trzymamy kciuki :)

    sssssss88, samira, aniczka lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 wrote:
    troche dziś sie zmartwiłam... do południa zaobserwowałam lekkie jasnoczerowne plamienia. kurcze miałam zamiar jutro test zrobic a teraz się boje...

    dzieczyny czy jest chociaż troche nadzieji na fasolkę ???

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 wrote:
    sssssss88 wrote:
    troche dziś sie zmartwiłam... do południa zaobserwowałam lekkie jasnoczerowne plamienia. kurcze miałam zamiar jutro test zrobic a teraz się boje...

    dzieczyny czy jest chociaż troche nadzieji na fasolkę ???

    moj asiostra tak miala na poczatku i myslala ze jej okres przyszedl tak pozno a urodzila synka 9 miesiecy pozniej wiec jest to mozliwe

    sssssss88, Meginka, samira lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    sssssss88 wrote:
    sssssss88 wrote:
    troche dziś sie zmartwiłam... do południa zaobserwowałam lekkie jasnoczerowne plamienia. kurcze miałam zamiar jutro test zrobic a teraz się boje...

    dzieczyny czy jest chociaż troche nadzieji na fasolkę ???

    moj asiostra tak miala na poczatku i myslala ze jej okres przyszedl tak pozno a urodzila synka 9 miesiecy pozniej wiec jest to mozliwe

    okaże sie jutro rano.. ale dzięki.. juz mi jakos lepiej

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noż kurrrr.... ! znowu teścior negatywny ! juz mnie nerwy biora, czyżby kolejny cykl bezowulacyjny???

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    noż kurrrr.... ! znowu teścior negatywny ! juz mnie nerwy biora, czyżby kolejny cykl bezowulacyjny???

    rzeczywiście to dziwne ze jeszcze nie wychodzą ...a jakie masz ,bo mi np. paskowe się nie sprawdziły a kasetkowe owszem ...

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka a mi paski pokazały ,że niby ovu idzie ,a nie przylazła wcale i też mam stresa ,że coś nie tak ,aż Piwa się napiłam szkl bo kur trzeba się odstresować....

    Meginka lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze przez te ovu to na AA wyląduje szybciej niż u gin ,na helikopterze ;-)

    aniczka, Meginka, samira lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    jeszcze przez te ovu to na AA wyląduje szybciej niż u gin ,na helikopterze ;-)

    hahaha dobre mi sie wydaje ze ja to bardziej do psychiatryka niz na AA

    Kaja, samira lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha dobre mi sie wydaje ze ja to bardziej do psychiatryka niz na AA


    to może razem sie tam wybierzemy bo razem razniej :-)

    samira, aniczka lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja bardzo dobrze! ja chyba tez sobie szklaneczkę pyknę:)

    Samirka mam paskowe testy z allegro, jak się zdenerwuję to je wyrzucę wszystkie i tyle. W ogóle to się zastanawiam czy nie odpuścić trochę, przestać pilnować dni płodnych, temperatur i dać na luz. Co ma być to będzie. Bo tak to trochę jest wymuszone to 'serduszkowanie' że musi być w określone dni itd. Nie ma w tym nic spontaniczności.
    Z drugiej strony wiem że nie będę umiała o tym nie myśleć, no bo jak tu nie myśleć jak się chce dzidzię :)
    Kurka jakbym wiedziała że to tyle potrwa, to bym wcześniej przestała się zabezpieczać...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Kaja bardzo dobrze! ja chyba tez sobie szklaneczkę pyknę:)

    Samirka mam paskowe testy z allegro, jak się zdenerwuję to je wyrzucę wszystkie i tyle. W ogóle to się zastanawiam czy nie odpuścić trochę, przestać pilnować dni płodnych, temperatur i dać na luz. Co ma być to będzie. Bo tak to trochę jest wymuszone to 'serduszkowanie' że musi być w określone dni itd. Nie ma w tym nic spontaniczności.
    Z drugiej strony wiem że nie będę umiała o tym nie myśleć, no bo jak tu nie myśleć jak się chce dzidzię :)
    Kurka jakbym wiedziała że to tyle potrwa, to bym wcześniej przestała się zabezpieczać...

    oj niestety nie jest tak hop siup.... a dziś był przypadek ze babka bliźnięta urodziła jedno wrzuciła do paleniska a drugie w domu znaleźli i sama się wykrwawiła szokkkkkk...:O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Kaja bardzo dobrze! ja chyba tez sobie szklaneczkę pyknę:)

    Samirka mam paskowe testy z allegro, jak się zdenerwuję to je wyrzucę wszystkie i tyle. W ogóle to się zastanawiam czy nie odpuścić trochę, przestać pilnować dni płodnych, temperatur i dać na luz. Co ma być to będzie. Bo tak to trochę jest wymuszone to 'serduszkowanie' że musi być w określone dni itd. Nie ma w tym nic spontaniczności.
    Z drugiej strony wiem że nie będę umiała o tym nie myśleć, no bo jak tu nie myśleć jak się chce dzidzię :)
    Kurka jakbym wiedziała że to tyle potrwa, to bym wcześniej przestała się zabezpieczać...

    oj niestety nie jest tak hop siup.... a dziś był przypadek ze babka bliźnięta urodziła jedno wrzuciła do paleniska a drugie w domu znaleźli i sama się wykrwawiła szokkkkkk...:O

    ale bujać się nie trzeba tylko w te dni bo częste bujanki sprzyjają ukrwieniu macicy która łatwiej przyjmuje zarodek ,dlatego nie trzeba wstrzymywać się od końca @ do dni płodnych a jeszcze plemników jest troszkę wtedy mniej ale są silniejsze i lepszej jakości ,jest mniej martwych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 20:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu macie lekturę ;)

    Podczas kilku dni poprzedzających owulację szyjka macicy znajduje się wyżej i jest miększa (a także bardziej otwarta). Po upływie dni płodnych, szyjka będzie niżej, będzie bardziej twarda, a także bardziej zamknięta. Zmiany te można zaobserwować tylko w jeden sposób: umieszczenie palców głęboko wewnątrz pochwy.
    Staraj się sprawdzać szyjkę o tej samej porze każdego dnia, gdyż jej zachowanie może się zmieniać w zależności od pory dnia.

    Prowadź obserwacje zawsze w tej samej pozycji, gdyż ma ona wpływ na relatywne położenie szyjki przy badaniu.

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nauczyłam się badać szyjkę i to mi dużo podpowiada co do zbliżającej się owulacji, nie było to proste ale jest do nauczenia się tego, pokrywa się to z temp. i śluzem, oraz z testem owulacyjnym.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    AnnaB
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Kaja bardzo dobrze! ja chyba tez sobie szklaneczkę pyknę:)

    Samirka mam paskowe testy z allegro, jak się zdenerwuję to je wyrzucę wszystkie i tyle. W ogóle to się zastanawiam czy nie odpuścić trochę, przestać pilnować dni płodnych, temperatur i dać na luz. Co ma być to będzie. Bo tak to trochę jest wymuszone to 'serduszkowanie' że musi być w określone dni itd. Nie ma w tym nic spontaniczności.
    Z drugiej strony wiem że nie będę umiała o tym nie myśleć, no bo jak tu nie myśleć jak się chce dzidzię :)
    Kurka jakbym wiedziała że to tyle potrwa, to bym wcześniej przestała się zabezpieczać...

    oj niestety nie jest tak hop siup.... a dziś był przypadek ze babka bliźnięta urodziła jedno wrzuciła do paleniska a drugie w domu znaleźli i sama się wykrwawiła szokkkkkk...:O

    masakra tez o tym slyszalam

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Durex play chyba czerwony jak sie nie myle

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    annab wrote:
    kochane dziewczątka;) zadam pytanie z "innej beczki"...jak radzicie sobie z suchością podczas stosunku (nie licząc śliny;))...czy znacie jakieś żele intymne dla obu partnerów które nie przeszkadzały by w zajściu w ciążę?? czy myślicie że zwykła oliwka dla dzieci byłaby dobra, czy miała by jakiś negatywny wpływ na plemniki, itp.???W tym cyklu mamy z tym problem i nie wiemy jak sobie z tym poradzić:/

    Durex play chyba czerwony jak sie nie myle

    używaliśmy go kiedyś, fajny, tylko cała się po nim lepiłam :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Durex play? wczoraj byłam w aptece, pan był strasznie zamulony i mi nic nie doradził. powiedział że nic na ten temat nie wie;> jedyne co mi zasugerował to że nie żele z durexa bo wszystkie maja negatywny wpływ na plemniki...

    AnnaB
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ